Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-05-2012, 09:34   #1
anadolu26
Oltacı

Varsayılan Balık ölümleri

Nerede yayınlanacağını nerede duyurulacağını bilemedim. Bu tür sitelere de üye değilim. Sırf bu duyuruyu yapmak için üye oldum. Bu tür bütün amatör balık avı sitelerini gezdim. Hiç birisinde net olarak bu tür duyuruların yapılacağı bir bölüm bulamadı. Bol reklamlı sitelerde bu tür haberler nasıl duyurulur bilmiyorum. Bu işi ciddiyetle yapan birileri varsa lütfen yardım etsin. Sadece güncel felaket duyurularının olacağı bir bölüm açın. Ve site açıldığında bakan herkes görebilsin. Memleketin her yerinde değişik sebeplerden toplu balık ölümleri yaşanıyor. Biz ancak kendi yakınlarımızda olanlardan haberdar oluyoruz. Neye karşı duyarlıyız?!! Eğer bu sitede de bu tür bir ilan ve duyuru panosu varsa ve ben görmedi isem özür dilerim. İnşallah meramımı doğru yere iletmişimdir. Eğer yanlış bir yere yazdımsa lütfen doğru yere taşınsın.
Şimdi esas derdime dair haber linklerini aşağıda veriyorum. Lütfen bu konuda kamuoyu baskısı kuralım.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
anadolu26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 28-05-2012, 10:14   #2
Ahmet TARİH
Moderator

Ahmet TARİH kullanıcısının avatarı

Derdiniz bir haberi paylaşmakmı yoksa eleştirmekmi anlayamadım. Üstelik verdiğiniz haberi sanıyorum biraz haber dinleyen herkes duymuştur. Sizde duymayanlar için zaten link vermişsiniz. Ayrıca memleketin her yerinde falan olduğuda yok. haberde sadece bir bölge zikrediliyor. Bu tür konuların araştırılmasında yetkili makamlar, kurum ve kuruluşlar devreye girmişler ve araştırmalar yapılıyor. Buda net olarak belirtilmiş. Yakında sonuçlarıda açıkanır ve sorumluluğu olna birileri varsa hakettikleri cezayı alırlar.
Bu güne kadar bu tür bir siteye ve ya organizasyona üye olmadığınızı söyleyerek ilginizin seviyesinide bildirmiş oldunuz. Buradan talep ettiğiniz ilgi ve yardım ne olabilir net olarak bildirin lütfen.
Ahmet TARİH Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2012, 13:08   #3
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Aramıza hoşgeldiniz. Bunun gibi katliamlar-kazalar ülkemizde duyarsız insanlar yüzünden sıkça başımıza gelmektedir. Bunu yapanlar bazen cezasız bazense ciddi cezalarla karşılaşmaktadır..
Amacınız bu haberi paylaşmak ve duyurmak diye düşünüyorum. Bu tür haberleri Tartışma Sohbet ve Haberler bölümünde istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz..(Konu taşınmıştır)
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2012, 09:11   #4
anadolu26
Oltacı

Amatör balıkçı değilim. Köyümden haber aldım, hayvanlarımızın zehirlendiğine dair. Ve benden bu konuyu sanal ortama taşımam istendi. Bende can havliyle bu tür amatör balıkçılar sitelerine sarıldım. Girdiğim hiç bir sitede bu tür haberleri paylaşıldığı bir bölüme rastlamadım. Sitemim bundan yana. Yani gezdiğin sitelerin bir bölümünde kolayca ulaşılabilen ve kolayca duyuru yapılabilen bir yer olmayışı beni üzdü. Bu sadece bu site için değil. Hiç bir sitede bulamadım. Mutlaka bir yerlerde vardır ama kolay bir yerde değil. Çoğuna duyuru vermek için üye olmak gerekiyor. Ben balıkçı değilim ve sadece bu konuda hassa davranacaklarını düşündüğüm insanlara haber vermek istedim o kadar.
Size iyi ve sağlıklı avlar dilerim.
anadolu26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2012, 10:34   #5
Ahmet TARİH
Moderator

Ahmet TARİH kullanıcısının avatarı

Sayın arkadaşım. Şu an görüşlerini bizlerle özgürce ve rahatça paylaşabiliyor isen demekki burası derdini anlatabileceğin bir yerdir. Sen beğenmiyorsan o başka tabi. Anıl bey zaten bu konuyu da ilgili bölüme taşımış. Bizce herhangi bir sorun yok. Ayrıca buradaki ve diğer forumlardaki birçok kişi, bu tür ve benzeri olaylar için hiçbir menfaat gözetmeden yıllarca mücadele vermiş insanlar ile dolu. Siz anladığım kadarı ile hiçbir bilginiz olmayan bu konularda bu tarz bir giriş yaparsanız, olay maksadını aşar ve anlatmak istediğiniz konu gölgede kalır. Bence öyle de oldu zaten.
Ahmet TARİH Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları