Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-12-2006, 22:01   #1
cevat2
Kaptan

cevat2 kullanıcısının avatarı

Varsayılan malzemeler

ustalar her zaman haklı....arkadaşlar çeşitli konularda malzemecilerde satılan hazır takımların kullanışsız olduğu hem forumdaki hemde ustalarımızın bilgilendirici yazılarında belirtiliyor.ben uzun zaman balığa ara verdiğimi ,yeniden bu tarifsiz tutkuya kaldığım yerden başladığımı yazmıştım sizlere danışarak kamış ve makineyide sipariş ettim inşallah bayram ertesi elime geçer. ama geçen hafta keşif için gittiğim gemlikte yeni açılan malzemeciden dayanamayıp ben ve oğllarım için 2 alba kamış ve makine aldım onlara şimdilik diyeceğim yok o gün cocuklar lapin ,kayabalığı aldılar iyide aşı oldu onlara bende hertürlü takımı denedim fazla vakit olmadığı için havadan boş döndüm.konum , malzeme alırken sazan için hazır küspeli tk. ve birkaç değişik çapari tk. aldım o internet sitelerinde satılan markalılardan!!!dün yalova da iskelelerden çaparileri bu günde iznik gölünde küspeli tk. denedim maksat alıştırma olsun diye sonuç allahtan balık yok....belki hatırlatmama sizler için gerek yok ama yinede paylaşmak istedim yine eskisi gibi çaparilerimizi kendimiz yapalım,küspelerimizi biz hazırlayalım veya hepbirlikte bu adi takımları hazırlayanları daha iyisine teşvik edelim biz koca bir aileyiz.ustalar herzaman haklı.denemeye gerek yok...
Yer:İSTANBUL
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
cevat2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 01-01-2007, 23:22   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Hazır takımlar için her zaman kötü olduğunu iddia etmek çok doğru olmaz. Örneğin ben Faruk Abi'nin (Çağlar Av) hazırladığı bir takımı gözü kapalı kullanırım. Önemli olan takımı kimin yaptığı. Ama takımı hazırlayan kişiyi tanımıyorsam o takıma güvenmem. Ayrıca kendi yaptığım takımla avdan daha çok zevk aldığımı da söyleyebilirim ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları