Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Üye Organizasyonları

Üye Organizasyonları Bireysel olarak üyelerimizin gerçekleştirdiği organizasyonların yer aldığı bölümdür. Bu bölümdeki organizasyon ve balık avı turlarının sitemiz ile ilişkisi yoktur...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-01-2010, 20:04   #11
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Adnan Abi;
Biz ekip olarak seve seve geliriz.
Vedat kapta'nın meceralarını yakından takip ediyoruz.
Gerekirse Yunanistan'a kadar gideriz...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-01-2010, 21:01   #12
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

zamanım olsaydı bende katılmak isterdim.
insallah yapacagınız organizasyonun bol muabbettli, keyifli gecmesi dileklerimle

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-2010, 21:21   #13
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
delvel tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
zamanım olsaydı bende katılmak isterdim.
insallah yapacagınız organizasyonun bol muabbettli, keyifli gecmesi dileklerimle
başka zaman olur kardeşim
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-2010, 22:10   #14
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Dostlar her gün eve geldiğimde poseidondan hava durumuna bakıyorum büyük bir hevesle ama şok olmaya devam inanamıyorum 1 aydan fazla oldu hafta sonları fırtına lodos azıyor, hele bu hafta ege kıyıları kıpkırmızı ne diyeceğimi bilemıyorum, Allah bizi kıyıdan mı ? göndermek istiyor anlıyamadım, Hasocuğum poseidondan bakıp cumartesi geceden gidip, pazar öğlen dönebileceğimz bir kıyı yapsak mı ? (kıyıdan beni aşar ağaya sormalı ) ... Ayrıca ibrahim aynen vedat kaptandan görüntler cazip geliyor
Eski 07-01-2010, 22:54   #15
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

adnan abi tarih uygun olursa bende gelmek isterim tabiki
ama uygun olan arkadaşlardan birinin ulaşım desteği olursa malum ben yanlız bir yere gidemiyorum
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-2010, 23:03   #16
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Dostlar her gün eve geldiğimde poseidondan hava durumuna bakıyorum büyük bir hevesle ama şok olmaya devam inanamıyorum 1 aydan fazla oldu hafta sonları fırtına lodos azıyor, hele bu hafta ege kıyıları kıpkırmızı ne diyeceğimi bilemıyorum, Allah bizi kıyıdan mı ? göndermek istiyor anlıyamadım, Hasocuğum poseidondan bakıp cumartesi geceden gidip, pazar öğlen dönebileceğimz bir kıyı yapsak mı ? (kıyıdan beni aşar ağaya sormalı ) ... Ayrıca ibrahim aynen vedat kaptandan görüntler cazip geliyor
adnan abi neden olmasınki sen çay demlemeyi öğrendiysen gecede gideriz gündüzde duruma bakarız canım abim seninle beraber dağlar ova olur benim için
Eski 08-01-2010, 01:14   #17
BARBAROS.T
Tayfa

BARBAROS.T kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
vedat biladerimizde ön ayak olup tarih belirlese galiba küççük çaplı tanışma organizasyonu olur

adnan abimizin dediği gibi havaların düzgün olduğu bir zamanda gerçekleşir
Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değerli arkadaşlar,

Adnan arkadaşımızın da dediği gibi haftasonu hava durumu maalesef olumsuz görünüyor.

Hava raporlarının çoğu kez tutmadığını fakat nasıl olsa tutmuyor deyip kendi bildiğimizi yaptığımızda da hava raporunun tuttuğunu da yaşadık.

BENİM SİZE TAVSİYEM gerek hoş sohbet , gerek güzel bir gün gerekse keyifli ve bereketli bir av için ileri bir tarihi seçelim. Kuşadası dışından geleceğiniz için bence bu iyi bir seçim. Bilginize...

hepinize iyi avlar diliyorum.

0 537 667 52 67

facebook sayfam için aşağıdaki linki tıklayınız.

BARBAROS.T Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-01-2010, 18:56   #18
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
BARBAROS.T tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değerli arkadaşlar,

Adnan arkadaşımızın da dediği gibi haftasonu hava durumu maalesef olumsuz görünüyor.

Hava raporlarının çoğu kez tutmadığını fakat nasıl olsa tutmuyor deyip kendi bildiğimizi yaptığımızda da hava raporunun tuttuğunu da yaşadık.

BENİM SİZE TAVSİYEM gerek hoş sohbet , gerek güzel bir gün gerekse keyifli ve bereketli bir av için ileri bir tarihi seçelim. Kuşadası dışından geleceğiniz için bence bu iyi bir seçim. Bilginize...

hepinize iyi avlar diliyorum.
vedat biladerim samimiyetin gerçekten çok hoş.teşekkür ederim.

sizler bu tekne ile balık tutma olayını bizlerden(yani benden)çok daha iyi bilmektesiniz.onun içinde ben herzaman sizden gelecek olan tavsiyelere göre hareket etmekten yanayım.
her üye mutlaka böyle bir organizasyondan mutlu ayrılmak ister amaç herzaman muhabbet olsa bile dönüşteah keşke balıkta olsaydı dendiğini ben çok gördüm ve duydum

bu yüzden senin tavsiyelerine ve senin belirlediğin bir güne denk getirebilirsek senin tecrübelerinden faydalanmış olur mutlu oluruz

şimdi senden ve adnan abimizden haber beklemek zorundayız

ilgin alakan ve samimiyetin için teşekkür ederim
Eski 09-01-2010, 21:56   #19
BARBAROS.T
Tayfa

BARBAROS.T kullanıcısının avatarı

Teşekkür ederim Hasan abi;

herkesin birçok açıdan keyif aldığı bir av olması mutlaka daha iyidir.

Bu konu aklımda ve fırsat kolllayıp iyi bir havada çıkalım.

0 537 667 52 67

facebook sayfam için aşağıdaki linki tıklayınız.

BARBAROS.T Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-01-2010, 23:20   #20
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
BARBAROS.T tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Teşekkür ederim Hasan abi;

herkesin birçok açıdan keyif aldığı bir av olması mutlaka daha iyidir.

Bu konu aklımda ve fırsat kolllayıp iyi bir havada çıkalım.
o zaman vedat kardeşim herşey sana bağlı sen ne zaman uygun görürsen

sevgiler
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları