Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-11-2006, 20:51   #11
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Abi Allah korusun ölme tabii ama bir de ölmekten beter durumlar var... Neyse aklımıza iyisini getirelim biz yine, inşallah Allah gönlüne göre versin...

Bu arada seni de zıpkın işine transfer ediyoruz bakıyorum abi Varsa yardımcı olabileceğimiz birşey elimizden geldiği, dilimizin döndüğü kadar yardımcı olmaya çalışırız...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-11-2006, 21:08   #12
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
katiti tafarından gönderildi
Abi Allah korusun ölme tabii ama bir de ölmekten beter durumlar var... Neyse aklımıza iyisini getirelim biz yine, inşallah Allah gönlüne göre versin...

Bu arada seni de zıpkın işine transfer ediyoruz bakıyorum abi Varsa yardımcı olabileceğimiz birşey elimizden geldiği, dilimizin döndüğü kadar yardımcı olmaya çalışırız...
Mert benim birazcık tüplü dalmışlığım var..Yalnız bu skin dalışa taktım...Bizim hanımın akrabası bu işi yapıyor ve olta balıkçılığını bıraktı..Sende başla sende bırakırsın diyor ama ben ikisinede devam ederim..Malzeme alacağım zaman seni rahatsız etmeyi düşünüyorum..Şu anda inceleme aşamasındayım...Kafamda bazı malzemeler şekillendi..Sanada soracağım......
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-2006, 21:18   #13
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Abi dalış olayı hakkaten bam başka ben adam gibi bi kefal vurdum sonunda inan sudan sanki dünyayı kurtarmış gibi çıktım resimi bu bölümde bulabilirsin ehh birde tebrik yaz be abi moral gelsin hehe

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-2006, 21:26   #14
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Abi dalış olayı hakkaten bam başka ben adam gibi bi kefal vurdum sonunda inan sudan sanki dünyayı kurtarmış gibi çıktım resimi bu bölümde bulabilirsin ehh birde tebrik yaz be abi moral gelsin hehe
Taygun az kaldı vallaha beni kandıracak birisi olsa hiç affetmem dalarım..Tek şartım tek dalmamak..Diyeceksinki bu dalışlarda arkadaş olan bodye gerek yok ama ne yapayım her eykeğin bir dalışı vardır..Öğrenene kadar tekniği...Dalma konusunda değil avlanma konusunda...Sürekli okuyorum zınkıncıda teknikleri...öğrendim teorik olarak sırada uygulamada...
Eski 07-11-2006, 21:34   #15
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Abi valla dalmak apayrı birşey. Olta da çok büyük keyif benim için ama suyun altı daha değişik bir duygu. Av yapsan da yapmasan da...

Bu arada hemen söyleyeyim teknikleri okumakla iş bitmiyor, ben de teorisini yedim yuttum ama uygulama bambaşka haberin olsun . 8-10 dalışta ancak az buçuk olmaya başladı agaşonlar . Ama balıklar üstüne üstüne gelmeye başlayınca çok keyif alıyorsun, garanti verebilirim abi...

Ne zaman istersen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-2006, 21:53   #16
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
katiti tafarından gönderildi
Abi valla dalmak apayrı birşey. Olta da çok büyük keyif benim için ama suyun altı daha değişik bir duygu. Av yapsan da yapmasan da...

Bu arada hemen söyleyeyim teknikleri okumakla iş bitmiyor, ben de teorisini yedim yuttum ama uygulama bambaşka haberin olsun . 8-10 dalışta ancak az buçuk olmaya başladı agaşonlar . Ama balıklar üstüne üstüne gelmeye başlayınca çok keyif alıyorsun, garanti verebilirim abi...

Ne zaman istersen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...
Benim şansım iyidir balık konusunda...Sadece balıkta ..Agoşana gelince acayip merak ediyorum bu teknikle balık avını......
Eski 08-11-2006, 08:00   #17
kırımlı
Miço

kırımlı kullanıcısının avatarı

Varsayılan balıkdaşlara duyrulur

s.a.serkan abicim suluovanın eraslan kasabasındanım ama 22 senedir konyada ikamet ediyorum ayrıca her sene geliriz bütün akrabalar amasya, merz,fon ve suluovada.ve dahada ayrıca heralde siz alabalıga derinöze gittiniz ..bayram tatilini merzifonda geçirdim ve 5 saatimi o baraja ayırdım 2 ala kuzu tuttum 3. yü çekerken biliyosun dibi hep çalı taktık anlayacagın neyse güzel bi av olmuştu ama foto çekemedik tabi ve abi inan alabalık avlayan insanın başka balıklar gözüne gözükmüyür katılıyomusun bilmiyorum tabi tatalısu balıkçılıgında ...neyse abi sen neresinden sin amasyanın?

ve ayrıca tüm dostlara duyuralım bende balık ve motor hastalıgı var bu görmüş oldunuz motor merzifonda ikamet eden teyzeoglu volkana ait.
yalnız tambir motordelisi beni arkasına aldı ve merzifon samsun yolunda 140 170 bastı kendimi kaybettim bana bildigim butun duaları okuttu sagolsun))).
kısacası tam bir ölüm makinesi ......selametle
Eski 08-11-2006, 08:07   #18
kırımlı
Miço

kırımlı kullanıcısının avatarı

Varsayılan zamanı gelince

koyarız be Yunuscanım şimdi havalar soguk işallah bahara şöyle bizim konyada sazandan başka balık yoktur vardır ama nadir levrek gibi.....kal selametle
Eski 08-11-2006, 09:05   #19
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Taygun az kaldı vallaha beni kandıracak birisi olsa hiç affetmem dalarım..Tek şartım tek dalmamak..Diyeceksinki bu dalışlarda arkadaş olan bodye gerek yok ama ne yapayım her eykeğin bir dalışı vardır..Öğrenene kadar tekniği...Dalma konusunda değil avlanma konusunda...Sürekli okuyorum zınkıncıda teknikleri...öğrendim teorik olarak sırada uygulamada...
Abi bu dalışlardada body lazım suda ne olacağı belli olmaz
hani hiç olmadı iri balık vurdun 2. atış gerekli body varsa el edersin gelir vurur
Bu topic çığrından çıktı abi sohbet kısmına taşıyorum

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-11-2006, 11:32   #20
aganta borina borinata
Guest

Alıntı:
ykmk tafarından gönderildi
Benimde bir sürü tanıdığım abi feci şekilde hayatını kaybetti.Sakın ama sakın fazla hız yapmayın ve içkiliyken şu alete binmeyin.Allah korusun düşünmek bile istemiyorum.
resmi geçen vb. makinelere binipte hız yapmamak söz konusu bile değil...kim ben 50 km/h nin üzerine çıkmam derse bana göre pek inandırıcı olmaz...zaten bu makinelerle bu süratte gidemezler ...bunlara binenler herşeyi göze almışlardır...

bana göre iki tekerleklilerin en güvenlisi bu...

buda benim cengaver "bekir"...bekir 36 yaşında...ben "bekir abi" derim...bu onun hoşuna gider...

bilgisayarımda bi resmi olmadığı için netten bi benzerini indirdim...
abs,asr,ebd,hava yastığı,yol bilgisayarı,enjeksiyon sistemi,otomatik cam ve kapılar,hidrolik direksiyon,xenon farlar,otomatik hız kontrolü,immobilizer,dijital göstergeler,klima,radyatör,katalitik konvektör,termostat,cd çalar...daha doğrusu bi araçta bulunması gereken herşeyin % 90'ı bulunmamaktadır...bekir bu yeniliklerden bihaberdir...ve ben bu konuda hiç sesimi çıkarmamaktayım...unutmadan bekir'in benzine karşıda allerjisi var (daha doğrusu pek alışkın değil) 100 km.ye kaç saniyede çıktığı konusunda bi tespit yapamadım zira km.saati çalışmamakta...ayda yaklaşık 1500 km. yol yapıp tık dememektedir( )...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları