Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 05-01-2006, 06:53   #21
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Olsun iyi gidiyor devam(abarttım biraz ama)
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 05-01-2006, 13:48   #22
aserkansatı
Guest

Sayfalarca yazmışsın Sami.Oysa ben sadece geliyomusun diye sormuştum...Gelemeyebilirsin.Bilirsin ki ilk defa olmuyo bu.Sen bensiz kaç kez balığa gittin?Ama ben sensiz çok gittim çünkü evde çocuk bakıp gelemeyen sendin.Bırak bu kalabalık yazılar yazıp ortalığı lafa boğma işlerini.Kazak erkeksin ya...Evde de ki, Samsuna pazartesi gidiyoruz,ben balığa gidicem çünkü...Bir sürü şey yazmaktan iyidir,en azından icraat olur.Bakalım gelebiliyomusun.Gelemezsen de üzülme, kazaklar da tırsar...
Hade canım bekleriz gelirsen...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2006, 18:51   #23
aserkansatı
Guest

Bu sveltop69 kim Sami?Kötü niyetli biri olmasın sakın...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2006, 22:10   #24
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Sayfalarca yazmışsın Sami.Oysa ben sadece geliyomusun diye sormuştum...Gelemeyebilirsin.Bilirsin ki ilk defa olmuyo bu.Sen bensiz kaç kez balığa gittin?Ama ben sensiz çok gittim çünkü evde çocuk bakıp gelemeyen sendin.Bırak bu kalabalık yazılar yazıp ortalığı lafa boğma işlerini.Kazak erkeksin ya...Evde de ki, Samsuna pazartesi gidiyoruz,ben balığa gidicem çünkü...Bir sürü şey yazmaktan iyidir,en azından icraat olur.Bakalım gelebiliyomusun.Gelemezsen de üzülme, kazaklar da tırsar...
Hade canım bekleriz gelirsen...
ŞİMDİ BU DURUM FARKLI.ÖNCEDEN YAPILMIŞ BİR PLANI BOZMAK AİLEMİZ ARASINDA ALDIĞIMIZ KURALI BOZMAKTIR Kİ BANA TERSTİR BU.ŞÖYLE TERSTİR.BİR GÜN BALIK İÇİN SÖZLEŞTİK VE TAM O GÜN HANIM BANA HADİ BUGÜN SAMSUN A GİDELİM DEDİ...BEN BU DURUMDA NE YAPARIM.. YANİ SEKOCUM BİZDE HERŞEY KARŞILIKLI MÜTEALA(BU NE) İLE YÜRÜR.BEN PLANIMI KENDİM YAPARIM HANIM KENDİSİ ORTAK PAYDADA BULUŞURUZ.SİZE DE TAVSİYEM BU.YANİ DEVAMLI KARARLARI HANIMLARINIZ VERMESİN.BALIĞA GİDERKEN İZİN ALMAYIN.GÜN BELİRLEYİN VE "HANIMIM BUGÜN PLANIN YOKSA BEN BALIĞA GİDİYORUM"..OLAY BUDUR....SİZ DİREK TESLİM OLUYORSUNUZ"HANIMIM BU GÜN ARKADAŞLAR BALIĞA GİDİYORMUŞ BENDE GİDEBİLİRMİYİM"İŞTE YANLIŞ VE SİZİN UYGULADIĞINIZ KÖTÜ BİR ÖRNEK...HAYIR OLMAZ DEDİĞİ ANDA BİN TÜRLÜ SİTEM..İŞTE EVLENMEZ OLAYDIM,BEKARLIK SULTANLIKTI VS.VS.VS...SORULARINI ALABİLİRİM...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2006, 22:17   #25
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
Bu sveltop69 kim Sami?Kötü niyetli biri olmasın sakın...
KARANLIK BİRİSİNE BENZİYOR
Eski 05-01-2006, 23:44   #26
aserkansatı
Guest

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
ŞİMDİ BU DURUM FARKLI.ÖNCEDEN YAPILMIŞ BİR PLANI BOZMAK AİLEMİZ ARASINDA ALDIĞIMIZ KURALI BOZMAKTIR Kİ BANA TERSTİR BU.ŞÖYLE TERSTİR.BİR GÜN BALIK İÇİN SÖZLEŞTİK VE TAM O GÜN HANIM BANA HADİ BUGÜN SAMSUN A GİDELİM DEDİ...BEN BU DURUMDA NE YAPARIM.. YANİ SEKOCUM BİZDE HERŞEY KARŞILIKLI MÜTEALA(BU NE) İLE YÜRÜR.BEN PLANIMI KENDİM YAPARIM HANIM KENDİSİ ORTAK PAYDADA BULUŞURUZ.SİZE DE TAVSİYEM BU.YANİ DEVAMLI KARARLARI HANIMLARINIZ VERMESİN.BALIĞA GİDERKEN İZİN ALMAYIN.GÜN BELİRLEYİN VE "HANIMIM BUGÜN PLANIN YOKSA BEN BALIĞA GİDİYORUM"..OLAY BUDUR....SİZ DİREK TESLİM OLUYORSUNUZ"HANIMIM BU GÜN ARKADAŞLAR BALIĞA GİDİYORMUŞ BENDE GİDEBİLİRMİYİM"İŞTE YANLIŞ VE SİZİN UYGULADIĞINIZ KÖTÜ BİR ÖRNEK...HAYIR OLMAZ DEDİĞİ ANDA BİN TÜRLÜ SİTEM..İŞTE EVLENMEZ OLAYDIM,BEKARLIK SULTANLIKTI VS.VS.VS...SORULARINI ALABİLİRİM...
Ben sana ne diyeyim kardeşim benim...Hiç altta kalırmısın sen...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2006, 23:47   #27
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
Ben sana ne diyeyim kardeşim benim...Hiç altta kalırmısın sen...
İNANMAM TESLİM YANİ...SEKO YAŞLANDIN MI
Eski 05-01-2006, 23:49   #28
aserkansatı
Guest

Şu hayatta bir seninle uğraşmam.Ne dersen kabulümdür... :camoka: :camoka: :camoka:
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2006, 23:51   #29
VOLKAN
Miço

VOLKAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Şu hayatta bir seninle uğraşmam.Ne dersen kabulümdür... :camoka: :camoka: :camoka:
nasıl yaniii

dalamamanın acısını bilirmisiniz?

orfozvolkan@hotmail.com
VOLKAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2006, 23:54   #30
aserkansatı
Guest

Samiyle uğraşmak için çok enerjik olmak lazım valla gözüm almıyor arkadaşlar...Adam beden eğitimci,milli bisikletçi,atletiko madrid bi kişiliğe sahip.Uğraşamam abi...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları