Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Videolar

Videolar Olta ve zıpkınla yapılan avların videoları...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 06-01-2006, 22:23   #11
aserkansatı
Guest

İşte gölge balığı...

Bu mesaj en son " 24-05-2007 " tarihinde saat 16:17 itibariyle aserkansatı tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-01-2006, 00:31   #12
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

serkan abi video süper

adam resmen kafayı korumaya çalışıyor balıklara karşı, öldüm gülmekten...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-2006, 22:48   #13
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Bu videoyu görünce anılarım depreşti.
Yıl tam olarak hatırlamamakla birlikte sanırım 2000 yazı. Dayım balıkçılıkla uğraşıyordu hep sabahları gider kahvaltılık falan götürürdüm balık alıp eve dönerdim. Bu bana yetmez olmuştu ağların atılmasını toplanmasını görmeliydim teknede yatmalıydım. Dırdıra başladım sonunda dayımı ikna etmiştim zamanı gelince götürücekti. Tatil olduğuından dolayı günlerim hep balıkla geçiyordu. Bir gün öğlen vakti çalan telefonla irkildim. Arayan dayımdı onlara gitmemi söyledi. Bende gittim evde uzun süre hazırlık yaptık (boğaz derdindeyiz). evden tekneye geçtik. Tayfalar gelene kadar ben ısparoz katliamı yaptım limanda daha sonra tayfalar geldi vs.vs. Ağları attık limana geri döndük yattık kalktık.Buraları daha sonra anlatırım. Sabaha karşı 4 te denize açıldık. Sahilevlerinden yola çıktık güzelbahçeye doğru istikhamın açıklarındaki ağları toplamaya gidiyoruz. Karanlığı yararak ilerliyoruz hiçbir ışık yanmıyor sadece teknenin üst tarafındaki stop lambasına benzeyen ışık yanıyor. Ağların atıldığı yere yaklaştık. araba farından yapılmış bir fener vardı onu aramak için kamaranın ışığını yaktık anaaaaaam anaaaaam o ne güverte tirsi doldu neyse bu feneri çalıştırıp ağları arıyoruz ama ışığın tutulduğu yerden belki saniyede 1 kasa balık fırlıyor tirsiler çıldırmış olmalı diye düşündüm o an. arkama baktığımda güvertede 1 kasaya yakın tirsi vardı hepsini süpürgeyle denize canlı canlı iade ettim nede olsa yaz ve yumurtlama mevsimi bunu izleyince sanki o anı tekrar yaşadım.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-01-2006, 00:26   #14
aserkansatı
Guest

Bu dediğin olayı Üçkuyulara günün ik feribotu yanaşırken zaman zaman yaşadım.Tirsiler kendilerini panikle Levent Marinanın dolgu kayalıklarına çarpıyorlardı...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-01-2006, 05:18   #15
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Yaw bu kızılırmağa benziyor. Ben de bir ışık hadisesine girsem olmaz mı? Fakat adam gerçekten balık tuttuğu için pewk memnun görünmüyordu. Neyse hayırlısı

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-01-2006, 22:28   #16
canakkale
Miço

canakkale kullanıcısının avatarı

Varsayılan süper!!!!!!

serkan kardesim ben bugüne kadar böyle balik filmi izlemedim!! insana kafayi yedirir bunlar galiba gölde cekilmis görüntüler bide ne baliklari oldugunu pek anlayamadim ama varya tek kelimeyle muhtesem harika bir sey !!!!!!
canakkale Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-01-2006, 00:06   #17
aserkansatı
Guest

Sami bu balıklarla ilgili bir belgesel izlemiş.Kılçıktan yenmiyormuş bu arkadaşlar.Adam bu yüzden mutsuz olmalı
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-01-2006, 03:46   #18
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Yaw Sami'yi çok özledik. Forumun tadı tuzu kalmadı. Meğer o yönlendiriyormuş her şeyi. Ne konu açan var, ne tartışma, hiçbirşey yok. Kısacası Sami gelmeli artık....
Saygılar....

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları