Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Takım Çeşitleri > Çapariler

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-06-2007, 01:15   #11
emincik
Oltacı

Varsayılan denizdeki en büyük balıklar

rauf baba ALLAH SENDENN denizlerdeki balıklar kadar razı olsun valla.denizde ne kadar balık varsa hepsi senin çaparilere gelsin.2 saatir bedene iğneleri bağlamak için uğraşıyodum.az daha kafayı yedim.ama sen hızır gibi imdadıma yetiştin baba.en büyük rauf baba. ellerinden öperim.
emincik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 30-06-2007, 06:51   #12
Rauf
Guest

Alıntı:
emincik tafarından gönderildi
rauf baba ALLAH SENDENN denizlerdeki balıklar kadar razı olsun valla.denizde ne kadar balık varsa hepsi senin çaparilere gelsin.2 saatir bedene iğneleri bağlamak için uğraşıyodum.az daha kafayı yedim.ama sen hızır gibi imdadıma yetiştin baba.en büyük rauf baba. ellerinden öperim.
Emin kardeşim amatörce bir şeyler yapıyoruz sizlerede faydalı olduysa ne mutlu.
yeni üyelerimizdensiniz hoş geldiniz tanışma bölümüne bir mesajla kendinizi tanıtırsanız bütün site üyeleri sizi tanırlar.eğer yazmıssanız tekrar hoş geldiniz.
imza ayarlarınızı lütfen yazınız bu sayede birbirimizin nereden ve hangi yaş gurubundan olduğunu öğrenir konuşmalarımızı ona göre yaparız.gözlerinden öper bol balıklı günler dilerim rastgelsin.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-06-2007, 13:40   #13
emincik
Oltacı

rauf baba siteye yeni üye oldum.ve tesadüfen oldu.hep hazır çapari alıyodum.10 tane istavrit alınca çapari bozuluyodu.balığın en zevkli yerinde çapari açmakla uğraşıyodum.kendim yapmaya karar verdim.birazdan denize açılacam inşallah. rauf baba senin o güzel anlatımınla ve tarifinle senden öğrenipte sabaha kadar hazırladığım harika çaparilerle bakalım ne kadar balık yakalarım.hepsinin resimlerini çekip yayınlarım.bu arada kendimle ilgili bilgileri nerde ve nasıl yayınlayacam aradım ama bulamadım.yaş 28 erzurumun dadaşıyım.ama 12 yıldır üsküdarlıyım.
emincik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-06-2007, 13:44   #14
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rauf baba siteye yeni üye oldum.ve tesadüfen oldu.hep hazır çapari alıyodum.10 tane istavrit alınca çapari bozuluyodu.balığın en zevkli yerinde çapari açmakla uğraşıyodum.kendim yapmaya karar verdim.birazdan denize açılacam inşallah. rauf baba senin o güzel anlatımınla ve tarifinle senden öğrenipte sabaha kadar hazırladığım harika çaparilerle bakalım ne kadar balık yakalarım.hepsinin resimlerini çekip yayınlarım.bu arada kendimle ilgili bilgileri nerde ve nasıl yayınlayacam aradım ama bulamadım.yaş 28 erzurumun dadaşıyım.ama 12 yıldır üsküdarlıyım.
aramıza hoşgeldin emin kontrolpanelini tıklayıp sol üst köşedeki imza ayarlarından adını soyadını yaşını ve bulunduğun yeri yazabilirsin bölece seni tanımakta kolaylık olur...ayrıca gideceğin av için şimdiden rastgelsin resim ve video ları unutma..bol şans...

Bu mesaj en son " 01-07-2007 " tarihinde saat 13:51 itibariyle discus tarafından düzenlenmiştir....
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-07-2007, 09:03   #15
Rauf
Guest

Alıntı:
__________________________________________________ _______________
imza ayarlarını yapmayı resimlerle anlatıyorum.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

yukardaki resimde sayfadaki kontrol paneli yazan yere tıkla.1-NR

Gelen yukarıdaki sayfadaki imza düzenle yazısına tıkla.2-NR

Gelen sayradaki imza düzenle kısmı sende boştur 3-NR oraya yazmak istediğin bilgileri yaz örnerk olarak benim yazdığım gibi.Sonra imza düzenle cercevesinin altındaki İMZAYI kaydet 4-NR butonuna bas.imzan kaydedilmiştir.sonra kendi yazdığın forma dönüp oradan kontrol edebilirsin.selamlar.

Bu mesaj en son " 01-07-2007 " tarihinde saat 09:10 itibariyle Rauf tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-07-2007, 10:39   #16
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

harikasın rauf abi....teşekkürler..
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-07-2007, 13:45   #17
Rauf
Guest

Alıntı:
discus tafarından gönderildi
harikasın rauf abi....teşekkürler..
Serkan bu bilgisayar ortamına katıldığım zaman buna benzer sorunlar ile cok karşılaştım bundan sonra bu ve buna benzer sorunlarda eğer bilgi sahibi olursam böyle resimli basit şekilde anlatmaya devam edicem ben cektim hic olmassa onlar uğraşmasın bağzan sözle izah yeterli olmuyor bilgi sayar ortamında selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-2007, 01:09   #18
günay07
Miço

günay07 kullanıcısının avatarı

saol abi sizin sayenizde öğreneceyim bişeyler
günay07 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-08-2007, 13:49   #19
ünalmusa
Tayfa

ünalmusa kullanıcısının avatarı

degerlı bılgılerın ıcın tesekkurler
ünalmusa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-08-2007, 16:05   #20
emre97
Tayfa

emre97 kullanıcısının avatarı

rauf abı kusura bakma kota dolu bakamadım ama sık kullanılanlara ekledim saygılar sevgiler rastgelsin
emre97 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları