Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-03-2008, 11:05   #1
ahm@
Oltacı

ahm@ kullanıcısının avatarı

Lightbulb Amatör Balıkçılık Kulübü

arkadaşlar merhaba bende sizler gibi balık tutmayı çok seven bunu hobi olarak yapan bir arkadaşınız kardeşiniz abinizim,şuanda bir üniversitede grafik tasarım bölümünde son sınıf öğrencisiyim ve mezuniyet projemin konusu Amatör Balıkçılık Kulübü,bu kapsamda hayali bir kulüb kurup bunun kurumsal kimlik çalışmalarını amblemini logosunu afişlerini broşürlerini kartvizit antetli kağıt v.s. yapıyorum bununla birlikte yeni kampanyalar oluşturuyorum,kampanyalarımın içinde ağırlıklı olarak bayanlara bu hobiyi kazandırmak için yapmış oldugum afişler var...sizden bir ricam olacak...bu konu için birde reklam yapmam gerekiyor sizlerinde bu reklam için fikirlerinizi almak istiyorum,bu reklam kare kare resimlere dönüştürülecek,yani storyboard haline getirilecek,,mesela benim aklımda bir fikir vardı ama olmadı,hani annelerimiz bakkal efendiye seslenirya bana iki ekmek 1 süt diye ve sepet indirip bakkal efendinin hazırladıgı poşeti çeker,bon o sepeti kamıştan hayal edip ablamıza pencereden olta attırdım...bunun gibi espirili bir konu bulmamz gerekiyor....amacımız insanları bu hobiyle tanıştırmak ve balıkçılığı sevdirmek olacak...fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim....
ahm@ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-03-2008, 11:32   #2
walras
Kaptan

walras kullanıcısının avatarı

çok keyifli bir projen varmış sevgili ahmet..
bana sorarsan önce bayanların hayattaki beklentilerine, keyif aldıkları şeylere yoğunlaşmak lazım..mesela bayan organizmalar en çok kılık kıyafet , mücevher, ayakkabı, makyaj malzemesi bigi nesneleri satın almaktan ve tüketmekten keyif duyarlar, ayrıca bayanlar meşhur çeyrek altın, dolar, euro ve TL günlerindede bir araya gelip sohbet etmekten hazzederler..
balık avı günü organizasyonu hazırlayıp, balık yerine ayakkabı, çeyrek altın , makyaj malzemesi yakalasınlar denizden.. bilmiyorum olurmu?
walras Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-2008, 11:39   #3
araştırıcı
Miço

İlahi alper....

Sen balığa yoğunlaş, balığa konsantre ol....
İskenderundan Yumurtalık' a...
araştırıcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-2008, 11:44   #4
ahm@
Oltacı

güzel bi yaklaşım,anlatmak istediğimi anlamışsın bu tarz olacak evet,ama bu reklam bayanlarla sınırlı değil yani başka organizmalarla da alakalı olabilir ayrıca verdiğin yol güzel ancak söylediklerine benzer şeyleri afişlerimde kullandım hanımların örgü biçki dikiş meraklarından yola çıkarak bir afiş hazırladım ve beğenildi,özgün bi çalışma oldu,daha farklı fikirleri olan arkadaşlar varsa çok güzel olur...sevgili walras...bi reklam fikrimde şu idi,bayanların hem bir işte çalışıp hem evdeki işlerle ilgilenip hem çocuklarla ilgilenip yemek yapıp v.s hayatlarını bunaltıcı hale getirmesiyle alakalı birşey düşünmüştüm hafta sonu kareler halinde çizdim bakalım hocalara göstericem sonuç çıkarmı bilmiyorum.....başka fikirleriniz varsa açığım yani illaki bayanlara hitap etmesi gerekmiyor reklamımızın
Eski 31-03-2008, 11:45   #5
walras
Kaptan

walras kullanıcısının avatarı

aşkolsun levent abi.... maksat bilime bir katkımız olsun.. benim bitirme tezim özelleştirme idi.. heves ettim hatta kıskandım ondandır görüş beyanım.. yakın zamanda nickim lüferci olarak değişecek... sevgiler
walras Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-2008, 11:46   #6
ahm@
Oltacı

Alıntı:
araştırıcı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İlahi alper....

Sen balığa yoğunlaş, balığa konsantre ol....

yok yok öyle deme beklediğim bu tarz bişey aslında
Eski 31-03-2008, 12:01   #7
araştırıcı
Miço

Hadi hayırlısı...
İskenderundan Yumurtalık' a...
araştırıcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-2008, 21:54   #8
hakan25
Kaptan

sevgili ahm@ imza ayarlarınızı yapsanızda size hitapta zorluk çekmesek olmazmı? (form gereği) hoşgeldiniz paylaşımlarınızın devamı dileğiyle saygılar sevgiler....
Eski 31-03-2008, 23:52   #9
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Sevgili ahm@,amatör balıkçılık bir tutku,bir hoby ve bir yaşam tarzıdır.Yaz-kış demeden tüm olumsuz şartlara rağmen ne olursa olsun oltalar sallanır denize.Sabır ister,sevgi ister.Bana göre bu işi hatunlar camiyası ile özleştirmek biraz zor,tabiki bir genelleme olarak.Evet belki tutku ve hoby bakımından olayı farklı bir şekilde yakalamak mümkündür.Hediye olarak Mücevver yerine Rapala,altın günleri yerine ise pilavlı hamsi partileri gibi.Ayrıca birçok figüründe yer değiştirmesi gerekiyor bu arada.Örneğin deniz kızı yerine ayı balığı gibi.Ha bazı deyimlerde ise Onların avcılık konusundaki başarılarına karşılık çuk diye oturuyor,kancayı taktı,oltaya geldi,sazan literaturu tam bizler için söylenmiş sanki.Şaka bir yana asıl önemli olan nedir biliyor musun? yeni öğrenmiş oldukları bir stili yada balıkçılıkla herhangi bir konuyu anında sağır sultanın bile duyacağıdır,yani paylaşım konusunda bizlerden bin kat daha iyidirler,umarım faydam dokunmuştur,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)

Bu mesaj en son " 31-03-2008 " tarihinde saat 23:56 itibariyle levrek tarafından düzenlenmiştir....
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2008, 16:30   #10
ahm@
Oltacı

sizde farklı ve güzel yaklaşmışsnız teşekkür ederim

Ahmet Meydanoğlu
İstanbul 1982
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları