Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-12-2006, 13:49   #1
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Varsayılan Aslında hiç akıl karı değil.....

Arkadaşlarım, aslında hiç akıl karı olmadığını bile bile hiç balığa gittiğiniz oldumu ?Benimki de bugün o hesap olacak.Hem poseidon hemde meterolojiden baktım ege kıyıları kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden esen rüzgarlar ile adeta dövülmekte.Tüm yurtta olduğu gibi Şu an İzmir'de de yaşanan soğuğu söylemeye gerek yok bile yok.Kafası azıcık çalışan,daha doğrusu canının kıymetini bilen biri için aslında ne karadan,nede hele hele tekneyle çıkılacak bir hava değil.İlla velakin,çeşmeden Ertaç abinin teknesi ile beraber gittiğim arkadaşımın ısrarı nedeni ile bugün akşamdan balık macerası yapacak gibiyiz.Yarın hava müsait olursa da tekneyle 50 metreye gidecek gibiyiz.Aslında hiç aklım basmıyor,ama arkadaşın hatırı var.Neyse,allah sonumuzu hayır etsin bakalım.....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 23-12-2006, 14:21   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

İshak Abicim yarın hava hele Çeşme tarafında tekne için hiç müsait olmaz, ama o dediğini biz de yaptık çok ...

Bu arada bugün kıyıdan Ildırı'ya giden arkadaşlardan bazı haberler aldık, ama sürprizi bozmayalım söyleyip de ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-2006, 16:01   #3
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

İshak bey aman dikkat. ancak bu havada alacağınız balıkların lezzetinede doyum olmaz. hadi rastgelsin.
Eski 23-12-2006, 16:53   #4
mufi
Guest

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Arkadaşlarım, aslında hiç akıl karı olmadığını bile bile hiç balığa gittiğiniz oldumu ?Benimki de bugün o hesap olacak.Hem poseidon hemde meterolojiden baktım ege kıyıları kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden esen rüzgarlar ile adeta dövülmekte.Tüm yurtta olduğu gibi Şu an İzmir'de de yaşanan soğuğu söylemeye gerek yok bile yok.Kafası azıcık çalışan,daha doğrusu canının kıymetini bilen biri için aslında ne karadan,nede hele hele tekneyle çıkılacak bir hava değil.İlla velakin,çeşmeden Ertaç abinin teknesi ile beraber gittiğim arkadaşımın ısrarı nedeni ile bugün akşamdan balık macerası yapacak gibiyiz.Yarın hava müsait olursa da tekneyle 50 metreye gidecek gibiyiz.Aslında hiç aklım basmıyor,ama arkadaşın hatırı var.Neyse,allah sonumuzu hayır etsin bakalım.....
İshak cım hiç tavsiye etmem ben bu gün hasta oldum zaten... yedik poyrazı...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2006, 14:07   #5
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Hafta içinde Çeşme tarafından tekne ile çıktığımız arkadaşım beni ziyarete gelmişti ve bu hafta sonu için '' onun çok isteği '' üzerine bir program yapmış idik.Hatta biz o program muhabbetini yaparken de sağolsun ''Giritli'' nick ile sitemiz üyesi olan sevgili Onur ŞENGÜN'de ziyaretime gelmişdi.Aslında havadan dolayı hiç gitme taraftari değildim ama, arkadaşımın gönlü olsun diye ''tamam'' deyip ondan haber beklemekte iken;bizim balık planı zorunlu olarak iptal edildi.Çünkü arkadaşımın eşinin bir yakınının annesi vefaat etmiş ve bu yüzden plan iptal edilmiş oldu.Her ne kadar vefaat eden kişiyi tanımasam bile,allahtan rahmet diliyorum.

İnşallah bu hafta imkan bulup da şansını deniyenler, hasta olup üşütmeden birşeyler alabilmişlerdir.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2006, 16:45   #6
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

ishak kısmet bidaha ki sefere inşallah. bu arada bende baş sağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin.

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2006, 17:59   #7
gokseldbuga
Guest

İshak abicim bende Aallahtan rahmet dilerim, hava dün çok soğuk değildi ama bugün dışarıda bayağı üşüdüm, haftaya inşallah
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-12-2006, 07:52   #8
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

İshak abi bazen kader ve kısmete inanmak gerekiyor sanırım. Allah rahmet eylesin vesile olmuş belkide gitmemeniz için allah kalanlara sabır versin. Senin içinde hayırlıs olmuş bir dahaki sefere diyelim.
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-12-2006, 09:40   #9
aganta borina borinata
Guest

geçmiş olsun...allah rahmet eylesin...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-12-2006, 09:43   #10
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Allah rahmet eylesin, denizdeki balık bir yere gitmiyor İshak Abicim, sen onların sonra da icabına bakarsın ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları