Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > SAĞLIK

SAĞLIK Sağlık konusunda herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 06-01-2006, 02:40   #21
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Doktorumuz gene teşrif buyurmuşlar....
fakat imzasındaki benimle ilgili kısım hoşuma gitmedi...
hodri meydan....
ne istiyorsan yaz bakalım doktor nüsveddesi...

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 06-01-2006, 02:44   #22
Epidermoid_Karsinom
Guest

ben doktor nusveddesi degilim uzman bey size saygili davranmaya karar verdigim icin beni zorlamayin. benim bilgisayarla aram pek iyi degil ama size doctor hatta Doc. Dr. oldugumu kanitlamm için bu foruma basil belge gönderecegimi yaz lutfen sonra durumu tekrar analiz edebileceksiniz. sizi sevmiyorum hatta nefret ediyorum bunu bilmenizi istedim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 03:01   #23
aserkansatı
Guest

Alıntı:
uzman tafarından gönderildi
Doktorumuz gene teşrif buyurmuşlar....
fakat imzasındaki benimle ilgili kısım hoşuma gitmedi...
hodri meydan....
ne istiyorsan yaz bakalım doktor nüsveddesi...
Daha sakin ve saygılı olalım birbirimize karşı sevgili Ali Rıza...Ne gerek var birbirimizi kırmaya...Birbirimizi sevmek zorunda değiliz elbette ama kırmayalım lütfen...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 04:12   #24
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

tıbbi bilgiler için teşekkürler, yalnız küçük bir hatırlatma yapmak istedim. dalış amaçlı olarak suya girildiğinde kulak tıkacı kullanmakta kaçınmak gerekli, çünkü basınç altında kulak zarına zarar verme riski yükseliyor. ayrıca çeşitli kulak eşitleme tekniklerinin de önce basıncın az olduğu derinliği az sulardan başlayarak sürekli çalışmayla iyice öğrenilmesi şart bence.

ayrıca serkan hocama da katılıyorum. kişisel sorunlar olabilir, fakat lütfen biraz daha sakin olmaya çalışalım...

sevgiler ve saygılar...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 08:02   #25
Epidermoid_Karsinom
Guest

dalarken dogru. kulak tikaci kulaga kacabilir basincla ve zarar verebilir. ben normal kulak sorunlarini onleme ve kulaga giren suyun infection yapma ihtimalini azaltma icin bu yontemi onermistim. yanlis anlasildiysam ozur dilerim ayrica hassasiyetinize tesekkurler.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 08:09   #26
Epidermoid_Karsinom
Guest

arkadaslar ben istersem sinirli olmadan da tartisabilirim. ama gordugunuz gibi uzman bir cikti bir daha meydanda yok. bu arada yazdiklari da dikkat cekici bana nusvedde diyor. cok uzuluyorum. bu forumda daha sakin insanlar var ondan. garip. hatta garip otesi bir hadise bu. bir sey daha düsünüyorum. acaba kimse bu adami neden foruma donmesi icin cagirmiyor yoksa ben dogru mu dusunuyorum aslinda herkes nefret mi ediyor bu adamdan
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 08:21   #27
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Yaw doktor, benim senle alıp veremediğim birşey yok. Ayrıca kaçmış da değilim. sadece Sami kardeşimin tepkisi sebebiyle bir tepki koydum. Aslında olup biten tartışmalarımızda ben kendimi suçlu görüp sorumluluğu üstüme aldığım için böyle yaptım. Haaa, bir sözüne katılıyorum. Demek ki benden genel olarak nefret ediliyormuş ya da kelimenin en hafifiyle sevilmiyormuşum ki davet edilmedim. Sana siteyi bırakıyorum. Ben artık girmeyeceğim demiştim. Faal olarak girmeyeceğim de...
Fakat bana saldırı dolu yazilarinin bir sonu gelmeli. Ben sana bana dan dun laf ettiğin için saldırmıştım unutma. Sen de ak sütten çıkmış kaşık değilsin. Forumdaki arkadaşlardan eski olanlar olayı hatırlarlar. Şu anda bana nasihat veren Serkan kardeşim de o zamanki olayları unutmuş görünüyor. Gene de onu kardeşim gibi sevdiğimden eleştiremem. O ne diyorsa doğrudur. Unutmadan senin belge göndermenle ilgili hiçbirşey yazmayacağım. O kadar okumuş biri bunları bilecektir. Bilmiyorsa da öğrenir...
Herkese selamlar....

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 08:27   #28
aserkansatı
Guest

Tatsızlıkları unutup yeni dostluklar kursak daha iyi olur diye düşünüyorum Ali Rıza...Emin Beyi tanıdıkça sevdik biz.Seni de sevdiğimizi biliyorsun zaten.Bence yarına bakmalı geçmişteki sorunları unutmalıyız.Çünkü bize mutsuzluk getirir sadece...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 08:29   #29
Epidermoid_Karsinom
Guest

ben bu kadar stresli biri ile ugrasmayacagim artik. madem ki kendini terkedilmis ve sahiplenmemis olarak goruyorsun bence sorun yok. sana gel beraber bu forumda saglik konularinda yazalim desem de gururlu halin sanirim buna engel olacaktir. ama gene de forumdaki diger insanlarin yapmadigini sana yapmak istiyorum. gel beraber yazalim. okuma meselesine gelince bunu ovgu olarak kabul ediyorum. seninle tartismayi uzatma fikrinde degilim. artik bu is bitmistir.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-2006, 20:52   #30
Epidermoid_Karsinom
Guest

bir sure cok sevdigim bu foruma giremeyecegim. sanirim bu 1 veya 2 ay kadar olabilir. bu surede tatil yapmayi dusunuyorum. psikolojik bir nefes alma olacak benim icin bu surec. umuyorum ki dondugumde sevdigim dostlari gene gorebilecegim bu dostlarin icinde uzman da olmali. hepinizi sevgiyle kucakliyorum.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları