Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Videolar

Videolar Olta ve zıpkınla yapılan avların videoları...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-01-2008, 15:10   #21
avcı
Çımacı

avcı kullanıcısının avatarı

Varsayılan imza

tamam rauf ağbi,eeeee söyle bakalım beni ne zaman misafir edip telnende balağa çıkaraksın? saygılar ,hoşçakal.
Eski 26-01-2008, 21:46   #22
Rauf
Guest

Alıntı:
Tungaalp_07 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tebrikler,bizde haber bekliyoruz rauf abiden balığa götürecek diye
İlyas bu sefer bildiğin gibi değil remzi kayın biladeriyle gidecekti bende gazi paşaya gidecek olduğumdan tamam demedim.akşam evde ic işleriyle konuşma sonundasaat 22.30 da telefon ettim remziye ve sabah buluştuk aslında ani oldu ama videoda gördüğün gibi derin suda biraz balık aldık o kadar selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-2008, 21:53   #23
Rauf
Guest

Alıntı:
avcı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tamam rauf ağbi,eeeee söyle bakalım beni ne zaman misafir edip telnende balağa çıkaraksın? saygılar ,hoşçakal.
Oğuzhan arkadaşım imzan tamamdır teşekkürler.ben seni derin suya balık icin götürürüm o problem değil senin bu av icin takımın varmı?cünki avlanıcağımız derinlik 160 metreden başlıyor!ikincisi siz antalyada oturuyorsunuz ben alanyada balığa limandann 6.30-7.00 saatleri gibi ayrılıyorum o saatlerde burada olabilirmisin.derin su takımın varsa nasıl bir sistem bilmek isterim selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-2008, 22:22   #24
avcı
Çımacı

Wink derinsu

rauf ağbi,benim takım burada bir kere löngöze gitmiş,patlakgöz,birde dişli tabirettiğimiz mercanlardan yakalamıştım.çelik iğnelerim artık paslanmış,iyne işi kolay,herhalde löngözdeki mesinem oradada olur.60lık makina ile sarma yapılamazmı?zira 110-120metre sal,topla adamın kolu kopuyor.sabah çıkmaya gelince,bir akşam önce gelirim,alanya 2 saat.bir ucuz pansiyonda kalırım.sabahta sen bana uğrarsın (zaten balağa giderken sat5-6 gibi kalkıyorum)beraber gideriz.gelirken bana söyle takım için ne lazım ona göre tedarikli gelirim.zaten rapalalarım var.daha başka ne gerekiyorsa söyle.saygılar.
Eski 26-01-2008, 22:30   #25
Rauf
Guest

Alıntı:
avcı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
rauf ağbi,benim takım burada bir kere löngöze gitmiş,patlakgöz,birde dişli tabirettiğimiz mercanlardan yakalamıştım.çelik iğnelerim artık paslanmış,iyne işi kolay,herhalde löngözdeki mesinem oradada olur.60lık makina ile sarma yapılamazmı?zira 110-120metre sal,topla adamın kolu kopuyor.sabah çıkmaya gelince,bir akşam önce gelirim,alanya 2 saat.bir ucuz pansiyonda kalırım.sabahta sen bana uğrarsın (zaten balağa giderken sat5-6 gibi kalkıyorum)beraber gideriz.gelirken bana söyle takım için ne lazım ona göre tedarikli gelirim.zaten rapalalarım var.daha başka ne gerekiyorsa söyle.saygılar.
Derin su takımı mühim değil o yapılır ama 60 lık makine ile o av zor 200-250 metrede ne yapıcan?o derinlikte 1mm misina bile don lastiği gibi olur vuruşları zaten hisetmesin sen iki defa atıp ceksen işin biter yorulursun bana bakarsın ama 35-50 metrede avlanmak istersen başka ama ondada mercan garantisi yok ona göre.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-2008, 22:35   #26
avcı
Çımacı

Question av

peki rauf ağbi,orada ne tavsiye edersin?35-40 metreye gitsek ne avlarızki? bide ne zaman çıkıcağız?peki ağbi nasıl yapalım)
Eski 26-01-2008, 23:12   #27
avcı
Çımacı

Question av

rauf ağbi mesajımı aldınmı? nasıl yapmamız konusunda bana bir fikir verebilecekmisin? sağol,eşekkürler.

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları