Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 05-10-2010, 21:07   #1
zitir93
Oltacı

Varsayılan herkeze slm ben balıkcılaga babamla bırlıkte yenı katıldım...

mrb. 17 yasındayım ve amatör balıkcılaga yenı basladık...
cok zevkli bir hobi 2 aydan beri gidiyorum suhana kadar 27 tane sazan yakaladım yakaladıgım gıbıde geri bırakıyorum. tutugum balıgı yıyemem zararda vermek ıstemıyorum... 5 tane holtamız var bayada misine igne agırlık ıvırzıfır gereklı gereksız busuru sey var takım cantamızda... celik igne 2 numara kulanıyoruz 50 gr agırlık 90 mm sarı orme misine kulanıyoruz ve solucan veya mısır takıp kulanıyoruz... herkeze tafsıye ederım... her hafta sonu gıderız yanı boslukbuldumuz anda holatımızı alır gıderız baba ogul ... kyıflı zaman gecırız saatlerce beklerız ve bi zil calmasıyla hemen heycanlı sekılde holtamıza kosarız tutmak veya tutmamak onemlı deyıl bizim icin ... suhan yayın balıgına cok merak sarmıs durumdayım yayın balıgını cok tutmak ısterım kısmet olursa tutuarız babamla... son bısey soylıcem babamla ben ne kadar buyuk balık tutarsak tutalım balıkla bı resım cekınır balıgı gole nazık bı sekılde bırakarız... balık tutmaya gıtıgımızda cogu amatör balıkcı kucuk balıkları bıle alıp eve goturmektedır.. bence tutugumuz balıkları gerı bırakırsak buyugumelerı sallarsak buyuk balık tutma sansımız yuksek olur... balıklarımız buyutmeden avlaıyoruz ve onları bırakıcagımıza kopegıne veren var veya komsune fln akrabalarına cope atan var ... LUTFEN balıklarımızı buyugumelerıne engel olmayalım eyer kucuk balık tutmak ıstıyorsanız orası ayrı bı konu... tskler...

Bu mesaj en son " 05-10-2010 " tarihinde saat 21:32 itibariyle Hasan BALIKÇI tarafından düzenlenmiştir....
zitir93 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları