Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-04-2011, 10:51   #1
Necati ARAT
Kaptan

Thumbs up İşte Dostluk İşte Misafirperverlik..

Evet değerli dostlar..

16/04/2011 Cumartesi günü Manisa Doğu kışlada acemi birliğini yapan Yeğenimi ziyaret için Oğlum Abdulbaki İle Yola çıktım..

Yolda Kamil Hocamı arayıp Manisaya girmek üzere olduğumu haber verince, Okulda dersi olmasına rağmen soğolsun hemen yanın çağırdı.. Kamil hocamla görüştükten sonra beni doğu kışlaya kadar bırakıp dersine geri gitti..

İkindi vakti üzeri olup, Asker ziyaretini sonlandırdıktan sonra tabiiki Manisalı abilerimizle bir araya gelip iki beşlik bozmadan, iki muhabbetin kolunu bacağını kırmadan İzmire dönmek olmazdı. Kamil hocamla tekrar okulda buluştuktan sonra Telefon trafiğide başlamış oldu..

Abdullah abimiz, Hasan (KALFA) abimiz, İrfan abimiz ,Öner Abimiz....... Derken Tüm Manisalı dostlarla İrtibat sağlanmıştı.. Hepsinin Görüşme arzusu içerisinde toplanmak istemesi beni ihya etmişti. Abdullah Abimizin hala bel rahatsızlığı üzerine Evinin yakınlarındaki bir kahvede oturup iki bardak çayla görüşmeyi sağlamış olmuştuk.. Bu arada Kamil hocam Hadi Gidelim, Hadi Gidelim demesi... Bunda bir iş var..; Kalfa Hasan abimizde yanına davet etmiş Bize bir Sürprizi olduğunu Söylemişti. (Bu süprizi biz biliyoruz ama Buradan Söylemiyeceğim Videoda Sürprizi Görebilirsiniz..) Abdullah abimiz ile vedalaşıp arabaya atladığımız gibi Hasan abimizin yanına vardık..

Hasan Abim Yengemi, Kayın Biladerini Ve dünyalar Tatlısı Torununu yanına alıp Pikniğe çıkmışlardı.. Oradada bir zaman vakit geçirdikten sonra Diğer abilerimizle Buluşmak üzere Toplanma Merkezine (KAHVEYE) vardık..
Orada Hemen Ömer abimiz ile birer bardak çayımız üzere İrfan abimiz Onun üzerine Öner Abimiz Ve oğlu Seyit üzerine Hasan abi Derken Ortam şenlenmeye başlamıştı bile…Bu arada (Ceryancı45) Mehmet abimiz Kahveye gelmiş bir kenarda oturur görünce Kamil abimizin uyarısı uzerine yanına gidip onunlada görüştük. Mehmet abimiz 3-5 gün önce abisini kaybetmiş onada , orada Baş sağlığı dileme fırsatı yakalamıştık.. Buradan tekrar başsağlığı dileklirimi tüm site üyesi dostlar adına yinelemek istiyorum.. Mekan cennet olsun. Geride kalanlarada Yüce Allahtan Sabırlar diliyorum..

Oğlum AbdulBaki Manisayı ve Oradaki Dostları çok sevmişti ve oradan ayrılmak istemiyordu. Madem sevdi birazda Manisayı gezmek adına Sipil dağına bir ziyarette bulunduk. Manisayı bir zaman seyredip orada Çaylarımızı içtikten sonra Ağlayan kayayı da görme fırsatını yakaladık.. Sonrasında Osman abimizin kahvesine geldik oradada Dostlarla bir süre sohbet ettikten sonra Saat 23:15 civarı İzin isteyip İzmir’e dönmek üzere yola koyulduk..

Orada iken Hasan Balıkcı Abimiz , Orhan abimiz ve Murat çakmakçı Abimiz ilede Telefonla Telekonferans yapıp onlarıda sohbete bir nebze olsun katılımlarını sağlamış olduk..

Buradan Tekrar Tüm ağabeylerime ayrı ayrı…:
Hem kendi, Hemde Oğlum adına Çok teşekkür ederim.

Oğlum Abdulbaki….
- Baba ben Manisayı ve ağabeylerimi çok sevdim. Ya evi buraya taşıyalım Yada her ay bir ziyaret edelim deyip, o akşam oradan ayrılmak istemeyişi Sanırım her şeyi daha iyi anlatır..

Çok uzun yazıp sizleri sıkmamışımdır umarım..
Birazda Videodaki resimler anlatsın. Bunlar Yazılacak ve anlatılacakların sadece kısa bir özetidir.. Ayrıntılar Manisada Ve dostlarımızda..

BALIK BAHANE SOHBET ŞAHANE….

KALIN SAĞLICAKLA....

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 18-04-2011, 11:39   #2
erkepli
Kaptan

erkepli kullanıcısının avatarı

Bir aile olmanın geriğini yerine getiren tüm Manisalı dostlara bende canı gönülden teşekkür ederim,tüm site dostlarıma da ayrıca yolu Aalanyaya düşen olursa,yada burda yapabilecegim birşey olursa kapım herzaman açıktır,onur duyarım.

05326128048

erkepli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2011, 12:19   #3
Kamil ESEN
Kaptan

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet değerli dostlar..

16/04/2011 Cumartesi günü Manisa Doğu kışlada acemi birliğini yapan Yeğenimi ziyaret için Oğlum Abdulbaki İle Yola çıktım..

Yolda Kamil Hocamı arayıp Manisaya girmek üzere olduğumu haber verince, Okulda dersi olmasına rağmen soğolsun hemen yanın çağırdı.. Kamil hocamla görüştükten sonra beni doğu kışlaya kadar bırakıp dersine geri gitti..

İkindi vakti üzeri olup, Asker ziyaretini sonlandırdıktan sonra tabiiki Manisalı abilerimizle bir araya gelip iki beşlik bozmadan, iki muhabbetin kolunu bacağını kırmadan İzmire dönmek olmazdı. Kamil hocamla tekrar okulda buluştuktan sonra Telefon trafiğide başlamış oldu..

Abdullah abimiz, Hasan (KALFA) abimiz, İrfan abimiz ,Öner Abimiz....... Derken Tüm Manisalı dostlarla İrtibat sağlanmıştı.. Hepsinin Görüşme arzusu içerisinde toplanmak istemesi beni ihya etmişti. Abdullah Abimizin hala bel rahatsızlığı üzerine Evinin yakınlarındaki bir kahvede oturup iki bardak çayla görüşmeyi sağlamış olmuştuk.. Bu arada Kamil hocam Hadi Gidelim, Hadi Gidelim demesi... Bunda bir iş var..; Kalfa Hasan abimizde yanına davet etmiş Bize bir Sürprizi olduğunu Söylemişti. (Bu süprizi biz biliyoruz ama Buradan Söylemiyeceğim Videoda Sürprizi Görebilirsiniz..) Abdullah abimiz ile vedalaşıp arabaya atladığımız gibi Hasan abimizin yanına vardık..

Hasan Abim Yengemi, Kayın Biladerini Ve dünyalar Tatlısı Torununu yanına alıp Pikniğe çıkmışlardı.. Oradada bir zaman vakit geçirdikten sonra Diğer abilerimizle Buluşmak üzere Toplanma Merkezine (KAHVEYE) vardık..
Orada Hemen Ömer abimiz ile birer bardak çayımız üzere İrfan abimiz Onun üzerine Öner Abimiz Ve oğlu Seyit üzerine Hasan abi Derken Ortam şenlenmeye başlamıştı bile…Bu arada (Ceryancı45) Mehmet abimiz Kahveye gelmiş bir kenarda oturur görünce Kamil abimizin uyarısı uzerine yanına gidip onunlada görüştük. Mehmet abimiz 3-5 gün önce abisini kaybetmiş onada , orada Baş sağlığı dileme fırsatı yakalamıştık.. Buradan tekrar başsağlığı dileklirimi tüm site üyesi dostlar adına yinelemek istiyorum.. Mekan cennet olsun. Geride kalanlarada Yüce Allahtan Sabırlar diliyorum..

Oğlum AbdulBaki Manisayı ve Oradaki Dostları çok sevmişti ve oradan ayrılmak istemiyordu. Madem sevdi birazda Manisayı gezmek adına Sipil dağına bir ziyarette bulunduk. Manisayı bir zaman seyredip orada Çaylarımızı içtikten sonra Ağlayan kayayı da görme fırsatını yakaladık.. Sonrasında Osman abimizin kahvesine geldik oradada Dostlarla bir süre sohbet ettikten sonra Saat 23:15 civarı İzin isteyip İzmir’e dönmek üzere yola koyulduk..

Orada iken Hasan Balıkcı Abimiz , Orhan abimiz ve Murat çakmakçı Abimiz ilede Telefonla Telekonferans yapıp onlarıda sohbete bir nebze olsun katılımlarını sağlamış olduk..

Buradan Tekrar Tüm ağabeylerime ayrı ayrı…:
Hem kendi, Hemde Oğlum adına Çok teşekkür ederim.

Oğlum Abdulbaki….
- Baba ben Manisayı ve ağabeylerimi çok sevdim. Ya evi buraya taşıyalım Yada her ay bir ziyaret edelim deyip, o akşam oradan ayrılmak istemeyişi Sanırım her şeyi daha iyi anlatır..

Çok uzun yazıp sizleri sıkmamışımdır umarım..
Birazda Videodaki resimler anlatsın. Bunlar Yazılacak ve anlatılacakların sadece kısa bir özetidir.. Ayrıntılar Manisada Ve dostlarımızda..

BALIK BAHANE SOHBET ŞAHANE….

KALIN SAĞLICAKLA....

ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.
Her zaman bekleriz kardeşim.Daha sazan avına bile gitmedik.

Alıntı:
erkepli tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir aile olmanın geriğini yerine getiren tüm Manisalı dostlara bende canı gönülden teşekkür ederim,tüm site dostlarıma da ayrıca yolu Aalanyaya düşen olursa,yada burda yapabilecegim birşey olursa kapım herzaman açıktır,onur duyarım.
Nazik davetin için teşekkürler abi.Manisaya gelirde aramazsan bizde kırılırız.
Eski 18-04-2011, 13:34   #4
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Güzel bir gün geçirmişsiniz, askerimizin de hayırlısı ve kazasız belasız bir biçimde görevini tamamlayıp evine dönmesini temenni ederiz.

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2011, 19:24   #5
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

ahhhh ahhh yıne kacırdım yaaaaaaaaaa
yıne nobet kurbanı oldum yaaaaaaaaaa

ama olsun gonlum sızlerleydı abılerım enınde sonunda gelecem manısaya

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2011, 20:04   #6
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

necati yeğenin bir türk gencine yakışan bir şekilde,inşallah bitirip ailesine kavuşacak. ayrıca, bizim memlekete girerken bana uğrayıp, pasaporta vize almalıydın.neyseki sitede yönetici olman sebebiyle,bu seferlik kıyak geçiyorum.hemşerilerim sağolsular, hepsi gönül dostu olduğundan farklı bir şey beklemem mümkün değil zaten. ayrıca hemşerilerime bende gidip hem tanışacak hemde imkan olursa av planıda yapacağım sana ve manisamın gönül dostlarına bu güzel ziyaret sebebi ile sevgilerimi gönderiyorum.
CEP : 05336408018
mazhar üzümcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2011, 20:05   #7
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Necati kardeşim,bu Manisalı dostlarımız o kadar samimi içten ve dost canlısılar ki,bilmiyenlere anlatmaya kalksanız böyle zamanda ve böyle devirde böyle dostluk olurmu derler.Gerek Necati kardeşimizin adına gerekse tüm RASTGELSİN ailesi adına tüm MANİSA TEAM'a teşekkürler.

Ayrıca askerimizede hayırlı teskereler..

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2011, 21:24   #8
ali rıza acar
Kaptan

ali rıza acar kullanıcısının avatarı

Şu sitenin kardeşliği samimiliği ne diyeyim her hes tek vücut olmuş gibi.Birbirlerini ancak sanal alemde tanıyan kişilerin bile kucaklaşmaları sevecenliği ender görülecek bir şey. Ne mutllu bizlere. Taaa Alanyadan Remzi kardeşimizin bile davetleri... Varmı böyle bir şey ya. Remzi Kardeşim seni resmen tanımasamda evim sana ve ailene her zaman açıktır. İzmir'e geldiğinde Otel derdine sakın düşme kardeşim. Başımın üstünde yeriniz var.
K0NUM. KSK
ali rıza acar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-2011, 22:48   #9
İrfanavcı
VİP

İrfanavcı kullanıcısının avatarı

Tüm dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.saygılar..

İrfanavcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-04-2011, 09:05   #10
erkepli
Kaptan

erkepli kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ali rıza acar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şu sitenin kardeşliği samimiliği ne diyeyim her hes tek vücut olmuş gibi.Birbirlerini ancak sanal alemde tanıyan kişilerin bile kucaklaşmaları sevecenliği ender görülecek bir şey. Ne mutllu bizlere. Taaa Alanyadan Remzi kardeşimizin bile davetleri... Varmı böyle bir şey ya. Remzi Kardeşim seni resmen tanımasamda evim sana ve ailene her zaman açıktır. İzmir'e geldiğinde Otel derdine sakın düşme kardeşim. Başımın üstünde yeriniz var.
Ali Rıza Abi inan çok dugulandım,insanları para,mevkii,şöhret hırslarının sardığı bu dönemde böyle çıkarsız samimi içten dostlukların kurula bilmesi...ne mutlu bana ne mutlu bizlere.

05326128048

erkepli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları