Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-10-2007, 23:42   #1
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan 28 ekim2007 pazar

Evet davetime pek ilgi olmadı ama şimdiye kadar bu kadar bereketli, çeşme altı nda yaşamamıştım, iyi bir av günü yaşadım, tabi bunu kanıtlıyamam, (resimli)makinayı yanıma almamıştı, cumartesi organısyanu yapıp yem işini kıvanç kardeşime bıraktım, bundan sonrada yem işi kıvanç ın çok iyi seçim yapıyor, sardalya, yengeç, mamun,sülünes, kalamar, ve donmuş hamsi ve adetli olarak iyi bir cephaneyle 3 kişi çeşmealtından açıldık, ilk gelenler orta boy mercanlar 4-5 adet arada izmarit, sevindik, sonradan izmaritler saldırınca yer deeğiştirdik yerler (kerteriz sırdır verilmezz)ve iyi bir yer bulduk akşama kadar orda kaldık, bende 3.6oo kg balık ,arkadaşım gürol, da 3.5 kg kıvanç takileri tartımı bilmiyorum, neler mi vardı tam bir garnitur sofrası oldu 1- mercan, 2-izmarit,3 isparoz lar eşek isparoz deriz ama bunlar katır isparozuydu maşşallah 4-arada gopes,5-erkek mercan,6-irice el gibi karagozler bende 17 adet kadar 7-350-400 gr civarı hayatımda ilkdefa uçan balık dediler, kırlandıç tı sanırım.yakaldım eee daha ne olsun 3.5 kg ın üzerinde balık avı yaptım haa birde tekneye güzel denecek bir boyda papuç gibi akşam suyunda 8- fangri çıktı yani daha ne olsun, tabiki kaçanlarda oldu, ama onlar çok büyüktü( kaçan balık tabiki büyük olacak) tam 4 fire verdim birinde iğnemi çıkarttı 2sinde beni bıraktı 3. de beni bıraktı 4sünde de beni yolun yarısında terk etti, ne olduğunu sorarsanız anlıyamadım ama bayağı iriydi denizden geri bile gelmek istemiyordum ama tekne sahibi arkadaşım hadi diyince dönmek zorunda kaldık, allah bereket versin iyi bir av ve gün geçirdik darısı sizlerin başına, tabiki aradığımı bulamadım (çipu,lidaki) sevgi ve saygılarımla
Sponsored Links
Eski 30-10-2007, 00:05   #2
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan devam

Unuttum düzeltemedimde 8- inci çeşit olarakta istavrit ben alamdım ama kıvanç bir adet 25-30cm iriliğnde gürol abide 1 adet aldılar ben maalesef yakalıyamadım bana denk gelmedi tambir çeşit yaptık..bundan sonra adres belli
Eski 30-10-2007, 06:11   #3
Rauf
Guest

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi
Unuttum düzeltemedimde 8- inci çeşit olarakta istavrit ben alamdım ama kıvanç bir adet 25-30cm iriliğnde gürol abide 1 adet aldılar ben maalesef yakalıyamadım bana denk gelmedi tambir çeşit yaptık..bundan sonra adres belli
Valla helal olsun adnan inan ben burada coktan beri böyle bereketli ve ceşitli av yapamadım davetine katılmayanları kınıyorum tebrik ederim afiyet olsun.Ahh birde resimler olsaydı süper olucaktı raporun selamlar.adnancım.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2007, 06:27   #4
cumhur
Kaptan

cumhur kullanıcısının avatarı

adnanbravo çok iyi av olmuş, kaçırdıklarınızıda alsanız tekne batacaktı herhalde. rastgelsin
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
SİTE ÜYESİ ARKADAŞLAR = KONULARA LÜTFEN YORUM YAZINKİ, DOĞRU YANLIŞ, İYİ KÖTÜ, EKSİK VARSA HEP BERABER ÖĞRENELİM.
Ç SULARIMIZ VE DENİZLERİMİZE PLASTİK MADDELERİ ATMAYALIM= her balığa gittiğinizde 2 ad plastiği toplayın - 2 gün fazla balığa gideceksiniz.TEŞEKKÜRLER
cumhur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2007, 07:55   #5
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

adnan, güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz..güzelde balık yakalamışsınız.. ne güzel.. afiyet olsun..
Eski 30-10-2007, 09:59   #6
eşref sürek
Tayfa

çok güzel bir av olmuş davetine katılmıyanlar pişman olmuştur ben çok uzaktayım gelemezdim gönüller bir olsun rastgele
Eski 30-10-2007, 14:12   #7
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Adnan kardeşim bereketli olsun....Yav keşke foto ve video paylaşımı filan olsaydı.... Allah içine sindirsin....

1963-izmir

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2007, 16:19   #8
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

vay canım abim ellerine ağzına sağlık güzel paylaşımın için..ne mutlu çokta iyi bir av yapmışsınız hepinizi kutluyorum..saygılar...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2007, 17:13   #9
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Adooooooooooooo naptın sen böle 25 kasımda karaburun yapalım mı?
o zaman tam süper mercan olur

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2007, 00:40   #10
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

Adnan abi tebrikler ,tabiri caiz ise kırmışsınız ortalığı vallaaa.

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları