Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > Dökümanlar ve Makaleler

Dökümanlar ve Makaleler Makale veya döküman yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-04-2006, 15:58   #11
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Selam arkadaşlar,
Hotbird uydusundaki Chasse Peche kanalı ile Hispasat daki Cazay Pesca birbirinden farklı kanallardır,her ikisi de avcılıkla ilgilidir.Chasse Peche kara avcılığına daha sık yer vermekdedir,bu karşın Cazay Pesca da oturumlara ( tartışma programları ) sonuç olarak genelde tatlı su avı ile ilgilidirler.
Astra 19 derece deki Seasons kanalı ise İzmir den 2 sene öncesine kadar 1,25 lik ofset çanakla %52 sinyal kalitesi ile izlemek mümkündü,bu kanal da ise deniz avı ağırlıkta idi.Kanal Paketinin yeni şifreleme tekniğini, şu an ne Humax ne de Dreambox lardaki yamalar ya da mödüller çözebilmiş değil.
Yamalar cihazlara göre değişiklikler gösterir,yani çoğunluğunu Avrupa daki teamlerden oluşan bu yama katkılarını sağlayanlar,elbette en çok kullanılan ve tabanında bu değişikliklere izin veren cihazlarda yaparlar.Örneğin zaman zaman gelip giden Hispasat daki Cazay Pesca yı,A cihazı olan bunu seyredebilir iken B cihazı olan, yaması bulunmadığından dolayı seyredemeyişi gibi,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 18-04-2006, 18:08   #12
star
Çımacı

Günaydın arkadaşlar size caza y pesca kanalının güzelliğinden bahsederken dün maalesef D+ paketi tekrar şifre değiştirdi onlarca kanal kayboldu .Şimdi yeni şifreyi bekliyoruz.Arkadaşlar sitede tık yok yeni balığa falan giden yok galiba.Yanlış anlaşılmasın sonra, av yasağı serbest olan turnadan falan bahsediyorum.Yoksa selin agzi tutulur elin agzi tutulmaz.Sevgiyle kalın.
STAR/1965/ANKARA

Bu mesaj en son " 18-04-2006 " tarihinde saat 18:10 itibariyle star tarafından düzenlenmiştir....
star Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2006, 19:02   #13
levrek
Kurucu Üye

Sevgili Star,
cihazını ve modelini yazarsan sana yama yerine gerekli şifreleri bulmaya çalışayım,key leri kumanda ile mi yoksa rs 232 ile mi cihaza yüklüyorsun onu bilmem yeterli olacaktır,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
Eski 18-04-2006, 20:44   #14
star
Çımacı

Sevgili Erol
Cihaz goltmaster 40400 cı yeni yazılım çıktıkca rs 232 ile kendim yüklüyorum ama mesala d+,polsat,multi gibi herhangi bir paket şifre değiştirince elle giriyorum sorun olmuyor.turkeyforum gibi forumlardan temin ediyorum okonuda sıkıntım yok ama bahsettiğim gibi şu an d+,lar yok henüz şifreleride yok bekliyoruz.Ama sizlerinde üstün tecrübelerinden tabiki faydalanmak isterim.Kal sağlıcakla

STAR/NTUZKAN
ANKARA/HASKÖY
GM.40400 CI –BEKO TV F-772 VDNX 100 Hz PIP Flat Silver
( TRSAT. 90. PRBOL )+ ( HTBR . 90.PRBOL )+ ( HİSPA. 90 .OFSET 360 knl. )
Eski 18-04-2006, 21:03   #15
karakayalı
Oltacı

karakayalı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
levrek tafarından gönderildi
Sevgili Murat,
Season kanalı yaklaşık iki senedir,çözülemeyen şifreli yayın grubunda ,1.60 lık çanak la olmazsa bile 1,25 likle (İzmir için) sinyal almanız mümkündür,sevgilerimle
sn.arkadaşım haklısınız.ben zaten şifreli olduğu bilindiği üzere yazmıştım.şifresiz yayın yapan var mı?saygılar
Eski 18-04-2006, 21:06   #16
karakayalı
Oltacı

karakayalı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
star tafarından gönderildi
Seko günaydın cazaypesca bence daha faklı gibi çünki chasse pechedeki yerler,kişiler, yorumcular çok farklı. Cazaypesca chasse pecheden balık avı konusunda daha zengin olduğunu düşünüyorum.Seko sen seyrediyormusun?
Murat kardeş bahsettiğin sezon adlı kanal av üzerinemi?
İyi bir pazartesi dileğiyle hoşca ve dostca kalın.
star/1965/ankara
evet arkadaşım av kanalıdır.saygılar..
Eski 01-05-2006, 21:29   #17
levrek
Kurucu Üye

selam arkadaşlar ,
d+ paketin yeni şifreleri, 8.sıraya yazilacak olan 8c 8d 68 0f 45 02 ab 84 ve 9. sıraya yazılacak olanda, e3 68 ba 74 20 26 ae 0b
BU keyleri elle de giriş yapmanış mümkündür ,şayet cihazınız da bu özellik var ise,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Eski 08-05-2006, 17:21   #18
star
Çımacı

Varsayılan şifre

Sevgili Erol d+ ların şifresini daha önce buldum ve seyrediyorum. inşaallah tekrar gitmez .İlgi ve alakana teşekkür ediyorum.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları