Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-12-2006, 19:02   #1
Yırtık
Çımacı

Yırtık kullanıcısının avatarı

Varsayılan Yalçın Değirmenci Özel Foto Albüm

Selam arkadaşlarr Gerçekten balık hobisi mütiş bir duygu ... Çoğu şeyden alamadığım zevki takımın ucundaki yakalanan balık ta bulamuyorum. Düşünüyorum birşeyler yazacak ama gerçekten bulamuyorum.Hani derler ya anlatılmaz bir duygu. Balıkçılıkta takımın kullanılan malzemenin öenemi kadar en buyük etken NASİP buna her zaman ,inanan birisiyim neler ile karşılaştım zaman geliyor aynı takım, aynı yem yanımdaki arkadaşım şakır, şakır balık çekiyor bende tık Bazende bunu ben yanımdakine yaşatuyorum bunun gibi
Bundan sonrat tuttuğum merada butun balıkların fotaraflarını çekip hepsini burda yayınlayacağım......

VARMISIN BALIĞA
Yırtık Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 29-12-2006, 19:04   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Yalçın abi senin resimleri buraya koyarsak millet kalpten tansiyondan yahut sinir krizinden gidicek vallahi
Şaka bir yana senin resimlerini gördükçe ben kendi adıma söyleyim kendim tutmuş gibi seviniyorum

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-12-2006, 19:29   #3
Yırtık
Çımacı

Buyaz temmuz ayı ama gününü hatırlamuyorum. Bende en güzel anısı olan ve tuttuğum en büyük çupura
Yine geceden gittim . Biraz deniz kenarında kestirdim saatimi 3 gibi kurdum uyandım. Birtane sigara yaktım hemen. O sigaranın tadına hiç birşeye değişmem deniz kenarında kestirdiğimde yarım uykulu şeklinde içtiğim sigara . O işten sonrakinden bile tatkı geliyor Hemen saat geldiği için kamışımı açtım Ben çift mamun kullanırım canlı veya ölü olması farketmez yeterki merada balık olsun. Ve takımı attım yanımda bir tanede el kasnağı getirdim onada yemi takıp bırakma yapacaktım elkasnağını atmaya hazırlanırken kamışın ucuna bir baktım oyle bir aşaya doğru eyiliyorki eliminden kasnağı falan fırlattım heycandan kalbim yerinden çıkacaktı . Kamışa koşmaya başladım ama ucundaki balık kaçtı kamış oylece duruyordu sonra yeni yem takmak için çektim bizim meralarımız genelde kayalıktır. Ayakta zedenlenmeler vardı (Biz makinaya sarılı olan misinaya beden, Olatanın bağlandığı kısma ayak deriz genelde) çıkartığım ayak zedeli olduğu için yeni ayak yapamaya başladım içimden dedim yeni ayağı yapıncaya kadar hemen bir mamun daha takayım karada duracağına denizde dursun ve tekrar denize yolladım ve ayak yapmak için hazırlık yapuyordum ki daha 5 dk ka geçmeden kamış tekrar eyildi kamış oyle bir eyilip selam yapuyordiki iri balık olduğu belliydi bu sefer kamış yakınım daydı hemen saldırıp kamışa tasmayı vurdum ama balık delirdi. Aklıma ayak geldi zedeli olduğu Dedim eyvah balık gitti bu ayakla çekemem ben bu balığı hemen kamışı elimden bırakıp yavaş yavaş elle çekmeye başladım yavaş yavaş balık geliyordu balık bu sefer kaya altına girdi dedim gitti bu sefer biraz bekledim kayadan çıktı tekrar çekmeye başladım balık yaklaştı 4 - 5 metre kaldı balığın suyunu hissettim şarıl şarıl ses yapuyor gerçekten çok heycanlandım sonra hemen suya girdidim ve balığa yaklaştım yavaş yavaş çekerek karaya çıkartmaya başladım o anki hissettiklerimi hala unutamuyorum okadar heycanlıydımki hep Acaba nekdar büyüktür , acaba kaç kilo gelir , ha koptu ha kopacak ama karaya çıkarttım ve baığı gördüğümde o anndan (.........) daha çok haz duydum Kuzu gibiydi (bu arada biz Büyük balığa kuzu deriz. Belki benim tabirlerim yabancı gelebilir açıklamasınıda yapuyorum.) hemen balığı kaptığım gibi deniz kenarına taşlardan livar yaparızz .. doğru livarın içine sonra oturup birr ...... Sigarası daha tabi ben sevinçten kendi kenime gülüyorum onun mutluluğu butun sürdü bütün gün boyunca kendi kendime sevinçten güldüm durdummmm..
Balık 3.300 gram geldi

VARMISIN BALIĞA

Bu mesaj en son " 20-03-2007 " tarihinde saat 19:51 itibariyle gokseldbuga tarafından düzenlenmiştir....
Eski 29-12-2006, 19:34   #4
Yırtık
Çımacı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Yalçın abi senin resimleri buraya koyarsak millet kalpten tansiyondan yahut sinir krizinden gidicek vallahi
Şaka bir yana senin resimlerini gördükçe ben kendi adıma söyleyim kendim tutmuş gibi seviniyorum
Teşekkurler herkez için aynı duygular bende bir okadar bu arada ben seni msn ne ekledim ama göremedim msn de hiç yalçınlarGsm mim ben bir bakarmısın

VARMISIN BALIĞA
Eski 30-12-2006, 15:14   #5
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Resimlerin gönderimi bitsin diye bekleyecektim ama bekleyemedim , gerçekten çok güzel bir albüm oldu bu avlarla. Tebrik ederim hepsi için...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2006, 21:14   #6
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

yalçın ellerin dert görmesin hepsi çok güzeller

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2006, 21:56   #7
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Varsayılan Ah ulen ah....

Sevgili Taygun,Göksel,Mert,Güven,Muaffak abi ve diğer İzmir ve civarında avlanan arkadaşlar.Vallahi bizler kurumuşuz da haberimiz yok.Beyler istediğiniz marka veya istediğiniz kalitede boy boy ve cins cins malzemeler alsak bile hepsi hikaye bana göre.Neden mi ? Öncelikle bu aldığımız malzemeleri kullanmak için yöremizde balık olması lazım.Balıkkkkkkkkkkkk.....

Gözün kör olmasın Yalçın, bizim resmen psikolojimizi bozacaksın.. Canım kardeşim şaka bir yana bulunduğun meraların kıymetini bilin.Bizim buralar resmen kurumuş da haberimiz yok.....Kilo üstü levrek tutmayalı seneler oldu.Kırk yılda bir Yarım kiloluk çupra denk gelse, resmen aklımız uçuklayacak gibi pozisyonlara düşer hale geldik.Azıcık eli yüzü düzgün bir şeyler tutabilmek için gittisi geldisi belki 200 km yol yapar hale geldik....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-12-2006, 13:30   #8
Yırtık
Çımacı

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Sevgili Taygun,Göksel,Mert,Güven,Muaffak abi ve diğer İzmir ve civarında avlanan arkadaşlar.Vallahi bizler kurumuşuz da haberimiz yok.Beyler istediğiniz marka veya istediğiniz kalitede boy boy ve cins cins malzemeler alsak bile hepsi hikaye bana göre.Neden mi ? Öncelikle bu aldığımız malzemeleri kullanmak için yöremizde balık olması lazım.Balıkkkkkkkkkkkk.....

Gözün kör olmasın Yalçın, bizim resmen psikolojimizi bozacaksın.. Canım kardeşim şaka bir yana bulunduğun meraların kıymetini bilin.Bizim buralar resmen kurumuş da haberimiz yok.....Kilo üstü levrek tutmayalı seneler oldu.Kırk yılda bir Yarım kiloluk çupra denk gelse, resmen aklımız uçuklayacak gibi pozisyonlara düşer hale geldik.Azıcık eli yüzü düzgün bir şeyler tutabilmek için gittisi geldisi belki 200 km yol yapar hale geldik....
Abilerimmm .. Çok haklısınız merada balık varsa yakalarsınız yoksa ister se altından olta takın yapacak bişey yokkkk . Lakin bizimde çektiğimizzz sıkıntılar zahmetlerr çokkk bir gün inşallahhh sizlerlede giderizzz . sizlere gittiğim yerlerin fotaraflarını çekip yollayacam . Bayramdan sonraaa

VARMISIN BALIĞA
Eski 01-01-2007, 23:27   #9
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi

Doğru söze ne denir ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2007, 19:28   #10
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan çipura

Yalçın balıkların babasını yakalamışsın , tabi bize de öksüz çocukları kalmış tebrikler şansın devamını diliyorum....
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları