Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-02-2006, 00:56   #31
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Bu güne kadar kullanmama sebebim vardı şimdi de bir sebebim var diye düşünmüştüm kendimce....Yalnız ben o doktorun kullandığını bile hatırlamıyorum...Sen sadece o adamı sevmediğinden sana biraz tuhaf geldi diye düşünüyorum...Bence silmelisin o adamı..(Kafandan)Tabiki sen istemezsen kullanmam sevgili Ali Rıza arkadaşım...Ayrıca bu görevi sana yüklemek kadar normal bir şey yok gibi geliyor sevgili Ali Rıza...O adamı en güzel şekilde alt ettin.. ..Her zaman arkandayım...
Sami Dostum,
Tüm samimiyetimle söylüyorum ki seni ve Serkanı kardeşim kadar seviyorum. Tabii diğer arkadaşları da öyle... Ama siz özelsiniz. Bunu açıkça yazmaktan da çekinmiyorum. Fakat bu senin tarzın değil. Serkan ile biz sürekli birbirimize "Dostum" diyerek hitap ediyoruz. Baştan beri bu böyle... Tabii ki sen nasıl istersen öyle hitap et. Bunu değiştirmek bana düşmez ama, sanki o kişi ile forumdakilerin iyi ilişkilerini ben kesip atmışım gibi suçlayıcı bir ifade hissettim bu sözün altında...
Bilmiyorum. Belki de bu bir paranoyadır. Ama Sizlere karşı bir tavrım yok benim. Sizin de bana karşı olmasını beklemiyorum...
Sevgilerimle....

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 03-02-2006, 01:04   #32
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
uzman tafarından gönderildi
Sami Dostum,
Tüm samimiyetimle söylüyorum ki seni ve Serkanı kardeşim kadar seviyorum. Tabii diğer arkadaşları da öyle... Ama siz özelsiniz. Bunu açıkça yazmaktan da çekinmiyorum. Fakat bu senin tarzın değil. Serkan ile biz sürekli birbirimize "Dostum" diyerek hitap ediyoruz. Baştan beri bu böyle... Tabii ki sen nasıl istersen öyle hitap et. Bunu değiştirmek bana düşmez ama, sanki o kişi ile forumdakilerin iyi ilişkilerini ben kesip atmışım gibi suçlayıcı bir ifade hissettim bu sözün altında...
Bilmiyorum. Belki de bu bir paranoyadır. Ama Sizlere karşı bir tavrım yok benim. Sizin de bana karşı olmasını beklemiyorum...
Sevgilerimle....
Peki Sevgili Ali Rıza olay anlaşılmıştır..Keşke doktorun ilişkisini kesmeseydin..
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-02-2006, 04:08   #33
uzman
Kaptan

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Peki Sevgili Ali Rıza olay anlaşılmıştır..Keşke doktorun ilişkisini kesmeseydin..
Yaw Sami ben ne ilişkisi kesecem. Herif itiraf etti. Sonra da girmiyor artık. Ben mi kestim bu herifin hesabını
Bu arada dostum Serkan bugün pek görünmedi... Sadece bir mesaj yazdı bana ve yok ortalarda...
Dostum Serkan'ı gören veya yerini bilenler insaniyet namına bana bildirsinler...
Sevgiler....

A.R.B.
Eski 03-02-2006, 04:24   #34
clavicula
Guest

Alıntı:
uzman tafarından gönderildi
Akıl vermek bizim gibi amele kısmına gelmez ama keşke silmeseydiniz siz değerli modlar bu mesajları da herkes görseydi....
amelenin önlerinde gidesisin sen
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-02-2006, 05:39   #35
uzman
Kaptan

Alıntı:
clavicula tafarından gönderildi
amelenin önlerinde gidesisin sen
Her kimsen terbiyesizlik etme. Burası saygın bir forumdur...

A.R.B.
Eski 03-02-2006, 05:43   #36
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Çok ilginçsiniz ikinizde... ...İkinizde sanki tek yumurta ikizi gibisiniz...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-02-2006, 05:49   #37
aserkansatı
Guest

Karakter olarak da öyle gerçekten çok sinirlisiniz ikinizde.Yapmayın böyle şeyler...Kırmayın kendi kendinizi...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-02-2006, 07:55   #38
uzman
Kaptan

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Karakter olarak da öyle gerçekten çok sinirlisiniz ikinizde.Yapmayın böyle şeyler...Kırmayın kendi kendinizi...

A.R.B.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları