Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar

Organizasyonlar Her türlü fuar, av yarışması ve üyelerin aralarında yaptığı organizasyonlar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-06-2006, 00:02   #1
blaxius
Oltacı

blaxius kullanıcısının avatarı

Varsayılan Rastgele-Der Geleneksel Buluşmasi

Yeniden Merhaba
Bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Rastgele-Der Amatör Olta Balıkçıları Derneği Buluşması, 8-9 Temmuz 2006 Tarihlerinde Bursa Demirtaş Göletinde gerçekleştirilecek. Aslen Rastgele-Der üyelerine açık olan bu organizasyon, Dernek yöneticileriyle irtibata geçilerek, üye olmak isteyen ve Türkiye Genelinde konusunda en çok söz sahibi olan bu derneği yakından tanımak isteyen, amatör ruha gönül vermiş, sürdürülebilir avcılığı savunan arkadaşlarımıza da açık. İletişim için yahoogroups aracılığıyla. rastgelebalikci-subscribe@yahoogroups.coma üye olarak yapabilir yada rastgele@rastgele.org mail atarak bilgi alabilirsiniz.
RASTGELSIN.COM'un da çıkarlarını düşünerek, aynı konuda çaba sarfettiğimiz bu hobimiz için bu yazımın reklam amaçlı olmadığını bilmelerini moderatörlere iletmek, ve kendilerini de özel olarak davet etmek istiyorum.
Daha önceki organizayon fotoğrafları içinde [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Herkese selamlar.
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg 2002_rastgeleder.jpg (111,8 KB, 183 Görüntülenme)

icq:7699811 msn:blaxius@hotmail.com yahoo:melek94@yahoo.com gtalk:blaxius@gmail.com
RASTGELE-DER
rastgelebalikci@yahoogroups.com
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 22-06-2006 " tarihinde saat 00:23 itibariyle blaxius tarafından düzenlenmiştir....
blaxius Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-06-2006, 11:24   #2
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Kahraman bey böyle bir konuda sizi eleştirmek yada reklam amaçlı bir çılşma yaptığınınızı ben aklımın ucundan dahi geçirmedim, aksine çok hoşuma gitti. Nihayetinde hepimizn ortak tutkusu balık avcılığı ve doğaya olan sevgimizdir. Ferklı kulvarlarda olabilirizi fakat mantalitemiz ve içgüdülerimizin bizleri buluşturduğu ortak paydada olmak ve bizim gibi düşünen insanların bir arada olmasını sağlamaya çalışmak gerçekten çok güzel ortam yaratmak anlamını taşıyor.
Ancak RASTGELE-DER üyelik konusunda, amatörlük adı üstünde üceretle üye olunacak bir ortamda hissedilecek duyguları köreltmeye ve paylaşımı azaltıp biraz daha bencil düşünmeye iter. Bu sebeple amatör ve paylaşımcı ruhları kaybetmemek üzere bizim gibi amatör ruh taşıyan insanların sayısının artması ve bir gün bir yerlerde buluşmak dileğiyle.TEŞEKKÜRLER
haldunyalimli@gmail.com

Bu mesaj en son " 22-06-2006 " tarihinde saat 11:36 itibariyle HALDUN YALIMLI tarafından düzenlenmiştir....
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2006, 12:35   #3
blaxius
Oltacı

blaxius kullanıcısının avatarı

Alıntı:
HALDUN YALIMLI tafarından gönderildi
.
Ancak RASTGELE-DER üyelik konusunda, amatörlük adı üstünde üceretle üye olunacak bir ortamda hissedilecek duyguları köreltmeye ve paylaşımı azaltıp biraz daha bencil düşünmeye iter. Bu sebeple amatör ve paylaşımcı ruhları kaybetmemek üzere bizim gibi amatör ruh taşıyan insanların sayısının artması ve bir gün bir yerlerde buluşmak dileğiyle.TEŞEKKÜRLER
Haldun bey.
Rastgele-Der rastgelebalikci@yahoogroups kurucuları tarafından kurulmuş, konusunda en başarılı dernek. Hiçbir ticari amaç gütmediği için sizin düşündüğünüz gibi problemlerle karşılaşmadım. Yıllık aidatı 2002 yılından beri (YILLIK) 20ytl ve toplanan bu rakama şimdiye kadar 1 kuruş bile dokunulmamış. Ve inanın birçok kişi buu yapıyor KKGM ye de suç duyurusunda bulunuldu amatr balıkçılık belgesi 5ytl olduğu halde 20 ytl den birçok kişi satın alıyor. Dernek bunu bile sağladığı taktirde kardasınız. Kullanılması yasak olan Tırıvırıyı Rastgele-Der SATIŞINI yasaklattı. 36/2 siirküleri hazırladı ve yenisi de yolda. Mordoğan Denizle Buluşma şenliğnde sponsordu (kültürel sponsor), Eğmir toplu ölümlerinde basın açıklaması yaptı. Ve daha birçok bu şekildeki durum. Bizler amatör balıkçı olarak kendi haklarımızı savunabilmek için sadece manevi desteğe ihtiyacı olan böyle bir derneğe gönül vermişiz. Bu kesinlikle ve kesinlikle amatörlük çerçevesindedir. Dernekde hiçbir yetkim yok, bunlar kişisel görüşlerimdir. Ama yanlış anlaşmalara sebebiyet vermemek için size cevap yazdım. ilginize ve düşüncelerinize teşekkür ederim.

icq:7699811 msn:blaxius@hotmail.com yahoo:melek94@yahoo.com gtalk:blaxius@gmail.com
RASTGELE-DER
rastgelebalikci@yahoogroups.com
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
blaxius Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2006, 14:47   #4
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Ben kendi adıma katılmak isterdim fakat o tarihlerde türkiyede bulunmadığımdan malesef katılamayacağım,belki günün birinde,ya ben o tarihlerde türkiyede bulunduğum zaman yada ağustos aylarında yapılacak bir şenlik olduğu zaman katılmak ister yöneticilerinizle tanışıp aklıma takılan bir kaç soruyu sormak isterdim doğrusu,genede nazik davetiniz için teşekkürler.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-2006, 12:34   #5
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Kahraman bey; Benim söylemeye çalıştığım konu işin mali yönünü kapsıyor. Amamtörlük ve para (üyelik aidatı) ateş ve su gibi birbirinden farklı şeylerdir. Her ne olursa olsun işin içinde para olduğu zaman insanların duygu düşünce ve davranışları mutlaka değişir. Örneğin balığa gittiniz avlandınız yeminiz arttı ve bunu hiç tereddüt etmeden tanımasanızda diğer avlanan insanlara verebiliyorsunuz.
Bunu bir düşünün bakalım :dikkat: Hayatınızda para vererek aldığınız herhangi bir şeyi yada artanını tereddüt etmeden birisine istyeyerek ve güler yüzle verdiniz mi
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-2006, 13:45   #6
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Haldun'un demek istediğini anlamakla beraber kendince dernekçilik (farklı bir alanda) tecrübesi olan biri olarak amatör derneklerin ayakta kalabilmek için bu tür aidatlara önemli derecede ihtiyaç duyduğunu belirtmek isterim. Önemli olan bunun miktarını doğru belirlemek, kullanımını doğru düzenlemek...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-06-2006, 19:43   #7
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

Haldun abi bende önceden Ankara da AMOBED üyesi idim aylık 5 ytl a
idatımız vardı. Bu para lokal kirası ,elerkt, su,vs için harcanıyor.

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları