Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-07-2010, 21:49   #1
Deniz97
Oltacı

Varsayılan Sokan Balığı Resmi-RastGelsin reklamı ekledim.

Merhaba Sokan balığının resmine [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] reklamı ekledim.

Resim Linki: [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 30-07-2010 " tarihinde saat 22:17 itibariyle Kamil ESEN tarafından düzenlenmiştir....
Deniz97 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 30-07-2010, 23:48   #2
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

Güzel olmuş eline sağlık böylece alıntı yapılırsa resim bilinicek nerden alıntı yapıldığı
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-2010, 08:27   #3
gonencsenkal
Kaptan

gonencsenkal kullanıcısının avatarı

Merak ettiğim konu bu balığın eti yeniyormu acaba lezzeti nasıl bizim buralarda tezgahta dahi hiç görmüş değiliz
Eski 02-08-2010, 17:51   #4
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
gonencsenkal tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merak ettiğim konu bu balığın eti yeniyormu acaba lezzeti nasıl bizim buralarda tezgahta dahi hiç görmüş değiliz
Gönenç abi duyduğuma göre bu balığın eti yeniyor ben hiç yemedim lezzetinide güzel diyorlar yanlız temizlerken çok titiz davranmak gerekiyor bir videoda izlemiştim komple derisini yüzüyorlar sırt dikenlerinin başladığı yerden sonuna kadar v şekliinde her ik itaraftan kesip dikenleri çıkartılıyor sonra bir pense yardımıyla komple derisi sökülüyor videoyu paylaşan bile nerden bulaştım ben bu işe der gibiydi genelde ekmekle avlanıyormuş bildiklerim bu kdr abi.
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-08-2010, 08:23   #5
gonencsenkal
Kaptan

gonencsenkal kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Aydın35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gönenç abi duyduğuma göre bu balığın eti yeniyor ben hiç yemedim lezzetinide güzel diyorlar yanlız temizlerken çok titiz davranmak gerekiyor bir videoda izlemiştim komple derisini yüzüyorlar sırt dikenlerinin başladığı yerden sonuna kadar v şekliinde her ik itaraftan kesip dikenleri çıkartılıyor sonra bir pense yardımıyla komple derisi sökülüyor videoyu paylaşan bile nerden bulaştım ben bu işe der gibiydi genelde ekmekle avlanıyormuş bildiklerim bu kdr abi.
Açıklaman için teşekkürler kalsın o zaman biz almayalımkaragözlerimiz paşalarımız yetrer bize
Eski 04-08-2010, 20:40   #6
Deniz97
Oltacı

Alıntı:
Aydın35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sokan yeniliyor .Eti de çok güzelmiş ama daha hiç yemedim çünkü ben balık sevmiyorum ama yemeye başlayacam bugün 10 tane sokan tuttum,ama fotoğraf koyamadım balıklar çok kötü kokuyor sabah dan tuttum çünkü.
Benim bildiğim babam bana gösterirken temizlemeyi bıcağı alıyormussun derisi varya ordan geçiyormussun pulu olan balıkların pullarını çıkartıyormussun.sokan da pul olmadığı için yandan nefes aldığı yer mi neresi oraya bıcağı sokuyon açıyon içindeki bağırsakları filan çıkartıyon işte o kadar diye öğretti.
Deniz97 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-08-2010, 21:41   #7
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Denizcim sen en iyisi bunlar bir video yada fotograf yardımıyla bize anlat.
Harika bir paylaşım olur kanaatindeyim.
Teşekkürler ve rastgelsin ...

A RH(+)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları