Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI

TATLI SU AVI Tatlı sularda olta ile yapılan avlar hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-03-2008, 15:16   #1
balıkcı omer
Tayfa

ozaman ekmeğe bile vurur yiyecek birşey bulamayınca garibim ne yapsın mısırla idare ediyor ara sıra birazda sizler onları yemleyin bari hep biz yemeyelim onları.

ÖMER FARUK EREKMEKCİ 1960/SAMSUN
BALIKCILARIN EFENDİSİ

(AYIPSIZ DOST ARAYAN DOSTSUZ KALIR)
(MEVLANA)
balıkcı omer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 11-03-2008, 19:19   #2
balıkcı omer
Tayfa

sen bu işi biliyorsun cafer altdaki slogan yazınıda çok beğendim bende aynını düşünüyorum tebrik ederim sağlıcakla kal.

BALIKCILARIN EFENDİSİ

(MEVLANA)
Eski 12-03-2008, 07:55   #3
balıkcı omer
Tayfa

selamın aleyküm oralcığım
yazını birkaç sefer okudum çok teşekkür ederim baştan sona haklısın ben çocukluğumdan beri balık tutarım eskiden bukadar bilinçsiz balıkcı yoktu nereye gidersek gidelim doğa orjinaj balık bol herşey saf ve tertemizdi nevarki aşırı nufus artışı beraberinde aşırı tüketimi ve tahribatı getirdi bunları yaşayan biri olarak bu gelişimleri üzüntüyle seyrediyorum ama boşda durmuyor gitiğim yerleri başkaları kirletse bile elimden geldiğince temizlemey çalışıyorum bunun yanırada insanlara doğaya sahip çıkmamız konusunda uyarılarda bulunuyorum beni etrafımda daha yeni balıkcılık yapmay çalışan bir çok genç arkadaşım var güvendiğim inandığm arkadaşları saklama gereği duyduğum avlak yerlerine götürüyorum tabiki şartlı oray sahip çıkmaları adına korumaları adına hiç çöp bırakmadan hiçbir yeşile dokunmadan bir çiçeği bile koparmadan oraya sanki hiç kimse gimemişcesine iz bırakmadan dönmek şartıyla götürüyorum. bazı avlak yeleri varki daha hiç bozul mamış sanki yalancı cennet orları koruma adına hiç kimseye sölemiyorum çünki orlara kayıkla gidiyorum bunudaki amacım sadece balık tutmak değil kocman göl her tarafta balık var ama oralarda gizlenmiş olan doğa bozulmamış tahribata uğramamış egzotik insanın geçmişdeki özlemini gideren oturduğu yerde poposuna diken batan arların kelebeklerin kuşların yılanların daha birçok canlının özgürce hareket ettiği bir doğa var ben nasıl saklamayayım burayı çünki ben hep doğayla oldum hep doğada yaşadım ve büyüdüm etrafdaki tahribatı gördükce oralar benim için ana kucağı gibi sığınılacak yerler.
DOĞAYI KORUYALIM ONA SAHİP ÇIKALI BİR FİDAN İÇİN ELELE VERELİM YÜCE RABBİM TARAFINDAN BİZLERE BAHŞEDİLEN VE KORUMAMIZ GEREKEN DOĞAYI HEP BERABER KORUYALIM TEKRAR BİR FİDA İÇİN ELELE DEĞERLİ SEVECEN SICAK KALPLİ İYİNİYETLİ AMATÖR BALIKCI ARKADAŞLAR HEP BERABER.saygılar sevegiler allaha emanet olun.

BALIKCILARIN EFENDİSİ

(MEVLANA)
Eski 12-06-2008, 10:46   #4
bekir arslan
Oltacı

cafer kardeşim ben istnbuldayım yıllardır sazan avına giderim alabalık için burdan ankaraya giderim.avlak bolgeni soylememekte haklısın daha once boluya gıttım fakat basarılı bır av olmadı.bana özelden avlak bolgesi hakkında bılgı verirsen çok memnun olurum.bekir_arslan18@hotmail.com.tesekkurler.
çankırılı
bekir arslan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-06-2008, 17:55   #5
C@feran
Çımacı

C@feran kullanıcısının avatarı

Sevgili arkadaşlar o avlakta sazan ve kadife olduğu için şuan avcılık yasak.jandarma bunun sıkı takipcisi... Avlak yerini sazan ve kadifenin av yasağının kalkmasından 1 Temmuzdan sonra isteyen üyelere özel mesajla iletebilirim. saygılarımla.. sevgiyle kalın...

Bir insanı doyurmak istiyorsanız, ona hergün bir balık vermeyin.. ona balık tutmasını öğretin!!!
C@feran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-03-2008, 15:20   #6
C@feran
Çımacı

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
teşekkürler Cafer kardeşim.. orası neresi ???bilgi verirsen Ankara civarı öğrenmiş olur
Sevgili muvaffak abi bilirsin ki tatlısu balıklarının avlaklarını genelde kimse paylaşmaz.Bu bencillikten değil.İnternet aleminde art niyetli insanlarca okunarak oraya ağ atılması korkusudur.Bu verimli barajın yerini izninizle söylemekten sakınıyorum.Umarım anlayış gösterirsiniz RASTGELE diyorum

Bir insanı doyurmak istiyorsanız, ona hergün bir balık vermeyin.. ona balık tutmasını öğretin!!!
Eski 05-03-2008, 16:21   #7
sokrates
Oltacı

sokrates kullanıcısının avatarı

Alıntı:
C@feran tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili muvaffak abi bilirsin ki tatlısu balıklarının avlaklarını genelde kimse paylaşmaz.Bu bencillikten değil.İnternet aleminde art niyetli insanlarca okunarak oraya ağ atılması korkusudur.Bu verimli barajın yerini izninizle söylemekten sakınıyorum.Umarım anlayış gösterirsiniz RASTGELE diyorum
Evet Cafer bu konuda katılıyorum sana sonuçte internet ortamı kötü amaçlı kişilerin yıkım yapmasına izin vermemeliyiz bu tür avlara gönül verenlerle özel mesaj veya msn den görüşme yapılıp avlak haritası verilebilir.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
sokrates Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-03-2008, 20:40   #8
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
C@feran tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tebrik ediyorum

seni kutluyorum kardeşim sahip çıkmamız için ya özelden yada ağızdan paylaşmak en doğrusu.ben sana katılıyorum kardeşim

saygılar sevgiler
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-06-2008, 14:50   #9
emre97
Tayfa

emre97 kullanıcısının avatarı

cafer abi balıklar güzel yer güzel tebrikler...
saygılar.
emre97 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-06-2008, 17:57   #10
C@feran
Çımacı

Alıntı:
emre97 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
cafer abi balıklar güzel yer güzel tebrikler...
saygılar.
Emreciğim teşekkür ederim.İlerde sende böyle güzel avlar gerçekleştirirsin umarım.Kendine iyi bak

Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları