Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10-10-2008, 08:17   #1
umutec
Oltacı

Varsayılan Duyarli olmak.....

oncelikle sayın abilerimiz başta olmak uzere arkadaşlarımız kardeşlerimiz ben sitenizin yeni uyesi olmama rağmen zamanımın butun boş vaktini sitede geciriyorum paylaşımlarda bulunuyorum fakat benim yakındığım konu actığımız konulara attığımız mesajlara yanıt alamamak ne bileyim bunun gibi şeyler ha tabikide yardımcı olan abilerimiz arkadaşlarımızda var ama katılımı ne kadar arttırırsak o kadar cok daha paylaşım okadar daha cok tanışma arkadaşlık içerisinde muhabbet sohbet ve av yapabiliriz diye düşünüyorum.....saygılar

TEK HEDEFİM Xiphias gladius KILIÇ

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
umutec Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 10-10-2008, 10:19   #2
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

umut kardeşime sonuna kadar katılıyorum.
Lütfen kısada olsa bir şeyler yazalım.
Saygılar.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-10-2008, 23:12   #3
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

Arkadaşlar ikinizede hak veriyorum,ama deniz için denizde tecrübeli arkadaşların ,tatlısu için de tatlısuda tecrübeli arkadaşalrın cevaplamaları çok daha iyi olur,Ancak sıf soru sormak için siteye üye olanlar var bu kişiler tabiri caizse damdan düşer gibi soru sorup ortadan kayboluyorlar,önce siteye gir,kendini tanıt,imza ayarlarını tam yap bizde senin kim olduğunu bilelim,sana nasıl hitap edeceğimizi bilelim,sitede dolaş eski formlarda ne var ne yok araştır sonra sorunu sor bizde cevap verelim.Daimi üyeler için de geçerli,çoğu zaman aynı sorular defalarca soruluyor.

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-10-2008, 13:32   #4
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Alıntı:
umutec tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
oncelikle sayın abilerimiz başta olmak uzere arkadaşlarımız kardeşlerimiz ben sitenizin yeni uyesi olmama rağmen zamanımın butun boş vaktini sitede geciriyorum paylaşımlarda bulunuyorum fakat benim yakındığım konu actığımız konulara attığımız mesajlara yanıt alamamak ne bileyim bunun gibi şeyler ha tabikide yardımcı olan abilerimiz arkadaşlarımızda var ama katılımı ne kadar arttırırsak o kadar cok daha paylaşım okadar daha cok tanışma arkadaşlık içerisinde muhabbet sohbet ve av yapabiliriz diye düşünüyorum.....saygılar
bahsettiğiniz sorun ve gevşeklik, doğal bir durum. insanlar tabiatları gereği, ateşleyici bir durum olmadıktan sonra diyaloğa girmezler. hele hele branş konularında. bu yüzden organizasyonlar yapılmalı, katılımlar olmalı ve etkileşim sağlanmalı. aksi takdirde bir süre sonra mesaj yazmakta imtina edilir ve havadan sudan, bilinen konulardan bahse başlanır.

organizasyon konusuna biraz eğilmek gerekli.

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-12-2008, 09:48   #5
mahir09
Oltacı

arkadaslar herkese merhaba foruma yeni katıldım.elimde eski bir makine var,dam marka marka sanırım dişli sıyırmıs ıstanbulda tamiratını yapan yer varmı ,yadigar bişey yardım lütfen,su anda yenisini alacak durummda yok
mahir09 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-12-2008, 20:16   #6
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mahir09 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaslar herkese merhaba foruma yeni katıldım.elimde eski bir makine var,dam marka marka sanırım dişli sıyırmıs ıstanbulda tamiratını yapan yer varmı ,yadigar bişey yardım lütfen,su anda yenisini alacak durummda yok
Buyur burdan yak.Canım kardeşim önce imza ayarlarını bir yap.Girmiş olduğun konun başlığını ve konularını bir oku,daha sonra sorunu sor.

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-12-2008, 23:55   #7
phvedat
Çımacı

phvedat kullanıcısının avatarı

umut kardeşim kesinlikle haklısın
konu hakkında abilerim oldukça iyi açılımda bulunmuş
katılıyorum..
phvedat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2008, 11:24   #8
mahir09
Oltacı

Alıntı:
paşalı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Buyur burdan yak.Canım kardeşim önce imza ayarlarını bir yap.Girmiş olduğun konun başlığını ve konularını bir oku,daha sonra sorunu sor.
tamam reis kızma dikkat edrimmm
mahir09 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2008, 15:01   #9
nadirsakoglu
Çımacı

arkadaşlar paylaşıma katıldıkça arkadaşlıklar artar, bu arkadaşlıklar zamanla dostluğa dönüşür, yardımlaşmaya dönüşür, ben burada bunu yaşadım. dolayısıyle biz bu balık sevdasını kalbimizde taşıyorsak, denizi, seviyorsak, birlikte muhabbetler,organizeler,yardımlaşmaları gerçekleştirmemiz gerekmektedir. ben burada hadi arkadaşlar bu hafta şuraya ava gidelim dendiği zaman katılımı görmedim. aslında bir iki ufak veya büyük farketmez organize olabilsek. daha sıcak dostluklara neden oluruz.
nadirsakoglu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-12-2008, 20:40   #10
celocan
Oltacı

celocan kullanıcısının avatarı

nadir kardeş bu konuyu açmak ile iyi etmişsiniz tebrik ederim.
kimseye lütfen kızmayın her kes merak ettiklerini sorsun.dilimiz döndükce anlatalım ama lütfen kızmayın çagımızda gençler sabırsız çagımızın hastalıgı.trafikte de öyle degilmi herkesin acelesi var kimse kimseye yol vermez oldu.herkese sevgiler...

İZMİR VE ILDIR
celocan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları