Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Takım Çeşitleri > Çapariler

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-02-2007, 23:19   #21
varior
Kaptan

varior kullanıcısının avatarı

Rauf abi, ellerine sağlık, kendimi Chesse&Peche izliyorum zannettim tek farkı sayende Türkçe birşeyler duymak oldu.. Gerçekten çok teşekkürler, anlatım süper.. Hep hazır alıyordum ama bir kerede olsa çapari yapmayı deneyeceğim, kendi yaptığım çapari takımıyla balık alırsam sayende çok mutlu olacağım..
Mesajında diğer bağlantılardan bahsetmişsin, ben genelde el oltalarını kendim bağlarım, ancak kurşun bağlantısı kısmı hakkında daha detaylı bilgiler almak isterdim doğrusu... Bırakma için, dip oltası için, sallama için.. çalışmalarınızı dört gözle bekliyorum... Sağlıcakla..
varior Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 16-02-2007, 01:26   #22
eşref sürek
Tayfa

abi çok teşekkürler bir şeyi bilmek kadar paylaşmakda önemli ben yeni birşey öğrenmeyi severim hele senin gibi bir öğretmen olursa rastgele
Eski 16-02-2007, 09:19   #23
Rauf
Guest

Alıntı:
varior tafarından gönderildi
Rauf abi, ellerine sağlık, kendimi Chesse&Peche izliyorum zannettim tek farkı sayende Türkçe birşeyler duymak oldu.. Gerçekten çok teşekkürler, anlatım süper.. Hep hazır alıyordum ama bir kerede olsa çapari yapmayı deneyeceğim, kendi yaptığım çapari takımıyla balık alırsam sayende çok mutlu olacağım..
Mesajında diğer bağlantılardan bahsetmişsin, ben genelde el oltalarını kendim bağlarım, ancak kurşun bağlantısı kısmı hakkında daha detaylı bilgiler almak isterdim doğrusu... Bırakma için, dip oltası için, sallama için.. çalışmalarınızı dört gözle bekliyorum... Sağlıcakla..
savaş işte elimizden şimdilik bu kadar geldi daha iyi görüntü ve daha değişik konular da da calışıcam.inan bu capari hic zor değil devamlı dene bozuk olsun carpık olsun ama bir zaman gelir sen bile bu kadar nasıl iyi bağladığına hayret edersin yeterki hatalı bağladığın zaman nerelerde hata yaptığını bil ve tekrarında daha düzgün bağlamaya gayret et.selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-2008, 00:40   #24
blaster87
Oltacı

hocam videodaki arkadaki forum reklamı beyaz olduğundan tam anlayamadım aslında bilginize.
blaster87 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-04-2008, 22:22   #25
nidya78
Oltacı

Videolar için çok teşekkürler. Sayenizde bende ilk takımımı hazırladım. Yarın ik takımımı denyeceğim. Bir de kösteklerin bedene nasıl bağlandığını anlatırsanız çok sevinirim.
nidya78 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-04-2008, 19:46   #26
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

nidya 78,aramıza hoş geldin,imza ayarlarını yaparsanız sizin kim olduğunuzu öğrenmiş oluruz.bizler de nasıl hitap edeceğimizi bilelim..

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-04-2008, 11:23   #27
nidya78
Oltacı

ilk takım iş yapmadı ama yılmadım yeniden deneyeceğim. köstekleri çok kalın bağlamışım sanırım ondan dolayı iş yapmadı. bu arada bağlamayı öğrendim ya köstekleri işi arap misaline çevirdim. çeşit çeşit kçstek hazırladım. hatta bi tanesi çok ilginç oldu yavru balığa benzedi. bu bukle bukle olan bulaşık süngerlerinden kullandım sim yerine. resmen yavru balık oldu. ama iş yapmadı malesef
nidya78 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-2009, 09:36   #28
emrshn
Oltacı

Selamlar..Bende Balıkçılığa Yeni Başlamış birisiyim..Fakat Linkler Geçersiz Sanırsam Bayağı Önce İşlendi BU konu Linkler Yenilenirse Çok Seviniim..Herkeze Rast gelsin..Ayrıca Bu Forum Sayesinde Atma Tekniğimi Geliştirdim Şİmdi 100 metreye yakın atışlar Yapıyorum Emeği Geçen Herkeze Sonsuz Tşklr..
emrshn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları