Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-04-2006, 18:41   #31
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Muvaffak Abi'nin dile getirdiği fikir de uygulanabilir. Yalnız bana göre bilgi yenileme süresinin biraz daha uzun tutulması gerek. Böylece aktif üyeleri de bıktırmamış oluruz. Örneğin 3 ayda bir yenileme gibi bir durum söz konusu olabilir. Tabii bunun teknik olabilirliği konusunda bir fikrim yok .

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 01-04-2006, 22:30   #32
ilhan
Kaptan

ilhan kullanıcısının avatarı

Alıntı:
levrek tafarından gönderildi
Güvenlik sorununun açık olması elbette düşündürücü bir durum,ancak sitemizdeki aktif üyelerin dışında kalan pasif üyeleri, birer öğrenci olarak kabül etmek gerekir diye düşünüyorum.
Bilgi eksikliğimden dolayı küçük düşerim ya da alay konusu olurum diye yazmamayı yeğleyenler de olabilir,ancak bu kişiler katılımcı olmadan da forumumuzdan kendilerini geliştirebilecek bir çok bilgilere ulaşmamaları durumun da,hele hele öğreneceklerini de deneme yanılma sonuçlarına görede eninde sonunda sormak istedikleri ile foruma katılımcı olacaklardır.
Daha önce de söz konusu olan pasif üyelikler hakkındaki çeşitli düşünceler zaman zaman gündeme gelmeye devam edecektir.Bu arkadaşları kazanmak için belki de tüm içtenliğimizle onları korkutmadan,incitmeden ve alaya almadan ( kendi aramızda yaptığımız diyaloglarda da bunlara zaman zaman raslamak mümkün olduğundan,bunlar onlara örnek teşkil etmektedir.) samimiyetimizi belli etmeliyiz derim,sevgilerimle
Erol abi nin görüşlerine tamamen katılıyorum. Yapılması gereken pasif üyelerin aktif hale getirilmesi.
ilhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-04-2006, 03:14   #33
hrustemoglu
Oltacı

hrustemoglu kullanıcısının avatarı

Sn Erol Beyin dediklerine tamamen katılıyorum. Ben şahsen çok katılmasamda sizlerin ve diğer üyelerin yazdıklarını büyük bir keyifle okuyorum ve bilgileniyorum. Bizlere bu imkanı sağladığınız içinde hepinize teşekkür ediyorum.
Eski 06-04-2006, 03:55   #34
aserkansatı
Guest

Evet arkadaşlar aslında pasif üyelerin katılmadıkları belli bir süre sonrası silmek de doğru değil.Uzun bir süre izleyip sonradan katılmak isteyebilir,kendine uygun konuları yeni bulabilir vs vs...Bence Erol doğru söylüyor...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-04-2006, 06:02   #35
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Evet arkadaşlar aslında pasif üyelerin katılmadıkları belli bir süre sonrası silmek de doğru değil.Uzun bir süre izleyip sonradan katılmak isteyebilir,kendine uygun konuları yeni bulabilir vs vs...Bence Erol doğru söylüyor...
Değerli Arkadaşlar....

Sevgili Serkan'ın mesajını alıntı yaparak fikrimi yazmak istedim çünkü, sonuçta güzel bir yaklaşım doğdu ve bu yaklaşımı en iyi özetleyen son cümleler Serkan'a aitti.

Değerli Forum dostlarım,

Herbirimiz bu foruma girerken, "Yazdıklarımız nasıl karşılanır?", "Fikirlerimiz önemsenir mi?" veya "Acaba benim yazdıklarım çok mu demode kalır?" gibisinden sorular geçirmedik mi kafamızdan?

Belki de sadece benim kaygılarım bunlar ama, sonuçta ne farkeder ki bir birey olan ben bunları düşünmüşsem, başkaları da düşünebilir....

Tüm kaydolan üyelere aynı mesafede ve saygılı davranırsak, onlar da bu foruma katabilecek birşeyleri olduğunu hissedip, mesajlarıyla katılacaklardır.

Unutmamak lazımdır ki, küçük bir olumsuz intiba veya herhangi birimizin bir başka üyeye istemeden bile yapacağı bir ufak nezaketsizlik onu forumdan uzaklaştırır.

Bu konuların tümünün bizim forumumuzdaki tüm saygıdeğer üyeler tarafından kabul edileceğini biliyorum. Öyleyse mesajlarımızla üyeleri katılıma davet edelim ve onları dışlamayalım derim ben...

Saygılarımla...

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları