Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-04-2007, 22:58   #41
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Seviyorlar kardeşlerini ne yapsınlar şimdi itiraz etseler kırılacağım diye kimse ses çıkarmıyor
abi formunda kalmışsın herzamanki gibi,,,virgüller nerede peki....özlemişim o ,lerini..................
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-04-2007, 23:06   #42
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
abi formunda kalmışsın herzamanki gibi,,,virgüller nerede peki....özlemişim o ,lerini..................
Okulda türkcem çok kötü idi bende ilk önceleri virgül üstüne virgül kullanıyordum,ne yapayım aklımda öyle kalmıştı ilk okul zamanlarından ben ne bileyim türk edebiyatının sınıf atladığını,meğersem virgüller kalkalı 25 sene olmuş bana kimse söylemedi suç bendemi?
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2007, 23:13   #43
Rauf
Guest

Cok şükür yazılanlar şaka ve takılmaymış neredeyse ciddi sanıyordum gercekten üzülmüştüm.aman haa bilen var bilmeyen var.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2007, 23:22   #44
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Rauf abi sami eski üyelerimizden,onun ötesinde çok sevdiğim bir kaç arkadaştan biri bu sitede,sen bizim eski yazılarımızı kaçırmışsın anlaşılan,şayet okusaydın samiyi dahada iyi tanır sende çok severdin....
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2007, 07:26   #45
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

Abilerim muhabbetinize doyum olmuyor gerçekten ama ben bir tek şeye katılmıyorum "sitenin tadı kaçtı,fotoğraf eklemek zorlaştı" demişsiniz...

Bence sitenin tadı daha yeni çıkmaya başladı
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2007, 20:34   #46
Rauf
Guest

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Selim e o kadar sallamışsın ama,senin Ariel hakkında hiç yorum yazmamışsın.Resmini koyardım ama sitenin eski tadı kaçtı,resim koymak bile uzun hikaye,uğraşamam açıkçası...Yalnız üsteleme link veririm ...
Serkan kardeşim sitemize ben devamlı resim ekliyorum hic te bir problem yaşamıyorum.bu işlemin nesıl yapılacağını daha evvel resimli olarak anlatmıştım incelemeni öneririm selamlar.

Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2007, 22:34   #47
aserkansatı
Guest

Rauf Abicim ben bu siteye çok resim ekledim vaktiyle o zaman eklentileri yönetten girip hallediyorduk.İmageshackten nasıl resim eklendiğini de biliyorum elbette ama sistem değişince uyum sağlamakta hep zorlanmışımdır.Uğraşmıyorum.Son gittiğimiz iki balık avının birinin resimlerini Sami yükledi zaten...Bana zor geliyor açıkçası.O yüzden yüklemiyorum.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-2007, 08:02   #48
aganta borina borinata
Guest

imageshack vb. sitelerin forumlara resim eklemeyi prtik hale getiren modülleri var...bunlardan biri siteye entegre edilerek bu sorun halledilebilir...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-05-2007, 00:49   #49
freediver
Kaptan

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
İsrail sazanı ha adıda Ariel ha,helal olsun sami kardeşime,ne yalan söyliyeyim benim hiç resmim yok israil sazanı ile ben 10 euro bile verirdim bir fotorafa.

muahahahahahahhahah
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-05-2007, 13:21   #50
freediver
Kaptan

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
bak selim abi yorum yazmayım dedim ama yine olmadı..burda senden küçük hayranlarının gözünde küçük düşürmek istemezdim...ama işte şüphelerim:::

1....bu balık yeni tutulmuş bir balık değil...
2....özellikle 2.fotoğrafta dikkat edersen bir sertlik hissi var..buda kesin balığın derin dondurucudan çıktığı yönünde bir izlenim veriyor...1.fotoğraf daha sonra çekilmiş ve balık çözülmeye başlamış, sarkmış....
3...üstündeki kıyafet sence balık kıyafetimi..bence bayramlıkların onlar...
4... oltaların,malzemelerin piyasada yok ve yazılanlardan sonra herhangi bir yerden bulduğun silikon fotosunu buraya koyuyorsun
5....balığı büyütüp baktığında sağ kuyruk altındaki yara daha önce tuttuğum dediğin (23.07.2004) balığın yarasıyla aynı...
6...fotoğrafı bir bayan çekmiş oda muhtemelen yenge ve sen herzaman dersinki ben asla bir bayanla balığa gitmem..tabi yenge derken bu benim yorumum bu bayan başka bir bayanda olabilir...
7....yapılan araştırmalara göre bir turnanın yeme atlaması en az 58 dk imiş.sen 15 dk sonra tuttum demişsin..hiç inandırıcı değil..israil sazanı bile 13 dk da alınır..
işte bunlar benim aklımı kurcalıyor....birde sana sorum şu olacak bizim derneğe aitdemekle ne demek istediğini pek anlayamadım..yani bizim buradaki alabalık çiftlikleri var onlar gibimi yani..bizde arasıra bizim buradaki alabalık derneklerine gideriz sekoyla ve saniyede 3 alabalık tutarız kaşıkla..yani butarz bir yermi orası..
neyse şimdilik benden bu kadar...senin yorumlarına karşı yazılarıma ve şüphelerime devam ederim...sekonunda bir kaç yazacağı vardı oda artık çekinmeden yazar...

Ya Sami Abi nasil yorum yapmissin yaaa.gülmekten gözümden yas geldi...
Buzlanma olaylari,lekeler,58 dk. falan.....

falim sakizindan cikti galiba bu yorum
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları