Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Videolar

Videolar Olta ve zıpkınla yapılan avların videoları...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-01-2008, 09:52   #1
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Varsayılan Av paylaşım videolarım...

Sevgili arkadaşlar,dostlar ile birlikte gerek kıyıdan gerekse tekne ile yapmış olduğum av videolarımı bu başlık altında toplamaya çalışacağım....Her arkadaşımın çok çok daha bereketli avlar yapması dileğiyle rastgele....İlgi duyupda seyreden arkadaşlarıma iyi seyirler...

BİLGİ AMAÇLI VİDEO PAYLAŞIMLARIM...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

KIYI VE TEKNE AVLARIMIZ..

Bu mesaj en son " 04-12-2011 " tarihinde saat 16:31 itibariyle ishak BALLICA tarafından düzenlenmiştir.... Neden: Açılmayan video linkleri yenilendi...
ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-01-2008, 14:37   #2
Rauf
Guest

Arkadaşlar bilhassa yeni üyelerimiz tavsiye ederim bu video gurubunu seyrediniz arkadaşlık,sohpet,tecrube ve şakalar ile gecen bu balık avlarını beyeniceksiniz selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-2008, 21:01   #3
hamurabi
Çımacı

İhsak bey 2008in ilk güzel avınızı tebrik ederim ve tatlı dilli o güzel sohbetinizi bizlerle baylaştıgınız için ayrıca tşkler

Bu Dünyada Bırakacagın En Büyük Miras DÜRÜSTLÜKTÜR
hamurabi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-01-2008, 12:20   #4
sabrisolak
Oltacı

sabrisolak kullanıcısının avatarı

çok güzel balık tuutmuşsunuz arkadaşlar elineze saglık
sabrisolak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-01-2008, 22:57   #5
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

İshak kardeşim senin bu çekimlerini bu siteye üye olmadan evvel seyrediyordum.Hatta daha evvel bahsettiğim gibi arabada giderken nerelerden geçiyorsunuz diye levhaları okumaya çalışıyordum.Avlaklarınızı tesbit etmek için.Bazen kızıyordum balıkları çekiyorsun insan nerede avlandığını,yem ne kullandığını söyler çekimlerde diyordum.Ama şansıma RASGELSİNDE sana rastlayınca sorarak veya senin paylaşımlarından merakımı giderdim.Sağ olasın.

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-01-2008, 08:30   #6
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Alıntı:
paşalı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İshak kardeşim senin bu çekimlerini bu siteye üye olmadan evvel seyrediyordum.Hatta daha evvel bahsettiğim gibi arabada giderken nerelerden geçiyorsunuz diye levhaları okumaya çalışıyordum.Avlaklarınızı tesbit etmek için.Bazen kızıyordum balıkları çekiyorsun insan nerede avlandığını,yem ne kullandığını söyler çekimlerde diyordum.Ama şansıma RASGELSİNDE sana rastlayınca sorarak veya senin paylaşımlarından merakımı giderdim.Sağ olasın.

Turgay abim, kismetin bol, livarın hep dolu olsun....

1963-izmir

ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-10-2008, 22:43   #7
shark1
Tayfa

shark1 kullanıcısının avatarı

ishak abi senin videoları seyrede seyrede bu balık işinin müptelası oldum.üstadım bir el versende bizde bu yolda emeklemeye başlasak yanında. bravo diyorum. paylaştıklarınızla bizi ihya ediyorsunuz.
shark1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2008, 21:50   #8
dilki
Kaptan

dilki kullanıcısının avatarı

İshak abi senin şu videoları izlemek büyük zevk!!!
Tekrar tekrar izliyorum gerçekten mükemmel!!!!
Hani vardır ya hababam sınıfını izlersin ama hep yeni izliyormuş gibi olur insan senin bu videolarda aynen öyle!!!!
Güzel avlarının artarak deam etmesi dileğiyle oltan hep dolu olsun abi
Eski 13-12-2008, 21:12   #9
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

cok güzel hareketler bunlar burdaa burdaa.. tşk ler abi

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-05-2010, 06:47   #10
çağbaşı
Oltacı

arkadaşlar herkese selamlar saygılar ben videoyu izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.ben tarsustan kahraman DOĞAN.
çağbaşı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları