Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-12-2011, 11:42   #1
Ege Demirağ
Kaptan

Ege Demirağ kullanıcısının avatarı

Exclamation Balık Marketim e güven olur mu?

En başta söylemek isterim konu başlığı biraz ititci gelebilir anıl abim sitede reklamını yapmaya başlamış bende hangi site diye bi girip bakıyım dedim o kadar çok malzeme var ki ne ararsan var yok yok yani ancak sonra sitede bir sürü şikayet olduğunu gördüm ve bu beni biraz şüphelendirdi . sikayetlerin hepsi ÖRNEĞİN: 100 tl lik bir mal yerine gercek malın aynısı olmaya nı hatta üzerine o malmış gibi göstereck yapıştırmalar yapıştılıyormuş.Ancak biraz daha düşündüm sitenin böyle kurnazlık yaptığını bile bile koymaz reklamlarını diye düşündüm ve anıl abi yapmaz öyle bişey ama anıl abim bu siteye güven olur mu yardımcı olursan sevininrim .
CÜNKÜ BAYA ALIŞVERİŞ YAPACAĞIM VE MALIN ÇAKMASINI VEYA BOZUK OLALANINI ALMAK İSTEMİYORUM

KÜÇÜK BALIKLARIMIZI ÖLDÜRMEYELİM,DENİZE GERİ BIRAKALIM !!
Ege Demirağ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 17-12-2011, 15:57   #2
hsynakbaba
Oltacı

kardeş balıkmarketimin kemeraltında dükkanı var kemeraltı gümrük tarafı girişte git malzeme raflarda çok unutma raflar içiçe ve siteden daha uyguna veriyolar sitede 150 tl olan makinayı 110 tl ye alırsın
hsynakbaba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2011, 16:08   #3
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Herhangi bir malzeme alışverişinde problem çıkarsa eğer. Kemeraltı şubesine gider orada ürünleri iade eder parasını geriye alırız. Böyle birşey yapacak firmanın reklamını sitemize kabul etmezdim zate. Sitelere pek güvenme böyle mağazalar sürekli yarış halinde olduğundan birbirlerini karalamak için başka sitelere bu tarz şeyler yazabilir. O yüzden alışverişini gerçekleştir problem çıktığı takdirde karşımızda ki kişilerden göreceğin ilgiye ben kefilim
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2011, 16:20   #4
Ege Demirağ
Kaptan

Ege Demirağ kullanıcısının avatarı

Anıl abi zaten sen böyle birşey olsa asla koyup forumu tehlikeye sokmazsın bunu biliyorum artık içim rahat çok sağol anıl abi ve hsynakbaba

KÜÇÜK BALIKLARIMIZI ÖLDÜRMEYELİM,DENİZE GERİ BIRAKALIM !!
Ege Demirağ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2011, 16:59   #5
Balıkmarketim
Miço

Ege Bey,

Anıl Bey'in dediği gibi rekabet çok fazla olduğu için böyle karalamalar çıkmaktadır ama siz güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Eğer izmirdeyseniz Kemeraltı Hisarönü Mağazamıza da bekleriz. Sitemizle ile ilgili herhangi bir probleminiz olmayacağını düşünüyorum fakat önerileriniz ve şikayetleriniz için (destek@balikmarketim.com) Mail adresimize mail atmanız durumunda ilgileneceğimizi garanti ediyoruz.

Çoğunlukla şikayetleri ürünlerimizin stok durumları nedeniyle almaktayız. Tedarikçilerimizden anlık bir stok durumu alamadığımız için güncellemeleri zamanında yapamamaktayız. Sipariş geçmeden önce yukarıdaki mail adresinden stok sorgulaması da yaptırırsanız sizlere daha sağlıklı geri dönüş yapabiliriz.

Lütfen Bu konudaki mağduriyetimizi anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz.
Balıkmarketim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2011, 21:10   #6
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Değerli Ege kardeşim.hemen hemen 20 yıldır av malzemelerimi internet üzerinden yapmaktayım.İlk yıllarda fason şirketler vardı.yatırdığın ücrete,verdiğin siparişe bakmazlar kafalarına göre malzeme gönderirlerdi.Tüketici hakem heyetlerine şikayetler sonunda böyle firmalar kapatıldı.şimdi de hala bir firmanın ismini kullanarak onun pazarladığı ürünleri sitedeki fiyatlarından daha fazla ücrete satanlar da var.bu satıcılar firmaya şikayet edildiğinde anında gereği yapılıyor ve o firmanın mallarını satmaktan men ediliyorlar.Bırak satmayı dükkanında bile bulunduramıyor.
Yapacağın alışveriş listesini çıkart,önce siteden bir fiyat al,daha sonra Anıl ın dediği yerdeki mağazadan da bir fiyat al ve karşılaştır.mağazada pahalı olan ürünler varsa (yoktur da) görevli arkadaşlarla görüşmen sonucunda daha uygun fiyatlara alacağın kanaatindeyim.
Keyifli alışverişler,alacağın malzemeri iyi günlerde bereketli avlarda kullanman dileğimle Rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2011, 22:17   #7
Murat ÇAKMAKÇI
Üstad

Smile

USTAM18 Teşekkür ederim hayrettin ustam
Murat ÇAKMAKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-12-2011, 19:35   #8
oltacı hasan
Oltacı

Sayın Balık Marketim Yetkilisi;
Herkes İzmire gelip mağazanızdan alış veriş yapma imkanına sahip değil.İnternet üzerinden alış veriş yapıyoruz.Sizin için hiçte riski olmayan bir ticaret şekli.Neden internette pahalı veriyorsunuz.Normal fiattan satsanız olmuyormu?Zararınız nedir.?
Not:Sizin İnternet müşterinizim.
oltacı hasan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-12-2011, 20:27   #9
hsynakbaba
Oltacı

internetten alışverişede uygun hediyeler var
hsynakbaba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-12-2011, 20:42   #10
oltacı hasan
Oltacı

Alıntı:
hsynakbaba tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
internetten alışverişede uygun hediyeler var
Biz hediye istemiyoruz.İnternetten alış veriş neden pahalı ?onu soruyoruz.
oltacı hasan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları