Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Makara - Makinelerle İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-05-2010, 22:59   #11
-Yakamoz-
Oltacı

-Yakamoz- kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Linea Effe'nin methini çok duydum.
Kullananlarda var bildiğim kadarıyla forumda.
Onlarda fikir belirtirler mutlaka.
Dam ise marka olarak kendisini kanıtlamış.
Kalanı fiyat konusu
Verdiğin değerli bilgiler için teşekkürler Mehmet Bey LINEAEFFE ALLAROUND CARBON KAMIŞ 100-200G 350M Fiyatı 40 - 45 TL arası

2440 361 D.A.M SPEZI COMPOSITE TELE CARP 3LBS Fiyatı 70 - 80 TL arası
Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mehmet abinin dediklerine harfiyen katılıyorum.
Lineaeffe gerçekten atarına uygun kurşun atıldığında çok rahat ve çok mesafeli atışlar sağlıyor..
Bazı modellerinin biraz ağırlığı söz konusu alıcağınız modelde avınıza uygun(atıp bırakma, sıksık çekme) ağırlıkta almanızı öneririm zira kol ağrılarına sebebiyet verebilir.
Dam gerçekten bu konularda kendisini aşmış olmakla birlikte kamışa uygun makina tercihinide gerektirmektedir. Makinayla kamışın uyumunun iyi olması onun performansını iyi derecede etkilemektedir.
Diğer eklediğiniz kamış hakkında pek bilgiye sahip değilim ama kamış seçimi yaparken öneri almadan hareket etmemenizi öneririm zira sonra pişmanlık söz konusu olabiliyor..

saygılarımla.
Sizede bu bilgiler için çok teşekkür ederim Vermiş olduğunuz bu bilgiler benim için çok önemli yanlış bir seçim yapmamak için sizlerle bu konuyu paylaştım
Tekrar teşekkürler
-Yakamoz- Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 28-01-2012, 20:31   #12
ben ve deniz
Oltacı

Mustafa abi ryobi ecusima 8000 vi güzel diyorlar özellikle tatlı su sazan avında 6-7 kg.pullu sazanı rahatlıkla çekmiş öyle diyor 555 gr . drag ' ı ise ya 8 kg diye biliyorum ama bana sorucak olursan 2 sinide alma sana garanti weriyorum banax 4000 serisine yönel biraz ağırdır ama harika bir makine dir .. üsküdar sahilinde akıntıda 250 gr kurşun + poşet + rapala ile + lüfer makine banamısn demıyor tutukluk felan yok gercekten al derim hatta bır yakınım kullanıyor ben 1 kg lık mırmır zor aldım kaldırırken kaçtı ama o tutukluluk yapmadan alıyor ... 3 kg den yüksek balık geldımıde artık iş sana kalmış ustam yorarak alıcaksın kuzuyu rastgele...
1997
ben ve deniz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları