Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-03-2007, 06:40   #1
aganta borina borinata
Guest

site içerisinde güncelliğini yitirmiş ya da gereksiz mesajlar da var... bunların da temizlenmesi lazım... ama bunların temizliğini yaparken her konu için silinip silinmemesi konusunda fikir danışmak sanırım zor olur... her mod ilgili bölümlerde kendine göre gereksiz gördüğü mesajları silmeli diye düşünüyorum... eğer bu mesajlar farumda çok fazla yer kaplamıyorsa kalabilir tabi...

eğer fotoğraflarla ilgili sorun çözülürse, mesajlarda temizliğe gidilirse, bi teşekkür butonu eklenebilirse bu alan sanırım uzunca bi süre yeter...

nasıl resim yüklerim... imza ayarlarını nasıl yaparım vb. bi çok soru geliyor sürekli... bu türmesajların oluşmasını azaltabilmek adına foruma bi sohbet odası eklenebilir... bunun foruma yazılacak mesaj sayısını düşüreceğini sanmam... ama sohbetin içeriği neye dönüşür bilemem...bunun kötü örnekleri de var iyi örnekleride... bu da site içerisinde çalışır duruma getirilirse iyi olabilir... ya da en azından denenebilir...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-03-2007, 20:35   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Göksel söylediklerine katılıyorum, düzenlemeyi bu şekilde yapabiliriz. Bu hafta biraz yoğun geçiyor benim, elimden geleni yaparım.

Doğan shbet odası daha önce denendi ama başarılı olmadı. Yazı olarak eklenen kısımların çok yer kaplayacağını sanmam. Zaten veritabanının düzenlenmesi sorunu çözecektir. Mesaj silmek hem zor olur, hem de bütünlüğü bozar bence.

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-03-2007, 15:41   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Doğan abi yazılan mesajlar pek bir yer kaplamıyor silinmesine gerek yok o konuda sıkıntı yaşamayız.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-03-2007, 13:57   #4
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

vaaay birader hayırlı olsun administratör olmuşsun...kardeşim emeklerin için şimdiden teşekkürler...sonuçta işin uzmanı sensin...bizler için iyi olana sen karar vereceksin...benim merak ettiğim şu...mesela son birkaç fotomu imageshack ile eklemiştim...yeni sisteme geçersek yine aynı şekildemi ekleyeceğiz ve eklenen resimlere ulaşmak için ekstra çaba sarfetmemiz gerekecekmi...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-03-2007, 20:29   #5
varior
Kaptan

varior kullanıcısının avatarı

tüm yönetici arkadaşlara emekleri için teşekkürler.. site bayağı değişecek, rahatlayacak gibi gözüküyor..
Onur, imageshackle eklenebilir, sistem aynı değişen birşey yok..
bu arada video yüklemeleri içinde birşeyler yapsak çok iyi olur diye düşünüyorum.. direk mesaj sayfasından izlense.. diğer forum sitelerinde olan yt tagları eklense..
varior Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-03-2007, 20:27   #6
gokseldbuga
Guest

Onurcum site içinden resim ekleme kaldırılacak, doğrudur ekleme ekstraçaba gerektirecek ama zaten şu anda site içinden eklense de ekstra çaba gerektiriyor çünkü bir açılıyor bir açılmıyor.
Yavaş yavaş düzelecektir herşey, site içinden video izlenmesi konusunu ilerde düşünelim derim , şimdilik acil işlerimizi yapalım.
Tanışma veya teşekkür düğmeleri oluşturulması Cuma akşamki toplantıda karara bağlanmıştır.
Moderatörlerin görevleri nelerdir diye bir başlık hazırlayacaktım ama vaktim kalmadı yarın sabah ta acilen Istanbula gidiyorum.
Mesajlar çok yer kaplamasa da, forum mantığı eski mesajlar arşivlenmelidir, yoksa dersiz topsuz bir forum oluruz, veritabanımız da şişer de şişer bunun illa ki boyut açısından olması gerekli değil.
şimdilik bu kadar umarım sorularınıza yardımı olmuştur,
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları