Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-12-2007, 13:42   #1
polmurat
Kaptan

polmurat kullanıcısının avatarı

Varsayılan Casio fishing gear aw_82 saat

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

özellikleri:Ay takvimi
balık av zamanı gösterme
10 yıl pil ömrü
dual zaman
50 metre su geçirmezlik
3 alarmlı
Alarm tekrar fonksiyonu
kronometre
Geri sayım sayacı
led işik
İlluminator(yaldızlı aydınlatma)
silikon kayış

arkadaşlar bu saati yeni aldım.saat illerin doğu-batı boylam değerlerine, ay saatine,ülkeler arsı saaat farkı gibi değerlere göre balık av zamanını göteriyor.bulunduğu zamanlara göre 5 seviyesi var.saati henüz denemedim.saat hakkında bilgisi olan varmı?işe yarıyor mu acaba! tavsiye üzerine aldım.

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme.

Bu mesaj en son " 03-03-2008 " tarihinde saat 13:57 itibariyle polmurat tarafından düzenlenmiştir....
polmurat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-12-2007, 14:26   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Murat abi bu saati ben kullanmadım hatta ilk kez senden duyuyorum. İşe yarayıp yaramadığı konusunda sendende bilgi bekliyorum denemelerinin sonuçlarını paylaşman dileğiyle.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-12-2007, 20:38   #3
lineerman
Çımacı

lineerman kullanıcısının avatarı

Alıntı:
polmurat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar bu saati yeni aldım.saat illerin doğu-batı boylam değerlerine, ay saatine,ülkeler arsı saaat farkı gibi değerlere göre balık av zamanını göteriyor.bulunduğu zamanlara göre 5 seviyesi var.saati henüz denemedim.saat hakkında bilgisi olan varmı?işe yarıyor mu acaba! tavsiye üzerine aldım.
selam arkadaşım.bendede aynısından var.çok fazla ava çıkamadığım için bir işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama aldımaslında bu konu hakkında bir makale okumuştum hatta sanırım bu formdada var.ondan etkilendim.ayın halleri gelgit ve balık ilişkisi anlatılıyordu.
lineerman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-12-2007, 15:16   #4
polmurat
Kaptan

Alıntı:
lineerman tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
selam arkadaşım.bendede aynısından var.çok fazla ava çıkamadığım için bir işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama aldımaslında bu konu hakkında bir makale okumuştum hatta sanırım bu formdada var.ondan etkilendim.ayın halleri gelgit ve balık ilişkisi anlatılıyordu.
serdar kardeş ben batmanda görev yapıyorumve dolayısıyla burada deniz yok.gölette avlanıyorum ancak saati denemem için sezonu bekliyorum. hangimiz önce denerse işe yarıyormu bilgi versin olurmu?saatin bir önceki versiyonu -fishing time 200w-kullanan bir arkadaş birkaç yıldır kullandığını ve saatin balık zaman seviyesi yüksek olduğunda müthiş balık vurduğunu düşük seviyede ise çok az vurduğunu yada hiç vurmadığını söyledi.onun tavsiyesiyle aldım.paylaşım için sağol.

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme.
Eski 27-12-2007, 18:48   #5
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

Bende böyle bir saat olduğunu ilk defa duydum.Merakla denemelerinizdeki paylaşımlarınızı bekliyorum.

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-12-2007, 15:23   #6
lineerman
Çımacı

lineerman kullanıcısının avatarı

biraz zaman gerekiyor.bir iki y içinde tam olarak bi rapor veririm..ben teşekkür ederim..
lineerman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-2008, 22:41   #7
polmurat
Kaptan

serdar deneme imkanın oldumu saati.

Eski 16-02-2008, 18:44   #8
hakan25
Kaptan

muratcım ben duydum ama nasıl çalıştığını bilmiyorum deneyipte paylaşırsan çok memnun olurum,saygılar sevgiler görüşmek dileğiyle
Eski 16-02-2008, 22:55   #9
polmurat
Kaptan

Saygı bizden abi.biraz zaman gerekiyor.Saat gün içinde balığın yaylıma yani yemlenmeye çıktığı saatleri gösteriyor.sezonu beklemem gerekecek.burada deniz yok.Gerçi bana tavsiye eden kişide tatlı su avı için denemiş ve gayet olumlu sonuçlar almış.İnşallah oyledir ve saate göre hareket edip boşa olta sallamayız.saatte ay saati fonksiyonu var.bulunduğunuz ilin koordinatını girip ona göre ayın hallerine göre bir av saati var.hatta ileriki bir zamanı bile gösteriyor.2099 a kadar bakabilirsiniz.eğer işe yararsa en uygun zamanda istediğiniz gibi ava gidebilirsiniz.sizleride meraklandırdığımın farkındayım ama ben daha çok merak ediyorum.Hepimize sabırlar.rastgelsin.

Eski 16-02-2008, 23:06   #10
polmurat
Kaptan

Red face

Bu arada daha önce takıldığım siteyede bu konuyu taşımiştım.Herkes bişey saçmalayıp dalga geçti.(işte bu siteninde farkı burada.)hatta saatçi olduğunu iddia eden bir sivri zeka bu saati almayın,casio bu saati japonyadaki bir nehir için üretmiş dedi..koskoca casio firması sadece japonyadaki bir nehir için saat üretecek ve bunu bütün dünyaya pazarlıyacak.Ne kadar mantıklı değilmi?.

Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları