Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-09-2012, 19:41   #1
nizamsson
Oltacı

Varsayılan Bu balık hangi tür?

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Arkadaşlar sitede yeniyim. Foto ekleme mesaj gibi konularda acemilik çekiyorum. Fotodaki balık Murat nehrini besleyen kolların birinde Muş'ta yakaladığım bir balık. Kimileri ot sazanı, kimileri tatlı su kefali diyor. Özellikle çekirge ile bol yakalanıyor. At çek mepps ile de yakaladım. Hazırladığım özel bir hamura da vuruyor. Dilerseniz başka bir sefere değişik açılardan çekilmiş fotolarda yollayabilirim. Türü ve büyüklerini yakalamak için hangi tür yem kullanabileceğim hakkında yardımlarınızı rica ediyorum. 5 kez olta kırdırdım biliyorum ki çok büyükleri de var. Aynı zamanda yanılmıyorsam aynı akarsuda çeşitli yörelerde Bekir denilen bıyıklı balıktan da var. Ama oltalarımı kıran hangisi bilmiyorum tabi)

Bu mesaj en son " 22-09-2012 " tarihinde saat 19:44 itibariyle nizamsson tarafından düzenlenmiştir....
nizamsson Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları