Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-08-2006, 11:01   #1
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Varsayılan Gümüldür Raporu (5 Ağustos 2006)

3 saatte avladığım kefaller.
Takım olarak kıbrıs kullandım kullanmaz olaydım 1 dakikada balığı avlıyorum 15 dakika iğneleri ayıklıyorum gözlerim şaşı oldu
Pazar günü avladığım balıkları yanımda balık tutamayan bi çocuk vardı ona verdim onun için resim yok

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-08-2006, 11:28   #2
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Taygun kefaller cillop gibi tebrikler. Bu resimler Muvaffak abiye bir meydan okuma mı?
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-08-2006, 12:47   #3
Güven ÖZYELDAN
Guest

sezonu yavaştan açmaya başlamışın bravo tago harika iş çıkarmışsın...afiyet olsun yarasın kardeşime...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-08-2006, 15:51   #4
Egeli
Tayfa

Egeli kullanıcısının avatarı

Varsayılan çok güzel...

Kefaller çok güzel....
İmrendim vallahi...
Kıbrıs kullanmak da çok zevkli iş...
Rastgelsin...

...Forza Çipura...
Egeli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-08-2006, 22:02   #5
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Bravo Taygun,en çok neye seviniyorum biliyor musun? tabiki körfezdeki sübyelere,nihayet rahat bir nefes alabildiler,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-08-2006, 22:31   #6
aserkansatı
Guest

Tebrikler Taygun... İmrendim doğrusu, bravo...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-08-2006, 07:10   #7
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Herkese teşekkürler
Erol abicim henüz sübyenin mevsimi olmadığı için kefalle idare ettim 1 ay kadar daha rahat sübyeler
Şimdi Muvaffak abi niye kefal kefal diye dolanıp duruyor anladım gerçekten çok keyifli bir av oldu misinayı gezdire gezdire gelmeleri insana çok güzel keyif veriyor. Daha fazla balıkta tutabilirdim derede balık avlamak yasaktır diye tabela koymuşlar fakat belediyenin böyle bir yetkisi olmadığını bildiğimden dolayı rahat rahat avlandım kimsede bişey söylemedi zaten. Enişte 3 aydır orda çoluk çocuk harici balık tutan olmadığını söylemişti. Derede en aşağı 30 tane ördek olduğundan millet ördeklere ekmek şunu bunu atıyor kefaller ördeklerle birlikte ekmek yiyormuş. Bu sözleri duyduktan sonra kaptım oltamı atladım derenin kenarına. İnanın ekmek suya düşer düşmez saldırdılar dediğim gibi kıbrıs olmasa aynı süre içinde çok daha fazla avlayabilirdim ama tüm takımlar yanımda olmadığı için tek iğneli bişey yapamadım Akşamüstü saat 4 gibi başladığım avı 7 de bitirip denize gittim
pazar günüde yine aynı yerdeydim ama ihtiyaçtan fazla balık yakalamamak için avlanmamaya karar vermiştim. Akşama doğru saat 8 gibi bi çocuk derede balık avlamaya çalışıyordu gidip 1-2 şey öğreteyim bari dedim ama çocuk ukala çıktı ben biliyorum falan dedi yakaladıklarına baktım sadece 3 tane ufak gamit. Bende dersini vermek için yarım ekmek aldım oltayı ilk atışta 500 gram üstü bi kefal komple takımı aldı gitti. Hemen sinek iğnesinden 4 iğneli kıbrıs yaptım baktım yakalanan olmadı 1 iğne daha ekledim yine ilk atışta balığı aldım balık kokmamak için balığı çocuğa çıkarttım al senin olsun dedim diğerlerindede aynı olay oldu son atışta bi ayağından ördek yakaladım takım koptu tabiki bende çok üzüldüm sonra ekmek falan atarak yakalamaya çalıştım ama o sırada ayağından iğneyi kendisinin çıkarttığını görünce çok mutlu oldum ve ufak bir çocuğuda mutlu etmenin verdiği huzurla ordan ayrıldım

Eski 08-08-2006, 09:30   #8
Egeli
Tayfa

Egeli kullanıcısının avatarı

Varsayılan Hangi dere acaba?

Sevgili Taygun Dediğin olaya benzer birşey benim de başıma geldi.
Aslında pek fazla kefal avına gitmem. Bir keresinde seferihisar Azmak'ta derede tek iğne ile kefal avlıyordum. Şamandıra aniden acayip kuvvetli battı. Bende adrenalin 3000 tabi... oltayı çekerken bir de baktım oltayı kapan büyük bir kaplumbağa.. Beni görünce aniden dibe dalıp oltayı kopardı..Ben de üzüldüm. hayvanın ağzında iğne kaldı
Bu senin avlandığın dere Gümüldür koca çınarın yakınındaki dere mi acaba?

...Forza Çipura...
Egeli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-08-2006, 09:35   #9
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Alıntı:
Egeli tafarından gönderildi
Sevgili Taygun Dediğin olaya benzer birşey benim de başıma geldi.
Aslında pek fazla kefal avına gitmem. Bir keresinde seferihisar Azmak'ta derede tek iğne ile kefal avlıyordum. Şamandıra aniden acayip kuvvetli battı. Bende adrenalin 3000 tabi... oltayı çekerken bir de baktım oltayı kapan büyük bir kaplumbağa.. Beni görünce aniden dibe dalıp oltayı kopardı..Ben de üzüldüm. hayvanın ağzında iğne kaldı
Bu senin avlandığın dere Gümüldür koca çınarın yakınındaki dere mi acaba?
Seferihisar tarafından ürkemeze giderken karakoç deresi var onu geçtiğinizde gördüğünüz ilk dere oluyor. Arası anca 1 km falan belki daha bile az.

Eski 08-08-2006, 13:03   #10
mufi
Guest

Varsayılan kefal deresi..

Tago afferim sana ....bahsettiğin dere nin bir kısmında hemen caddenin altından itibaren denize doğru...her iki kenarda egimli beton duvar var karakoçta oldugu gibi...değilmi..???. saglı sollu yazlıkların içinde ve üst kenarda bir toprak yolu var sahile kadar .....

orası olsa gerek...
ayrıca karakoc un yoldan kara tarafıda sakin ve balık yapar...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları