Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-11-2006, 12:23   #21
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Doğan süper alet be, tam kamp arabası valla . Balığa gitmek için birebir...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 08-11-2006, 16:02   #22
mufi
Guest

Varsayılan motor mu dediniz

bende şu anda tiğrina var 100 cc naçizane
ama elime bir iyi para geçse ilk alacagım şey en az şu olacak.....
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg Rebel.jpg (40,0 KB, 31 Görüntülenme)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-11-2006, 17:50   #23
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Muvaffak abi senin motorda güzel vallahi ilerde balık avlamaya gitmek için almayı düşünüyorum (30 yıl kadar sonra emekli olunca hala balık olursa denizde alıcam)

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-11-2006, 20:51   #24
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
kırımlı tafarından gönderildi
s.a.serkan abicim suluovanın eraslan kasabasındanım ama 22 senedir konyada ikamet ediyorum ayrıca her sene geliriz bütün akrabalar amasya, merz,fon ve suluovada.ve dahada ayrıca heralde siz alabalıga derinöze gittiniz ..bayram tatilini merzifonda geçirdim ve 5 saatimi o baraja ayırdım 2 ala kuzu tuttum 3. yü çekerken biliyosun dibi hep çalı taktık anlayacagın neyse güzel bi av olmuştu ama foto çekemedik tabi ve abi inan alabalık avlayan insanın başka balıklar gözüne gözükmüyür katılıyomusun bilmiyorum tabi tatalısu balıkçılıgında ...neyse abi sen neresinden sin amasyanın?

ve ayrıca tüm dostlara duyuralım bende balık ve motor hastalıgı var bu görmüş oldunuz motor merzifonda ikamet eden teyzeoglu volkana ait.
yalnız tambir motordelisi beni arkasına aldı ve merzifon samsun yolunda 140 170 bastı kendimi kaybettim bana bildigim butun duaları okuttu sagolsun))).
kısacası tam bir ölüm makinesi ......selametle
Abdülhamit bizde bu sene alabalık işinden çok zevk aldık...Bir kere az yakaladık diğer seferlerimiz çok bereketliydi..Gerçekten alabalık avlamak acayip zevkli...Yakında soğukta olsa tutamıyacağımıda bilsem bir daha gitmeyi planlıyorum..Ben Amasya merkezden..
selamlar
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-11-2006, 06:50   #25
kırımlı
Miço

kırımlı kullanıcısının avatarı

işallah abi ben şimdiden senelik izin zamanı gelsede bir gidebilsem diyorum ama iaşllah bahara ...hayırlısı tabi ....ayrıca setin aşagısından bi 10 tane alabalık satın aldık oradaki vatandaşın söyledigine göre jandarma ile dsi ve vatandaşlar ag atmışlar abi nedemek bu ya vatandaşa izin vermezler oltayla balık tutmaya . ama kendileri ag atarlar buna biraz üzüldüm be abi ve dahası balık çok azalmış gibime geldi dogrumu? yazık doga harikası bi baraj oltayla ne kadar yakalarsan yakala balık tükenmez lakin ağ balığın anasını aglatıyor ....neyse işallah iyi bi önlem alınır ..kal selametle
Eski 09-11-2006, 08:38   #26
aserkansatı
Guest

[quote=kırımlı]s.a.serkan abicim suluovanın eraslan kasabasındanım ama 22 senedir konyada ikamet ediyorum ayrıca her sene geliriz bütün akrabalar amasya, merz,fon ve suluovada.ve dahada ayrıca heralde siz alabalıga derinöze gittiniz ..bayram tatilini merzifonda geçirdim ve 5 saatimi o baraja ayırdım 2 ala kuzu tuttum 3. yü çekerken biliyosun dibi hep çalı taktık anlayacagın neyse güzel bi av olmuştu ama foto çekemedik tabi ve abi inan alabalık avlayan insanın başka balıklar gözüne gözükmüyür katılıyomusun bilmiyorum tabi tatalısu balıkçılıgında ...neyse abi sen neresinden sin amasyanın?

Sevgili Abdülhamit,Sami de ben de Amasya merkezdeyiz.İzine geldiğinde beraber balığa gideriz umarım.Dediğin çok doğru,alabalıktan sonra diğer balıkları avlamak hiç cazip gelmiyor insana.Sevgiler...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları