Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-04-2007, 22:26   #21
Güven ÖZYELDAN
Guest

hadi bakalım ilker abi hazırla takımları yenile iğneleri misinaları şimdiden geldiğinde hazır olsun şimdiden hayırlı olsun...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 17-04-2007, 22:37   #22
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

İİlker usta allah uzun seneler yemek nasip etsin hayırlı uğurlu olsun.
Eski 17-04-2007, 22:39   #23
aserkansatı
Guest

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Vay be emeklilik ha,şimdi ne hayalleri vardır ilkerin,gelin ilkerin hayallerine bizde ortak olalım**emekli olduktan sonra izmire yerleşmek için atladık gittik bu şehre ailece,hemen bir eve yerleştirdikten sonra ilk işim rastgelsin org dan tanımış olduğum dostları aramaya başladım,hepsini teker teker bulup bir cafede tplandıp organizasyon düzenlemek için anlaştık,mutlu bir şekilde eve döndüm Eee nede olsa o hayal ettiğim gün yarındı,gece gözüme uyku girmiyordu ne kadarda erken yatıp uyumak istesemde uyuyamıyordum,saat olmuştu 12 ben ne olur ne olmaz diye saati 4 de kurdum,bir ara dalmışım çok acayip rüyalar görüyorum,bütün millet balık üstüne balık alıyor bende tık yok,ismail abi durmadan çekiyor 4-5 kg lık levrekleri(çanakkalede olmasına rahmen,rüya bu kardeşim)onur almış livarına koca koca çupraları,erol sırtı ile orkinos tutuyor,haldun livarı doldurmuş bir köşede birasını yudumluyor,muvaffak abinin livarı kefallerle dolu,bir ara merti dalgıç elbiseleri ile dalarken bile gördüm,ben hala boşa sallıyorum yok sanki deniz bana dargın gibi,derken acayip bir ses beni uyandırdı saat çalıyordu,sırılsıklam olmuştum neden acaba dedim kendime,ya olsa olsa izmirin sıcağıdır bu kendi kendime allah allah diyip giyindim,güzel bir kahvaltı yapıp yola koyuldum,saat 4,45 de kemeraltındaki bir cafe önünde buluşup önceden kiralamış olduğumuz teknenin bağlı olduğu limana geldik,atladık tekneye 12 arkadaş yavaş yavaş açılıyoruz tabi muhhabet o biçim,bir yandanda herkes takımlarını hazırlıyor,avlağımıza geldik nihayet,hemen salladım oltamı herkes gibi,at çek yapıyorum tekneden,ilk balığı ben aldım hemde ne balık,rapalaya atlamıştı 7 kg ağırlığında levrek,ne güzeldi bu balıkla yapmış olduğum mücadele,arkadaşlarda beni izledi artık herkes her an balık çekmeye başladı nede olsa zamanıydı levreğin,livarlarımız dolu olarak sahile yaklaştık ne güzel gündü diyip anılarımın(hayellerimin) en güzel köşesine yerleştirdim*sizlerinde güzel anılarınız(hayelleriniz)vardır mutlaka hadi bana eşlik edin...

Hayırlı olsun ilker kardeşim...
Baba yazmışsın be...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2007, 23:35   #24
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Abim hayırlı olsun inşallah. Biz görebilirimiyiz o günleri belimeyorum. Cenaballah yedirmek nasip etsin. Tebrik ediyorum. Sayıgılarımla abicim.
Eski 17-04-2007, 23:46   #25
varior
Kaptan

varior kullanıcısının avatarı

İlker abi hayırlı uğurlu olsun, çalışma hayatından yeni çıktığın için umarım sıkılmazsın.. Herşey gönlüne göre olsun.. Darısı bize..
varior Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2007, 07:37   #26
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Baba yazmışsın be...
Aslında böyle yazılar yazmasını sevmem serkan,burada sadece kendimce ilkerin hayellerine ortak olmak istedim,laf aramızda bende balığa gideceğim günlerde yazıda olduğu gibi olurum,uyuyamam bir iki saat uyur rüyadada balıkta olurum genelde,vurmaz balık deli eder beni ama uyanıp kahvaltımı yaptıktan sonra bir heyecan başlar,aslında bakarsan çok enteresan kişilerdir balıkcılar,biraz romantik,biraz keyifci ve birazda akşamcı olurlar,hepsinde bu üç özellik olmasada,bu üç seçenekten biri mutlaka uyar balıkcılara,bana üçüde uyuyor,hayal edin hayalinizin peşinden koşun,hayal etmezseniz geleceğinizi yönlendiremezsiniz,bazen hayal ettikleriniz gerçekleşme olanağı olmasada...
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2007, 08:34   #27
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

Selim abi kopardın beni abicim ...hayallerimin tercümanı oldun...inşallah birgün senide aramızda görmek nasip olur...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2007, 11:34   #28
CaTSiLeNcE
Kaptan

CaTSiLeNcE kullanıcısının avatarı

ilker abi hayırlı olsun..bundan sonra sevdiklerine ve kendine daha fazla zaman ayırırsın sanırım..herşey istediğin gibi olur umarım..
Lersen@hotmail.com

""En çok hoşumuza giden insan kendimize benzettiğimiz insandır.""
CaTSiLeNcE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2007, 13:07   #29
gokseldbuga
Guest

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Yoo o 12 kişi aslında şu anda sitedeki 850 civarında olan üye,herkes var bu organizasyonda(hayalde)kaçmak yok mecburen katılacaksın...
Yok abi yanlış anlaşılma olmuş ben hayalin ne güzel kendimi kaptırdım gittim,uyandırma büyü bozulmasın demek istemiştim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2007, 13:16   #30
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Ne demek istediğini sonradan anladım,birinci şık ve ikinci şık olarak ikiye ayırıp yazacaktım bu gün ama sen benden önce davranmışsın.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları