Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-11-2006, 12:29   #11
mufi
Guest

tebrikler Göksel. şu detaylı anlatımın varya aslında hepsinden güzel..son derece asil bir paylaşım örneği....
(işte fotoraf işte oltayı atacagın yer. git sen de tut kardeşim.. daha ne istersin?)
der gibi..
teşekkürler.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-11-2006, 00:01   #12
gokseldbuga
Guest

Smile

Oncelikle Tayguna tesekkur ederim kullanici hesabimdaki bir sorundan dolayi 2 gunden beri mesaj yazamiyorum.
Muvaffak abi tesekkur ederim ben birsey yapmadim , herkesin yapmasi gerekeni yaptim. Yeni katildigim donemlerde de Izmire yeni dondugum icin "nerede balik avlanir" gibi sorular yoneltmistim, tabii sizlerin "forumda gez bulursun" demenize firsat birakmamak icin ben zaten forumun %80 tum mesajlarini okumustum ama malesef bu ise gonul verenlerin kolaylikla soyleyebilecegi birkac yeri buldum ki bunlari dedigim gibi, ilgili kisiler zaten bilir. Oysa sorun bu degil, nokta atisi yapmak lazim, nicin;
1- Tam olarak yer belirtilmesi hem vakitten kazanc hem paradan (benzin)
2- Guvenlik, avlanilacak yer nasil, girilmesi yasak mi, bayanla gidilebilir mi (tercih etmesem de benim ozel bir durumum var ve esimi almak zorundayim),
3- Zevk, tamam kabul ediyorum sessizlik , deniz kokusu, kayatuzu rahatlamadir ama o kadar degil iste, o balik benim oltama vurmadimi ben yarim insan olurum,
ama bununla bitmiyor armut piş agzima düş' çü kesinlikle değilim yeni yerler keşfedip bunları paylaşmak lazım.
Niçin bunları yazma gereği duydum , çünkü aslında her amatör balıkçının yapması gereken (paylaşım), "asil bir davranış" olarak karşımıza çıkıyor. Yani demek istediğim , balıkçılarımızın avlak yerlerini pek te paylaşmak istemedikleri her zaman karşılaştığımız şey. Kimseyi töhmet altında bırakmak istemem söylediklerim kesinlikle forum hakkında değil günlük yaşantımdaki tecrübelerimdir, forumdaki arkadaşların tavsiyeleri ve yardımları zaten mesajlarımdan bellidir.
Bu durumda ben gittiğim her yeri google earth den ayrıntısına kadar inceleyip foruma ekleyeceğim, hatta Izmir'e alıştıkca Ishak abinin devamli soyledigi gibi, " şu ruzgarda, yagmurda, dalgada orada balik olmaz" gibi yorumları da eklemeyi düşünüyorum. Her turlu organizasyona da katılmak isterim, okuyorum, tekneyle gidiyorsunuz canım çekiyor . Herneyse bana her zaman ulaşabilmeniz için imza ayarlarımı değiştireyim ki bir dahaki organizasyona beni de davet etmek zorunda kalın . Asagidaki resmi de hepiniz icin ekliyorum...
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg mini-Picture 030.jpg (155,0 KB, 34 Görüntülenme)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-11-2006, 06:32   #13
mufi
Guest

O ne?? balık+salata+bira hepsi aynı masada...Göksel..yapma.. böyle resimlerle millete işkence çektirme....
ah birde bu muhabbeti gün batarken deniz kıyısında yapmak kadar keyfli bir şey varmı bu dünyada???
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-11-2006, 19:27   #14
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

ya paylaşım güzel de bu kadarını da paylaşmayalım yani. canı çeken olur, elinin altında balık olmaz falan. çok sakat ...

neyse afiyet olsun

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-11-2006, 20:21   #15
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Göksel abi harika olmuş yazında resimde afiyet olsun yazının bu kadar içten olduğu içinde çok teşekkürler

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-11-2006, 08:13   #16
aganta borina borinata
Guest

trabzon ekmeği çok lezzetli görünüyor...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları