Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-08-2007, 23:32   #1
ufukbayram
Oltacı

Varsayılan Rastgele.

Değerli deniz sevdalıları;

Ben Tüdev/St.Harword University Güverte programını 2 sene önce bitirmiş ve vatani görevini tamamlayalı 3 ay olmuş şuan özel bir şirkette Deniz taşımacılığı danışmanlığı, Barter Broaker'lığı v.b alanlarda çalışan denize sevdalı ve amatör olarak deniz sporları ile uğraşan bir gencim. Aileden gelen güverte zabitliği mesleğini icra etmeme rağmen aileden gelen deniz sevdasını en kara biçimde sürdürmekteyim.
Çok küçük yaşlardan beri amatör balıkçılığa ilgim olmasına rağmen malesef İstanbul'daki zalim olta satıcıları yüzünden tam bu işten soğumuştumki bu site imdadıma can simidi gibi yetişti.
Gördümki insanlar bu sitede tüm bilgilerini sadece ve sadece başkalarına yararlı olmak için, çıkarsızca paylaşmaktalar.
İşin iyi tarafı siteyi incelememe müteakiben gecenin bir yarısı çalıştığım şirketin sahibine bana önümüzdeki hafta için 7 gün süreyle izin verip veremeyeceğini sordum Çünkü içimdeki amatör balıkçı yeniden harekete geçti. Nasip kısmet olursa eğer 1 hafta boyunca şuan Altınoluk'ta tatil yapmakta olan ailemin yanına gidip sadece ve sadece balık tutmak istiyorum. Ama küçük bir sorun var Fazlasıyla amatörüm
Umarım sizlerin sayesinde elimden geldiği kadar, kabiliyetim ölçüsünde bu işi geliştirecek ve kulağı geçen boynuzlardan olacağım
Su an elimdeki kötü durumdaki amatörün amatörü kamışı ve makinayı değiştirip yenilerini almak istiyorum ve bu konudaki önerilerinizide bekliyorum.
Herkese güzel günler dilerim. Rastgele.
Sponsored Links
Eski 17-08-2007, 23:39   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Ufuk abi aramıza hoşgeldin. Eski konuları araştırıp güzel bilgiler edinebilirsin.
yinede sormak istediklirin olursa seve seve elimizden geldiğince yanıtlarız.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-2007, 08:11   #3
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Hosgeldin Ufukcugum ...
nice tatli sohbetlere ve yorumlara - umarim ( umariz ) katilimci olur sende bizlerle denizin deryalarini paylasir ve eglenirsin .
Sormak istedigin ne varsa buyur meydan bizler icin ... Ögrenmenin ve Ögretmenin sonu yoktur ..hayat uzun ama cok uzun Okuldur .

selamlar - rastgelsin

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-2007, 08:41   #4
mufi
Guest

Ufuk selam hoşgeldin
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-2007, 15:42   #5
ufukbayram
Oltacı

Dostum anlık ileti listesinden yanlışlıkla sildim seni tekrar ekledim Kabul edersin bir ara
Eski 18-08-2007, 17:00   #6
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

Ufuk aramıza hoşgeldin,içindeki amatör balık avı zevkinin kötü malzeme alman yüzünden körelmesine sakın izin verme zira,balık avında malzeme önemli ise de,asıl önemli olan balığı bol olan güzel avlaklarda avlanman.Çok basit malzemelerle çok iyi av yapıldığına defalarca şahit olmuşumdur yeterki balık olsun .Önemli şeylerden biri de bulunduğun yerdeki balık çeşidini,
kullanacağın yemi ,en iyi verim alınacak saati ve avlanılacak takımı iyi bilmektir . Bu bilgileri de çok kısa bir araştırma ile öğrenebileceğinden eminim kardeşim.Güzel avlara rastgele .
Eski 18-08-2007, 17:04   #7
ufukbayram
Oltacı

Alıntı:
nevzat tafarından gönderildi
Ufuk aramıza hoşgeldin,içindeki amatör balık avı zevkinin kötü malzeme alman yüzünden körelmesine sakın izin verme zira,balık avında malzeme önemli ise de,asıl önemli olan balığı bol olan güzel avlaklarda avlanman.Çok basit malzemelerle çok iyi av yapıldığına defalarca şahit olmuşumdur yeterki balık olsun .Önemli şeylerden biri de bulunduğun yerdeki balık çeşidini,
kullanacağın yemi ,en iyi verim alınacak saati ve avlanılacak takımı iyi bilmektir . Bu bilgileri de çok kısa bir araştırma ile öğrenebileceğinden eminim kardeşim.Güzel avlara rastgele .

Çok teşekkür ederim.
Eski 18-08-2007, 20:57   #8
emre97
Tayfa

emre97 kullanıcısının avatarı

Arrow hoşgeldinn

aramıza hoşgeldin abı ufuk abı nice sohbetlere
emre97 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-08-2007, 06:13   #9
Rauf
Guest

Ufuk arkadaşım sitemizehoş geldin tabiki bildiğimiz her konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarımız vardır kıyıdan olta balıkcılığı yapan ustalardan cok şey öğrenebilirsin kolay gelsin.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-08-2007, 12:17   #10
baturhan
Miço

baturhan kullanıcısının avatarı

Hoşgeldin yolun açık olsun.
baturhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları