Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-10-2008, 16:01   #1
avcı45
Oltacı

Varsayılan bu doğa hepimizin????

slm arkadaşlar ben manisa'dan ibrahim geçenlerde durasallı barajına gittik güzel bir av yaptık fakat suya bırakılan pinterlerden illallah dedik birde her taraf çöp sanki bir daha oraya gelinmeyecek gibi çöpler bırakılıyor kısaca insana doğaya biraz saygı
avcı45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-10-2008, 19:33   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Merhabalar avcı45
Denizlerimizinde durumları benzer. Nereye gidersek gidelim sıfır kıyıdan başlayıp dökülmüş ağlar, kıyıda oltacıların alkol ve meşrubat şişeleri, torbalar, muhtelif boş ambalajlar, yumak haline getirilmiş misinalar, balık çiftliklerinin olduğu koylarda ise durum daha vahim.

Ne balıkçılar, ne amatörler, ne çiftlik çalışanları hiçbiri doğayı korumuyor istisnalar dışında.

Malesef insanlarımız yarın tekrar o bölgeye gidip avlanacaklarını düşünemeyecek durumda.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-2008, 20:00   #3
Caner BALIKÇI
Tayfa

Caner BALIKÇI kullanıcısının avatarı

AVCI45 öncelikle imza ayarların (yaş doğum tarihi yaşadığın il)gerekli sana hitap ederken saygıda kusur etmeyelim.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

O ŞİMDİ ASKER ş=222
Caner BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-2008, 16:59   #4
avcı45
Oltacı

slm arkadaşım il yaş vs nasıl yapıldıgını bilemedim aydınlatırsan sevinirim.
avcı45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-2008, 19:10   #5
kocabalık
Tayfa

kocabalık kullanıcısının avatarı

arkadaşlar siz birde balığın tam avyar dökme zamanında gala gölü pamuklu ggölü ve çevresindeki sulak alanlarda(bu saydığım yerler trakyadadır) mart nisan mayıs aylarında pinter (bizim buralarda davul diyeadlandırılır) rezilliğini görün. inanın üstüste acba yakalanmadan kaç balık avyar dökebiliyor çok merak ediyorum.
kocabalık Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-2008, 22:18   #6
Caner BALIKÇI
Tayfa

Caner BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
avcı45 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
slm arkadaşım il yaş vs nasıl yapıldıgını bilemedim aydınlatırsan sevinirim.
İlk olarak kontrol paneline tıklıyoruz.

Açılan pencereden imza düzenle seçeneğini açıyoruz.

İmza düzenleye tıklatıkyan sonra açılan boşluğa ad-soyad-doğum tarihi-yaşadığınız şehir yazıp kaydete basıyosunuz oluyo.Kolay gelsin

Saygılar

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

O ŞİMDİ ASKER ş=222

Bu mesaj en son " 06-11-2008 " tarihinde saat 22:25 itibariyle Caner BALIKÇI tarafından düzenlenmiştir....
Caner BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-2008, 06:30   #7
musty
Kaptan

musty kullanıcısının avatarı

gunaydın herkese malesef ınsanlarımız o kadar pasaklı ve butun artıklarını pıslıklerını dısarı atıyor bende once kı avımda sırtı yaparken ınanın balıktan fazla torba tahta parcası topladım denızden hıc guzelde bı goruntu degıl bu acaba o coplerı atanlar evındede aynı mı davranıyorlar ınsan utanır yanı yok bız ne yapıyoruz coplerı hemen bırakıyoruz denıze ınanın bı torba yakaladım bıraktım artık sırtıyı ınattan sadece torba yakaladım kepceyle bı torba yaparsın yada cuval butun pıslıklerını atarsın sonra arabaya gıderkende cope tahta olsa bı nebze fakat torba petrol dogal bı malzeme olsa tamam dersın fakat plastık erımesı en zor olan mlzemelerden bırı ben ınsanları anlayamıyorum ınanın arkadaslar sankı uzayda yasıyorlar bırdaha gelmeyecekler ınsan rahatsız olur bulundugun yer temızmı olsun yoksa copluktemı balık avlamak ıyı ben de hayret edıyorum ınsanları anlamak cok zor gercekten herkese selalar kendınıze ıyı bakın

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları