Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Tabiatı ve Canlıları Koruma

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-01-2007, 16:49   #11
CaTSiLeNcE
Kaptan

CaTSiLeNcE kullanıcısının avatarı

ben çarpmayı mecbur kalırsam bazen canlı yem yakalamak için kullanıyorum...ölen balıklarıda takıyorum oltaya..ziyan olmuyor hiçbir zaman onun dışında doğanın dediklerine bende katılıyorum..
Lersen@hotmail.com

""En çok hoşumuza giden insan kendimize benzettiğimiz insandır.""
CaTSiLeNcE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-01-2007, 17:57   #12
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan Kurallar

sevgili üyeler ishak beyin 4 maddeyle sınırlandırdığı kurallar aslında biz amötörlere ait olmadığını düşünüyorum . Bu kurallar insan olmanın gerektirdiği kurallardır. Herkez sorumluluklarını bildiği sürece her zaman daha bol balık buluruz oltalarımızda sevgiler saygılar
Eski 15-01-2007, 19:09   #13
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Sevgili Adnan abim, ben görüpde dayanamadığım için kendimi yazmak zorunda hissetiğim konu başındaki acizane uyarılar ,tabiki önce insan olmanın gerektirdiği kurallardır.Fakat,toplum olarak öyle ''ben ve sadece ben'' merkeziyetli yöne gidiyoruz ki...Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar olarak... ''Aslan yattığı yerden belli olur'',''Temizlik imandan gelir'',vs.. gibi ifadeler '' demode/günü geçmiş'' olarak kabul edilir hale geldi.Söz meclisden dışarı diyerek ;Velhasıl insanların kendilerine saygıları kalmamış ki,başkalarına,hele hele çevre ve doğaya saygıları olabilsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-01-2007, 20:05   #14
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

doğanım başka diyecek bir şey bırakmamışsın... "fried" sana nasıl hitap edelim, sayın "moderator"umuzun dediği her şey doğru, imza hanen de dahil.

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-02-2007, 07:13   #15
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Eh be ishak abi doğru söze ne denir. ben konuştummu millet bana kızıyor.kendini bilen zaten yapmaz ama hatırlatmanda çok iyi olmuş bence bu konu sık sık gündeme gelmeliki balıkcı arkadaşlarımızın kafasında iz bıraksın gittikleri yerleri kirletmeyip,pis olan yerleri temizleyipte gelmeleri,çok tabaki çok iyi olacaktır. yerdeki çöpü alıp kutusuna atmak, kime ne zarar verir. elimize yapışmaz. hadi hepberaber temizliyelim şu su kenarlarını. Saygılar.
Eski 08-02-2007, 11:11   #16
theimam35
Miço

çöplerden bende rahatsızım ne zaman balığa gitsem gittiğim yerde oltacıların pisliğinden çok rahatsız oluyorum.gürültü kirliliğine gelince onu ne yazıkki değiştiremezsiniz bu aileden gelen temel eğitimle ilgili birşey toplumumuz modernleşme adı altında maalesef çocuklarınla gerektiği kadar ilgilenmiyor.tabi tümünü kastedmiyorum yanlış anlaşılp polemik olmasın.
theimam35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları