Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-08-2007, 11:11   #21
Samet Eryavuz
Miço

Samet Eryavuz kullanıcısının avatarı

Yunuscan umarım sende o sansı bir gun yakalarsın.Orada balık olayının ne kadar sabıra dayandıgını daha iyi anladım.

Denizler Geleceğimizdir

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Samet Eryavuz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-08-2007, 12:15   #22
Samet Eryavuz
Miço

Samet Eryavuz kullanıcısının avatarı

Tesekkurler ishak abi degerli yorumların icin.

Denizler Geleceğimizdir

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Samet Eryavuz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-08-2007, 14:03   #23
er35han
Kaptan

er35han kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hasan64 tafarından gönderildi
erhan kardeşım bırkerede beraber gıdelım.o gıttığımızı saymıyorum senınlede oturup çayımızı ıçerken muhabet edelım nedersın .

bakarsın senınde nasıbınde paşalar olur kardeşım

sevgılerımle
valla hasan abicim inan seninle balığa çıkmayı bende çok isterim, eşim çok iyi börek yapar(tago bilir..) bide çay koyarız,deymeyin muhabbete.inşallah en kısa zamanda bu hayali hayata geçireceğiz abicim. paşalar konusunda şüphem yok zaten seninle gittikmi nasibimiz oluyor.

en güzel günlerimiz;henüz yaşamadıklarımız
erhan karasu/1975/gaziemir-İZMİR
er35han Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-08-2007, 19:33   #24
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mustafakasim tafarından gönderildi
samet, hasan abiyi yakalamışsın paşalarıda götürmüşsün.tebrik ederim.mercanlar erkek mercan galiba.hasan abi geçen seneye göre paşalar azalmaktamı, çoğalmaktamı.akrep konusu beni de korkuttu açıkçası.

mustafa kasım kardeşım bence aynı sadece rüzgarını denk getırmek önemlı olanda bu.

akrepten korkmamak bence yalan olur ben korkmuyorum dersem yalan olur ama bu defa ben bayya bı akrep aradım göremedım.dıkkatlı olursak sanırım bışey olmaz olmamasını dılerım.

saygılar sevgıler
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-08-2007, 19:48   #25
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
discus tafarından gönderildi
eveeettt.gerçekten klasikleşen bir görüntü oldu artık bu.hasan abi sana sonsuz teşekkürler hiç çekinmeden meranı bizlere tanıttın taa oralara onca yolu tepip balık tutmak varken sen bizlere balık tutmasını öğretmeye çalışarak güzel zamanını harcadın ya sana teşekkür etmek bile bence yetmez.samimiyetle söylüyorum ki senin elin kaçkere öpülür bilmem...
tüm balıkçı dostları senden bişeyler öğreniyo bu işe gönül vermiş herkezin yanındasın allah seni ve senin gibi ustaları başımızdan eksik etmesin.engüzel paylaşımlar o deniz kenerında elimizdeki nevalleleri hiçbirşey düşünmeden paylaşınca ortaya dökülüyo...sen var olduğun sürece ben bu sitenin butür paylaşımlara dahada şahit olacağı inancındayım.iyiki varsın canııımm abim.saygılar...
NOT: bu arada kadro bukadarzenginken artık bir maç zamanı gelmedimi arkadaşlar hadi oragnizasyon ayarlayalım nedersiniz..
yüreğı kendınden büyük kardeşım eğer güzel bakarsan güzel olur.teşekkürün ıçın bırşey değıl.sen ve senın gıbı arkadaşlarım benım ıçın çok kıymetlı olur onun ıçın dıyorumkı ben sızın benden daha fazla balık tutmanızdan çok memnun ve mutlu olurum.ben yapmacık hareketlerden hoşlanmam allahta bana sızler gıbı ıyı arkadaşlarla tanışmamızı nasıp ettı.

sıtemız rastgelsın aılesının tamamı sanırım benım gıbı düşünür.bu yüzden dıyorumkı ben sızler ıçın bır şey yapmış gıbı görmüyorum kendımı.

avlak göstermek yada bırşeyler paylaşmak benım ıçın daha önemlı benım av yaptığım yerler hakkında kım ne sorarsa sorsun seve seve anlatırım.buda benım şahsı görüşümdür.

eveet serkan kardeşım şu mağlubıyetlerınden bır tane daha tatmaya ne dersın hanı şu bızım beyaz beyaz takımıyla mavı mavı masmavı takımıyla

saygılar sevgıler rastgelsın
Eski 15-08-2007, 20:09   #26
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

samet kardeşim, çok şanslısın hasan kardeş gibi usta bir balıkçı abin var.. ne mutlu gününüz de iyi geçmiş balıkları da yakamışsınız.. en kötü avınız böyle olsun..
rastgelsin..
Eski 15-08-2007, 21:21   #27
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
ykmk tafarından gönderildi
Abi çok şanslısın.Hasan abi gibi bir üstadla av yapmışsın.Hayallerime giriyor artık hasan abiyle av yapmak.Balıklar çok güzel.Fazla söze gerek yok.
Rastgelsin...
hayaller gerçekleşırse daha güzel olur
Eski 15-08-2007, 21:28   #28
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

herzaman canım abim.senle balığa gitmek benim için büyük keyif.evet arkadaşlar maviler takımına kimler geliyor deyin bakalım...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-08-2007, 00:12   #29
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
discus tafarından gönderildi
herzaman canım abim.senle balığa gitmek benim için büyük keyif.evet arkadaşlar maviler takımına kimler geliyor deyin bakalım...
Abi değişmez defans oyuncu olarak ben her zaman yanındayım.
Her daim yanında top koştururum..Artık uyku sorununuda çözdüm beyaz beyazın hiç bir şansı yok bize karşı..Onların en önemli silahı zaten Hasan64 onunda çayına uyku ilacı attık mı tamamdır galibiyet bizim ..

Hadiyin millet rastgelsin alemi bilenmiş kocaman bi organizasyon..Mavi mavi team her türlü transfere açıktır .
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-08-2007, 05:48   #30
Rauf
Guest

tebrikler arkadaşlar burası cıpra yönünden baya meşhur oldu benim sorum şu buraya tekneyle gitmek zormu zira tekneyle gidilirse hem bir kac arkadaşla tekne muhabbeti iyi olur hemde daha varimli olur selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları