Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 21-01-2008, 08:03   #1
ugurdumlu
Oltacı

Varsayılan marinada tekne park yeri fotolari, biraz olta ve dalistan fotolar..

kucuk teknelerin park yerleri

marina girisinden sehrin kuzey tarafina bakis

ridvan abinin teknesinin park ettigi kapali kucuk tekne parki

teknelerin suya indirildigi alan

baska bir teknenin suya indirildigi an

suya indirilen tekneyi marina gorevlisi marina icindeki park alanina tekneyi bagliyor

ridvan abinin teknesi horizon icinde 225 hp motoru olan baya hizli konforlu bir tekne fiyatini merak edenler icin 50-60 bin nz dolari degerinde normal sayilacak bir tekne

ridvan abi ve teknenin diger ortagi shane

marinanin 200 mt yaninda diger bir kapali tekne park yeri burasi 10 mt. ve ustu tekneler icin

her iki tekne parkinin genel fotosu

denize cikan teknelerin alisveris yaptigi kucuk market ve yakit aldigi yer dubalarin ustune oturtulmus sadece tekne ile ulasim imkani olan cok hos bir yer..

ugurdumlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 21-01-2008, 08:05   #2
ugurdumlu
Oltacı

marinadan denize acilirken sehir merkezinin denizden gorunusu..

sehir merkezinden 6-7 mil kadar aciga ciktik scalop bizdeki shell kabugu icin daldik burada cok degerli ve populer deniz urunu benimde favorilerim arasinda daha sonrasinda olta ile avlandik iki tane snapper yakaladik bir tane kopek baliginin atladigina sahit olduk galiba bronze whale shark'ti

scalop icin daldigimiz yerdeki.demirlemis diger tekneler bircogu tuplu dalis yapiyordu bizden baska serbest dalan diger dalis arkadasimiz brandon ailesi ve diger birkac dalis arkadasi ile geldi brandon kucuk teknesinin moturunu degistirmis eskisi 200 hp gucundeki yamaha motoru 350 hp lik yeni model yamaha ile degistirmis denizlerin efendisi gibi seyir yapiyordu gormenizi isterdim dogrusu..

scalop

olta ile yakaladigimiz snapper daha sonra benzer boyda bir tane daha yakaladik..

pazar gunu dalis icin tairu'ya gittim yine aciktaki alderman adalar gurubunun cevresindeki reeflere baktik gordugum birkac 10-15 kg luk akyalara atis yapmadim artik daha buyuk akyalar avlamak icin daha secici avlanma karari aldim yanimda misafir olarak gelen turk arkadasim rahid icin 15 kg ustu bir akya vurdum rick'te yine benzer boyda bir akya vurdu daha sonra crayfish icin daldik (bocek) bir tane buyuk boy farkli tur olan pekos isimli bocek,bir tane normal cray fish,birde karavida denk geldi burada cok nadir rastlandigini soylediler.baliklarin fotolarini cekmedim daha buyuk avlar yaptigimda fotolar sizlerle paylasirim.

fotolarini evde cektigim bocekler..

ugurdumlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-01-2008, 20:46   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Uğur abi körle yatan şaşı kalkarmış bak ne güzel oltaylada balık tutuyosun artık
Şehir harika, marina harika, tekne park alanı harika daha ne olsun. Darısı ülkemizin başına

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-01-2008, 00:17   #4
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

Aynen Taygun'un dediği gibi darısı ülkemizin başına .Adamlar fabrika işletir gibi marinacılık yapıyorlar.Uğur bey bu güzel görüntüler için teşekkürler.
Eski 22-01-2008, 07:43   #5
arm59
Miço

arm59 kullanıcısının avatarı

Uğur bey görüntüler çok güzel darısı bizim ülkemize. Açılmış istiridyenin içi çok güzel görünüyor turunçu renginde güzel bir renk bu kadar uğraştığınıza göre tadıda mükemmeldir.
Eski 29-01-2008, 10:25   #6
mehmeterhan
Miço

mehmeterhan kullanıcısının avatarı

boyle goruntulerı gormek hem bızı mutlu edıyo hemde acı acı dusunduruyo keske kendı ulkemızdede boyle ısler yapılsa adamlar herseye deger verıyolar nıye bız boyle olamıyoruz hala anlamıs degılım
mehmeterhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları