Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-07-2010, 08:39   #1
Necati ARAT
Kaptan

Thumbs up Bende Sezonu Açtım ;)

Evet değerli dostlar..

Dediğim gibi Bende sezonu açtım..

Geçtiğimiz cuma günü Ailecek gittiğim Karareisde çok güzel anlar yaşadık.. Deniz ve doğa ile başbaşa geçirdiğimiz 2 günün ardından sizlerle bu anımı paylaşmak istedim..

Ailecek amacımız tatil tadında güzelce dinlenmek ti. Tabiiki deniz kenarına gidipte olta atmamak olurmuydu? Olmaaazzzzz dediğinizi duyar gibiyim.. Tabiiiki bizde öyle yaptık.. Denize girilecek anlarda denize girdik, gece oluncada oltaları denize bıraktık.

İlk karşılayan paşacık (deniz) ikinci karşılayan güzel bir paşa (kaçkın) olarak ilk sabahımızı bitirdik. Ardından elimde bulunan yemleri idareli kullanma açısından hevesimi Akşam suyuna sakladım Akşam suyu ve gece saat 02:00 ye kadarki çalışmalarda ve yemlerin sona ermesiyle 1 adet mırmır 1 adet mercan 1 adet de fangri mercanla avı sonlandırdım..

Yatıp istirahatimizi yaptıktan sonra sabah kahvaltımızı yaptık.

Havanın çok sıcak ve nem oranının yüksek olması sebebi ilede öğlen üzeri Karareisden ayrıldık..

Cep telefonum ile çekilebilen bir kaç kare resmide sizlerle paylaşmak isterim ..

Buyurun işte fotolar..

Not :
Paşalardan birini yengeç diğerini mamunla ,
Mırmır mamunla ,
Mercan ve Fangri Mercan sülünez ile alındı..

Bu mesaj en son " 27-07-2010 " tarihinde saat 11:14 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları