Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 16-08-2006, 20:16   #41
mufi
Guest

Varsayılan bu günkü hasılat..

Taygun özellikler senin için........

sabah 08 den 14 e kadar... tutulan kefaller......taygun senin bahsettiğin yer adı Tokmak deresi... ....bu gün maalesef balık yönünden iyi ama moral yönünden kötüydü..

Taygun senin dediğin gibi orada Ürkmez belediyesi her ne hikmet ise balık avı yasagı koymuş...oranın sakinleri ha bire milleti kış kış ladılar..olay
benim kafama takıldı doğru belediyeye gittim....ve başkan beyin karşısına çıktım..2 gün önce mesaj çekmeme rağmen halen mesajıma da bakmamış...
(e-mail ne işe yarıyorsa???)
neyse. oradaki yasagın nedenini sordum...
aldıgım cevap.. efendim orada milet çok küçük balık tutuyormuş ta bende neden denizden tutmuyormuşum...
ben de zaten bu günden itibarejn...balık tutmak istersem ürkmez civarına da gidersem belediyeden yer soracam.... işte ..beyler.. neyi neden yaptıgını bilmez bir belediye.....
neyse..
ben mesnet sordukça başkan beyimiz sinirlendi..oraya eleman görevlendirin dedim ve ve ve ...sorgusuz...beni kapı dışarı etti...
oradaki olay aslında konuşulugu kadarı ile yazlıkçıların belediyeyi sıkıştırması sonucu oluşmuş bir olay....yazlıkçılar o derede kimseyi görmek istemiyorlar...
belediyede oraya40/50 tane kaz+ördek salmış... dere şirin görünsün diye..
sözde oradabelediye balık üretiyormuş...

ama ben ben isem bu işin peşini bırakmıyacağım.. öncelikle tar.köy.işl. bakl. danışacam.. eger belediyeler kafalarına göre dere/göl kapatıp burayı kamuya yasak ediyorsa ve hakları varsa amenna ama yoksaaaaaa

hey izmirliler eger ben haklıysam. bu dere olay ını kurçalıyacağım sonuna kadar...
1/izmir valiliği
2/Meclis insan hakları kom.
3/CHP izmir şube ve ankara merkez
4/iç işleri bakanlıgı/yerel yönetimler.
5/izmir tv
6/ege tv
7/star ege
daha aklıma ne gelirse..
aynı anda hepsine birden güzel bir yazı...
neyse...
ekte bu günkü balıklar....yem.. resimde görülen sırınga içinde cıvık hamur...vanilyalı....sistem şamandralı.. ama şamandrayı ben yaptım.. en ufak boy kutu içeceklerinde verilen içme çubugu pipet.. ten 6/7 cm kesip her iki tarafını tıkayıp birer de kürdan ekledim...olsu sana son drece hassas ince hafif iki ucu sivri..bir şamandra..
en ufak vuruşta... şamandra cup aşağıda...
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg Resim(1).jpg (37,2 KB, 29 Görüntülenme)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 16-08-2006, 21:34   #42
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Benim gümüldür işi yattı evdeyim
seni tebrik ederim muvaffak abi verimli bir av olmuş

Belediyenin yasak koyma yetkisi yoktur dereler herkesin malıdır oradaki yazlıklarda oturanları tanıdığım için bana kimse karışmıyor

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları