Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > SAĞLIK

SAĞLIK Sağlık konusunda herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-03-2007, 11:13   #11
CaTSiLeNcE
Kaptan

CaTSiLeNcE kullanıcısının avatarı

hüsnü bey geçmiş olsun ve hayırlı olsun....
Lersen@hotmail.com

""En çok hoşumuza giden insan kendimize benzettiğimiz insandır.""
CaTSiLeNcE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 18-03-2007, 17:23   #12
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

hüsnü bey demekki bundan sonra balıkların gerçek boyutlarını aracısız görebileceksin. hayırlı ve geçmiş olsun...
Eski 18-03-2007, 17:33   #13
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Ah birde ben,cesaret edip güvenebilsem....Ameliyat sonrası olabilecek komplikasyonlardan çekiniyorum....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-03-2007, 18:02   #14
gokseldbuga
Guest

askeri liseyi kazanmışım muayenelere giricem, babam dedi gel şu gözlerine baktıralım ne olur ne olmaz, benim sağ gözde 0.25 astigmat çıkmaz mı . Neyse gittik askeri hastaneye , muayeneye girdim, komutanım dedim yalan yok sağ gözümde 0.25 astigmat var , dur dedi bakalım , neyse bu sorun değil dedi, miyop hipermetrop olsa elerdim.
Biz herşeyi geçtik okula başladık, 1 ay kamp, kamp sonrası İngilziceden muafiyet sınavını verdik sınavları verdik 33 kişi, indik Lise 1. sınıfa . 1 hafta falan ya geçti ya geçmedi, bu 33 kişiden 3 ü şişe camı dibi gibi gözlükleri çıkardılar takmaya başladılar .
Heyallahım dedim ben de ne üzülmüşüm. Gözlerim hala değişmedi , sağ gözüm 0.25 astigmat ,
geçmiş olsun abicim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-03-2007, 06:34   #15
mercan
Miço

mercan kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Ah birde ben,cesaret edip güvenebilsem....Ameliyat sonrası olabilecek komplikasyonlardan çekiniyorum....
ishak bey şiddetle tavsiye ederim. korkunun gözlüğe faydası olmuyor. bence denizde patlayan fırtına kadar bile tehlikeli değil. ayrıca detaylı muayene yapmadan laser uygulaması yapmıyorlar. benim retinada yırtılma riski varmış yılların etkisi sanırım. laser uygunluk muayenesinde ortaya çıktı. doktorlar 2 ay önce laserle gözün retinasını mıhlama yaptılar. eger tesadüf eseri gitmeseydim başıma iş açıcakmış. Retina yırtıldığı zaman ani körlük oluyormuş. onun için herşeyde bir hayır vardır. agrı sızı hiç bir şey olmadı benim. uygulamadan 1 saat sonra araba kullanıcaktım ama benle beraber gelen arkadaşa ayıp olmasın diye kullanmadım.
mercan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-03-2007, 10:47   #16
Rauf
Guest

Hüsnü arkadaşım gecmiş olsun selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-03-2007, 13:03   #17
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Geçmiş olsun, Allah bir daha birleştirmesin ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-03-2007, 20:14   #18
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Hüsnü hocam ben aslında ter türlü tekiki ve muayeneyi yaptırmıştım.İşte çizilecek olan yüzeyin kalınlığı filan....Ve % 100 başarı sağlanır diyede bilgi filan almışdım.Her ne ise sonradan vazgeçmişdim.Bakalım hayırlısı....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-03-2007, 20:21   #19
mercan
Miço

mercan kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Hüsnü hocam ben aslında ter türlü tekiki ve muayeneyi yaptırmıştım.İşte çizilecek olan yüzeyin kalınlığı filan....Ve % 100 başarı sağlanır diyede bilgi filan almışdım.Her ne ise sonradan vazgeçmişdim.Bakalım hayırlısı....
ishak hocam bir hafta sonu gel balığa çıkalım sonrada laser yaptırır döneriz.
Hocam bir tanıdığım yaptırdı istanbul'da ama o 15 gün kırmızı gözlü gezdi. laserden bir gün sonra karşılaştık şaşırdı. bu kadar hızlı iyileşmesine gözlerimin. sanırım teknolojik bir fark var. Ayrıca nasıl yapıldığını gösteren bir video kaydı var onu sana gönderebilirim.
mercan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-03-2007, 00:08   #20
feraye
Oltacı

Varsayılan geçmiş olsun

Alıntı:
mercan tafarından gönderildi
sevgili balıkcı dostlar dün 22 yıllık hayat arkadaşıkla yollarımızı ayırdık.Antalya talya göz merkezinde 3.0 numara gözlüklerimden ayrıldım. laserle ameliyat oldum. hayat daha güzelmiş.yaptırmak isteyen ve düşünen lere tavsiye ederim. antalya da yaptıracak olanlarada yardımı bir borç bilirim. hepinize rast gelsin.

aaa üzüldüm bak derken camlarınızdan ayrıldığınızı anlayınca seviniverdimmm geçmiş olsum mercan kardeş 22 yıl az uzun değil arada bir vefakar olunda takınn bari saygılar tekrar geçmiş olsun
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları