Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI

TATLI SU AVI Tatlı sularda olta ile yapılan avlar hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-12-2007, 09:00   #1
Tungaalp_07
Çımacı

Tungaalp_07 kullanıcısının avatarı

Varsayılan avlak hakkında yardım

balıkesir kepsut,dursunbey ve civarında av yapabileceğim avlaklar hakkında acil yardımlarınızı bekliyorum...saygılarımla
Eski 01-12-2007, 22:25   #2
Rauf
Guest

Alıntı:
Tungaalp_07 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
balıkesir kepsut,dursunbey ve civarında av yapabileceğim avlaklar hakkında acil yardımlarınızı bekliyorum...saygılarımla
Alanya sahili bitti sıra oralaramı geldi ilyas hayırdır.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 12:03   #3
Tungaalp_07
Çımacı

rauf abi artık alanya defterini kapatmak üzereyim.malum biliyorsun balıkesir yolları göründü bize,bir süre tatlı su avı yapacaz artık mecburen,favorim tabiki alabalık,daha sonra yine tuzlu suya ineriz....saygılarımla
Eski 05-12-2007, 13:45   #4
Rauf
Guest

Alıntı:
Tungaalp_07 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
rauf abi artık alanya defterini kapatmak üzereyim.malum biliyorsun balıkesir yolları göründü bize,bir süre tatlı su avı yapacaz artık mecburen,favorim tabiki alabalık,daha sonra yine tuzlu suya ineriz....saygılarımla
Sevgili ilyas seninle bir görüşemeden gidiyorsun haa hakkında hayırlısı olsun bol şanslar dilerim kendine dikkat et selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 13:48   #5
Lethe
Kaptan

Lethe kullanıcısının avatarı

İlyas abi merhabalar..
Üniversiteyi Balıkesir'de okuduğum için bölgeyi az çok biliyorum.Kepsut, Dursunbey gibi bölgelerde akarsu bolca mevcut.Kepsut tarafında köylüler serpmeye giderler.Özellikle Dursunbey, Kütahya'ya yakın olduğu için coğrafyası biraz daha değişik,dağlık-ormanlık bir yer.üstelik alabalık çiftliği de mevcut.doğal ortamda nerelerde avlanabilir, orasını bilmiyorum açıkçası.bir de İvrindi'nin dağ köylerinin yukarısında, Madra dağının eteklerinde alabalık çiftliği var.üstelik biraz kondisyon ile yürüyerek bahsettiğim mevkiden Bergama'ya ulaşmak bile mümkün.Heryer dere,ırmak..Bir de Mezitler diye bir köy var.(buraya trenle ulaşım çok kolay.) harika bir kanyonu,ve dolayısı ile akarsuyu mevcut.balık olduğuna eminim.çünkü buralar insandan uzak yerler.en iyi ihtimalle belki bir çobana denk gelebilirsiniz.Biz buralara kaya tırmanışı için giderdik..Kaz dağları eteklerinde, Şahinderesi kanyonu da benzer şekilde, suyu bol olan, Altınoluk tarafında bir doğa harikası...Yine Çanakkale tarafında Yenice ilçesinin köyleri muhteşem kayın,ıhlamur ormanları ile kaplı,yüksek rakımlı akarsuları mevcut.
Sonuç olarak Balıkesir, harika doğası olan bir yer.Görebildiğim için şanslıyım sanırım..
Ben de şaka maka baya gezmişim

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
..-.-...-... -.-..-.-..-.-.
Lethe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 17:15   #6
Aziz Gerzeli
Guest

sevgili kardeşim,bandırma var erdek var neden sadece tatlı suya mahkum hissediyorsun kendini?rastgelsin
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 18:40   #7
Tungaalp_07
Çımacı

teşekkürler ulaş kardeşim,evet o bölgede akarsular baya var,araştırıp öğrenmek lazım,eh bizimde bolca zamanımız olacak sanırım.zamanla nerde ne var öğrenirim,yinede açıklamaların için çok teşekkürler
Eski 05-12-2007, 18:44   #8
Tungaalp_07
Çımacı

sevgili rauf abicim Allah razı olsun daha 10 gün bilemedin 15 gün alanyadayım.işallah bi fırsat olursa görüşürüz.Görüşemezsekte sende kendine iyi bak,ben yinede gelip gideceğim,bi ayağım alanyaya bağlı mecburen,geldiğimde görüşürüz işallah...saygılarımla
Eski 05-12-2007, 18:47   #9
Tungaalp_07
Çımacı

sevgili Aziz abicim,benim gideceğim yer Dursunbey dolasıyla erdek ve bandırmaya uzağım.ama tabiki oralardada avlanma imkanı bulursam niye olmasın deniz avı bir başka benim için...saygılarımla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları