Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-12-2008, 12:08   #1
avcı
Çımacı

avcı kullanıcısının avatarı

Arrow Organizasyon

arkadaşlar antalya bölgesinden hiç arkadaş yokmu tanışmak ve balağa gitmek isteyen?
Eski 18-12-2008, 12:51   #2
dilki
Kaptan

dilki kullanıcısının avatarı

Walla oğuzhan abi biz izmirdeyiz!!
Antalyadaki arkadaşlara sesleniyorum gelin birlik olalım sitemizin hakkını verelim!!!
Eski 18-12-2008, 12:55   #3
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

kıyıdan veya karadan gidebiliriz oğuzhan amca. bizim tekneden arasıra cıktığımız ekibimiz var sende gelebilirsin. ama kıyıdan ben sürekli gidiyorum mesela bu gün aksam denize sinarit ve levrek avına gidiyorum kayalıklara müsaitseniz sizde gelebilirsiniz

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-12-2008, 00:36   #4
avcı
Çımacı

Arrow Organizasyon

sevgili veli kardeşim. ben çoğunluğunda tekneyle çıktığımdan kıyıdan ancak arabayla bir kaç arkadaş ateş yakıp piknık gibi seviyorum.ama öyle kafa dengi arkadaş bulmakta zor.ama tekneyle çıkarken sende gelirsen sevinirim.telefonunu verirsen veya beni ararsan çok sevinirim.sevgilerimle.
Eski 20-12-2008, 00:39   #5
avcı
Çımacı

Thumbs down Organizasyon

sevgil ufuk kardeşim,bende onusöylüyorum.antalyalı arkadaşlar el ele verip bir antalya ekibide biz kuralım ve siteninde hakkını verelim değilmi?birazda sizleri göreyim arkadaşlar.sevgilerle.
Eski 20-12-2008, 00:45   #6
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

oğuzhan amca malum kış sezonu benim kışlık turlarım olmadıgı sürece kendimi balığa veriyorum size özelden gerekli bilgileride gönderdim. sevgiyle kalın..

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları