Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-10-2006, 20:28   #1
Burhan
Oltacı

Burhan kullanıcısının avatarı

Varsayılan İlk beş konu ilk beş mesaj

İlk beş konu ve ilk beş mesaj yok mu arkadaşlar ? Hani en son açılan beş konu en son yazılan beş mesaj... çok daha iyi olur gibime geliyor.
Burhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 05-10-2006, 10:49   #2
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Değerli Burhan sitmize hoşgeldin umarım güzel paylaşımlar yaşarız. İmzadan anladığım kadarıyla yaş 19 sanırım, oraya doğum tarihini yazarsan her sene yaşını değiştirmek gibi bir uğraş yaşamazsın. Söylediğin konu hakkında sitede her nerede olursan ol site logomozon altında bir stün var orada YENİ MESAJLAR kısmını tıkla siteye yeni eklenmiş konuları ve mesajları okuyabilirsin. Tekrar aramıza hoşgeldin. RASTGELSİN.
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-10-2006, 11:06   #3
Burhan
Oltacı

Beni aydınlattığınız için teşekkür ederim Hâldun Bey. Yaşımın 19 olduğuna bakmayınız çok rica ediyorum. Yaşıtlarıma göre fiziksel ve akılsal anlamda çok çok ilerideyim. Bunu bir reklam gibi algılamayacağınız kanaatindeyim. Umarım birbirimize yardımcı olur ve geçimsizlik yaşamayız. Nâciz fikrimce bir problem olmayacak, eminim. Tabii benim balık tutmakdaki beceriksizliğim ve şanssızlığım ile bana ne kadar tahammül edebilirsiniz bilmem Haydi rast gelsin...
Eski 05-10-2006, 20:10   #4
mufi
Guest

Varsayılan merhaba burhan

Alıntı:
Burhan tafarından gönderildi
Beni aydınlattığınız için teşekkür ederim Hâldun Bey. Yaşımın 19 olduğuna bakmayınız çok rica ediyorum. Yaşıtlarıma göre fiziksel ve akılsal anlamda çok çok ilerideyim. Bunu bir reklam gibi algılamayacağınız kanaatindeyim. Umarım birbirimize yardımcı olur ve geçimsizlik yaşamayız. Nâciz fikrimce bir problem olmayacak, eminim. Tabii benim balık tutmakdaki beceriksizliğim ve şanssızlığım ile bana ne kadar tahammül edebilirsiniz bilmem Haydi rast gelsin...
Burhan kerdeş..selam malumundur .. bilmemek ayıp ta değil tahammülsüzlük te değil..sana ve bu işe yeni başlıyanlara bu konuda hepimiz sonuna kadar destek veririz. . hiç kimse balıkçılıgı bilerek doğmuyor. ama bizler burada hep beraber çok hoş bir ortam yaratıp.. bilgimizi paylaşarak birbirimizi görmesekte faydamız oluyor. önemli olan senin boş zamanlarını böyle hoş bir hobi ile geçirmen ve araştırmalara bizimde yaptıgımız gibi devam etmen . bak göreceksin sonunda o bahsettiğin beceriksizlik ve şansızlık kalmıyacak.. en ustasından amatör balıkçı olacaksın...
sana kolay gelsin
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-10-2006, 21:08   #5
Burhan
Oltacı

Muvaffak abi ne kadar güzel şeyler yazmışsın. Sayeniz de amatörlüğe geçişime ramak kaldı. Şu sıralar işlerimiz o kadar yoğun ki anlatılır gibi değil. saat 22:07 eve geleli yarım saat oldu olmadı... En basitinden iş yerime 10 dakika uzaklıkda yer alan ve zargana yatağı olan bölgeye bile inemiyorum........ Dolayısı ile çok üzülüyorum...... Tekrar teşekkür ederim güzel ve yürekten sözlerin için.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları