Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-04-2006, 05:10   #1
murat hindi
Oltacı

murat hindi kullanıcısının avatarı

Varsayılan sizlerle paylaşmak istedim

Herkese slmlar.Bu gün elim niheyet işten güçten biraz boşaldı ve bir şeyler paylaşmak istedim.Mümkün olduğunca forum yazılarını okuyorum ve buradaki arkadaşlık ortamı çok hoşuma gidiyor.Ben bakıyorumda ağırlık izmir yöresi arkadaşlarda.Ama diğer illerdende arkadaşlar var ama yazan yok.Neyse belki onlarında fırsatı olmuyordur.Düşünebiliyormusunuz Isparta gibi göller bölgesinde bu sene neredeyse bu yıl tamamı göl ve akarsuların balık avına yasak.Ve burada bildiğim kadarıyla bir dünya amatör balıkçı var.Hayır benim anlamadığım ufağından büyüğüne kadar bütün göl ve göletleri tarım il müdürlüğü balık avına yasakladı.Sebeb sorduğumda balık sirkülasyonunun tamamının ne olduğunu bilmediğimiz için yasak diyorlar.acaba amatörler için bir cezamı yoksa işkencemi.Bu avrupalı vatandaşlar bu sporu daha aktif hale getirmek için yırtınırken ben bu kadar gölün içinde neden balık avına yasak getiriliyor anlamıyorum.Yani ben şimdi Ispartadan balık avlamak için taaa Ankaralara mı gideyim ne yapayım.Bu nasıl adalet.Yahu diğer illerde tek tük göletler var oralar yasaklanmıyorda benim Ispartam neden yasaklı.Şimdi ben nasıl isyan etmeyeyim.Sizlerin yazılarını okurken içim gidiyor serbestçe av yapabildiğiniz için.Oysa ben belki bu yıl ve diğer yıllar av yaparken ödüm patlaya patlaya av yapıcam.Eee bu nasıl adalet.Hayır haksızsam haksızsın otur oturduğun yere git kahve köşerinda sürt be kardeşim deyin ama bi şey deyin.HEPİNİZE SONSUZ SAYGILARIMLA...
Eski 19-04-2006, 05:58   #2
aserkansatı
Guest

Murat kardeşim Allah sabır versin.Bu yıl işin zor anlaşılan...Ama yine de kaçak avlanma.Zaten avlanmazsın da, ben yazmadan edemedim...Yakın illere git fırsatın varsa.Sevgiler...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları