Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-10-2005, 17:29   #11
ilhan
Kaptan

ilhan kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Şu boş mesaj dolu mesaj ayrımını kim nasıl yapıyor anlamıyorum.Çok msj gönderen biri olarak merak ediyorum.Gelenlere hoşgeldin deyince boş mu oluyor mesajlar,ya da bu mesajım nasıl boş mu dolu mu,gerekli mi gereksiz mi aydınlatırsanız sevinirim.Ayrıca tam sitenin hareketlendiği gunlerde 2. post sorununun ortaya çıkması ilginç.Az yazmak erdemse biz de öyle yapalım o zaman.Sevgiler...
Sekocuğum neden üzerine alınıyorsun hemen.
Sen boş mesaj yazmıyorsun üzerine alınma bu forumda öyle şeyler yok diye not düşüldü yukarıda.
Diğer formlardan örnek verildi. Mesaj atmaktaki amaç sadece mesaj adedini yükseltmek olmaması gerekir diye düşündüm. Senin mesajlarının herbirini okuyorum ve tebrik ediyorum araştırarak veya yorum yapılarak atılmış mesajlar.
ilhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-10-2005, 17:55   #12
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Alıntı:
mustfer73 tafarından gönderildi
Bu listeyi yaparken ki düşüncem, katılımcı arkadaşların hepsini bir arada göstererek, diğer arkadaşlarında katılımlarını sağlamaktı. Yanlış anşaldıysam özür dilerim.

Baba gözyaşlarını silmeyi unutmuşsun ya.Burada hepimiz ne güzel dostluklar arkadaşlıklar kurduk böyle yanlış anlaşılmalar alınmalar falan olmuyor arkadaşlar.Dostlar Arkadaşlar arasında bu tip hadiseler olmaz olmamalı düşüncesindeyim.heberaber olalım gülelim eğlenelim birbirimizle birşeyler paylaşalım kısacası dostluklarımızı arkadaşlıklarımızı muhafaza edelim.SAYGILAR
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-2005, 18:47   #13
aserkansatı
Guest

Alınma kırılma falan yok sadece şuna dikkat çekmek istiyorum.Bir forum sitesi mesajlarla ve katılımla ayakta durur.15 mesajı olan bir arkadaş,en çok mesaj gönderenler listesindeyse katılımımız az demektir.Bu yüzden bırakalım insanlar yazsınlar.Mustafa katılımı teşvik etmek için liste yaptı, yaptığı için gereksiz yazılınca özür diledi.Boşverelim bu tarz sohbetleri.2 mesaj fazladan yazdım durduk yerde. Yazın arkadaşlar.Forum kalabalık olunca daha güzel
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-10-2005, 03:06   #14
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

yazı yazandan hiçbir ücret talep etmiyoruz yazın istediğiniz gibi
ayrıca sitemizde boş mesaj olayı yok çünkü kimse çok mesajla bir yere gelmeye çalışmaz çünküüüüü bizler dostuz

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2005, 00:05   #15
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

evet arkadaşlar merhaba şu olaya birde ben el atayım ilk geldiğimde ve üye olduğumda kendimi tanıtıp geri çekilmiştim sonra gelen hoşgeldin mesajlarını etkisinde kalarak üyeliğimi hat safhalara çıkardım ilk iltiba ilk bakış ve bir ziyaretçinin üye olmasından sonra o na yazılacak mesajlar karşınızdakinin ne derece değerli olduğunu belirtmek ve o na duyulan ilgi ve alakaya bağlıdır adam gelmiş merhaba bile yok herif kaprisli yanlış anlaşılacak diye hoşgeldiniz demiyor bu sadece ruhsuzluktur tabiki derim ilgilenmesse bidaha derim gelmesse çağırırım eee ne yaptık kötümü ettik merhaba deyince bana kalırsa o selamı verdiğin adama sormalı bu soruyu ben bu sitede yazdığımdan daha fazla yine bu sitedeki arkadaşlarla msn den yazışıyorum bizler efek olsun diye yazmıyoruz mustfer73 kardeş asla yanlış anlaşılacak bir şey yazmadın burda bu konulara iştirak etmek isteyen ve bunun için internet cafelere giden adamlar var bizler şanslı insanlarızki pc hep elimizin altında ve hep burdayız öküzün trene baktığı gibi bakmaktansa merhaba demeyi tercih ederiz bu asla bir forum sitesinde alınılacak kızılacak hatta lafı bile olacak bir eylem değil mevlana gibi gelde ne olursan ol gel canda derki yazda ne yazarsan yaz katıl bizlerle ol bunuda yazarak belirt eee sorun bunun neresinde Allah aşkına yapmayın bu arada ben bunları yazarken üzerime alınıp yazmadım sadece belki de çerçeve dışına çıkmak isteyen arkadaşlara örnek olmak adına yazdım
Eski 30-10-2005, 00:08   #16
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

vallaha döktürdün can abi helal
NE OLURSAN OL GEL

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2005, 04:26   #17
aserkansatı
Guest

Daha öncede yazmıştım seviyorum abicim bu Canın kendisini de mesajlarını da...Ellerine sağlık adamım...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2005, 05:41   #18
mustfer
Kaptan

Ne diyeyim Hudutt. Baştan yanlış anlaşıldık diye düşündüm. Bir iki cevaptan sonra gerçekten yanlış oldu dedim. Sonra güç veren destekleyen masajlar gelince kendime geldim. Kaldı ki bu listeyi niçin yaptığımı da açıkladım. Hoş geldin niçin denir bir insana? Aramıza katıldığı için denmezmi? Bir topluma giren insana hoş geldin denmezse o insanla nasıl iletişim kurulur, iletişim kurmanın ilk basamağı değilmidir bu sözcükler? Dediğin gibi ona değer vermektir. Bize mutluluk verdin demektir.İyi ki geldin demektir. Yani iki çift kuru laftan ibaret değildir. Hoş geldin demek insana verilen değerin erdemidir diyor hoş geldin mesajlarının boş olmadığını belirtmek istiyorum.
mustfer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-2005, 01:37   #19
muhabbetci
Kaptan

Varsayılan Beni unutmayın haaa

Valla her konuyu dikkatlice okuyorum,katılımcılar ne kadar çok olursa o kadar tatlı olur diyorum.Bende merak edyorum 86 aboneli sitede niçin iki elin parmakları kadar katılımcı var diye?Ben kendi payıma, oğlandan makina fırsat kaldıkça sitede kalmaya devam edeceğim, laf aramızda 30 günlükken denize soktuk,şimdi 14 yaşında ama balıkla arası sıfır.Ne tutar nede yer.İşi gücü kaya balıklarına yengeçlere eziyet edip, şarjı bitene kadar tekneyi yüzdürmek.Sonra canım sıkıldı hadi gidelim demek.
muhabbetci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-2005, 09:29   #20
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

abi öncelikle unutulacak adam değilsin bizim için ,ayrıca evlatlarını Allah bağışlasın Allah analı babalı büyütsün ;iş katılımcılara gelirse gönül ister ki herkes burda olsun ama insan oğlunun işi bitmiyor herkes bir şeylerin çabasında onlarda fırsat buldukça daha aktif olacakları kanaatindeyim

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları