Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-09-2012, 23:45   #1
acar3534
Oltacı

Varsayılan Merhabalar

istanbula yeni taşındım pendikteyim ve balık tutma macersına başlamak istıyorum fakat nerede ne tutulur bilemiyorum. yardımlarınız olursa sevinirim
acar3534 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 09-09-2012, 01:49   #2
palot
Oltacı

palot kullanıcısının avatarı

ne isın kardesım pendıkte sanada ratgelsın öncelıkle bılmelısınkı balık ısı nasıp ısı ee oda bızde var olduguna gore sunlara dıkkat etmelısın öncelıkle hava durumuna hava poyraz ıse ızmır kordonda yanına gıderken surf kamısı ve genıs caplı surf makınanı ve 0.35 mısına kullanacaksın bu neden uzak calıscaksın kardesım ...... ee hazırlık tamama deıl tabı . sımdı sıra geldı takıma bedenı pooyrazda ıster gezer calıs ıster gezer ben alıskanlık hep gezer kullanıyorum takımlarımı ona gore hazırlıyorum.. sıdı mısınanın saglamlıgına gore 60gr ıla 75 gr gezer kursun al bol mıktarda yanına ve 0/1 veya 0/2 bms (biemsi) acılılımı ıle fransız igne kullan yada aynı numada sarı yassı olan cupra gnesı kullan kardesım ... sımdıtakımlarıaldık öncelıkle mısınana gezer kursunununu tak ardından tespıh boncuklarından bul tak pesınden fırdöndunu bagla ve altınada bır bırbucuk karıs kadar mısınaya ıgnenı bagla su anda kodonda cupra gunduz yengec madya ıdeall olan yengec gece ıse papıla sardalya tuzlanmısı olacak onu da kendın hazırla artık ve yapıstır atabıldıgın kadar uzaga 100 110 metre yapamıyorsan 70 80 metrede ıs yapar önemlı olan uzak calısmak ))))((( haa unutmadan 10gr gezer kursunlada yakın calıs bazen sapıtıp kıyılıyo balık )))))))))((((((((( tatlı tatlı elınle cek balıgı kıskandır kardes bırazz balıklama ucsun ustune hade sanarasgele herkese ras gele kalın saglıcakla cevremızı temız bırakalım haa unutmadan bırgun yasak koymasınlar ......................
gel izmıre kordona
Eski 09-09-2012, 09:30   #3
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Hoşgeldiniz, sohbet ve paylaşımlarınızı bekleriz.
Lütfen kontrol paneline girerek, imza ayarlarınızı tamamlayınız...

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-09-2012, 10:16   #4
MAVİ FENER
Kaptan

MAVİ FENER kullanıcısının avatarı

Exclamation

Alıntı:
acar3534 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
istanbula yeni taşındım pendikteyim ve balık tutma macersına başlamak istıyorum fakat nerede ne tutulur bilemiyorum. yardımlarınız olursa sevinirim
Aramıza hoş geldin...bizimle birlikte çok iyi bir zaman geçirecğinize inancım tamdır...
Pendik liman üzerinden, veya sandal kiralayıp kıyıdan uzakta at çek yapabilirsin....Beyaz tüylü 10 oltalı çapari kullanmanı tavsiye ederim...İskandil 100-150 gram yeterlidir...İyi pazarlar..
İstanbul - 1949
İTÜ /Kimya ve İşletme Müh.

MAVİ FENER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-09-2012, 01:23   #5
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Hoşgeldiniz,
Sohbet ve paylaşımlarınızı bekleriz.

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları