Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Makara - Makinelerle İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-11-2009, 16:47   #1
albayrak1616
Oltacı

Varsayılan Makina seçimimde yardımcı olurmusunuz..

İyi günler arkadaşlar ben galatada istavrit bogazda cinekop ve palamut tutabilecegim dayanıklı ve kuvvetli bir makina arıyorum.Çok amaçlı kullanabilecegim bir makina önermişti bir arkadasım banax sx 3000.... 80 tl civarında fakat baska bir arkadasta bana onun dejavantajlarının oldugunu söylüyor ne diyorsunuz sizce uzun ömürlü kullanabilecegim kuvvetli ve cok amaclı bir makina hangisidir önerilerinizi bekliyorum....
albayrak1616 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 23-11-2009, 19:42   #2
orhan69
Kaptan

orhan69 kullanıcısının avatarı

albayrak banax sx serisi cok sagla bir makina 3000 yerine bende 2000 öneriyorum birazdaha hafif 80 tl alabiliyorsan hiç kacırma ben 15 yıldır kullanıyorum saygılar
Eski 23-11-2009, 20:19   #3
albayrak1616
Oltacı

2000 ile 3000 arasında güç farkı oldugu söyleniyor 3000 denedinizmi??
Eski 24-11-2009, 09:40   #4
Murat ADAK
Kaptan

Murat ADAK kullanıcısının avatarı

Ben kumyang paragon 7000 kullanıyorum çok memnun kaldım sizede tavsiye edebilirim.
70 tl civarında bir fiyatı var. Kore malı dış yüzey deniz suyuna karşı silikon korumalı.

MURAT ADAK
1977 0 Rh (+)
KARABAĞLAR -İZMİR
Murat ADAK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-11-2009, 17:46   #5
albayrak1616
Oltacı

yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim sanırım 2000 olucak
Eski 03-03-2010, 09:08   #6
hpolat35
Oltacı

hpolat35 kullanıcısının avatarı

slm arkadaşlar hepinize Rasgele ; ben erzincanda kamuda çalışan memurum benimde balıkla ilgili sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim, bizim burada fırat nehri var bulunan balık çeşitleri ,sazan,kefal,turna,aynalı ve gölde yayın balıkları bulunmaktadır bunlar en az 1 kğ.başlıyarak 25-30 kğ.balıklardır bana yarıyacak makine ne önerebilirsiniz sağlam kibar ve o kadarda fiyatı uygun olsun memuruzya onun için birde misine hangi marka ve kaç numaralı olabilir bana yardımcı olabileceğinizi ümit ediyorum saygı ve sevgilerimi sunarım.
hpolat35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 18:32   #7
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hpolat35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
slm arkadaşlar hepinize Rasgele ; ben erzincanda kamuda çalışan memurum benimde balıkla ilgili sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim, bizim burada fırat nehri var bulunan balık çeşitleri ,sazan,kefal,turna,aynalı ve gölde yayın balıkları bulunmaktadır bunlar en az 1 kğ.başlıyarak 25-30 kğ.balıklardır bana yarıyacak makine ne önerebilirsiniz sağlam kibar ve o kadarda fiyatı uygun olsun memuruzya onun için birde misine hangi marka ve kaç numaralı olabilir bana yardımcı olabileceğinizi ümit ediyorum saygı ve sevgilerimi sunarım.
Selamlar.
Çevremden duyduğum kadarıyla alttaki makinaların ikiside tatlısuda harikalar.
Makina almayı düşündüğüm şu günlerde benimde listemde baştalar.
Birçok tatlısu avcısının önerdiği bir makinadır.
Kullananlar varsa size bilgi vereceklerdir.
Tatlısu için 60-80 lik makinalar tercih edilmektedir.
Ama arada bir denizdede kullanacağım derseniz belki 4000 de tercih edilebilir.
Seçim size kalmış
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Yo-zuri marka misina ve fluoro carbon olması benim gibi denizde avlananlar için güzel bir özellik ama tatlısu için fazla bir bilgim olmadığı için tatlısuda avlanan arkadaşların size yardımcı olacaklarını umuyorum .

Rastgelsin ...

A RH(+)

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 03-03-2010 " tarihinde saat 18:42 itibariyle Mehmet BODUROĞLU tarafından düzenlenmiştir....
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları