Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > ANILAR

ANILAR Yaşanmış veya yaşanmamış anılar.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-12-2009, 23:45   #1
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan tesadüf

3 yıl öncesi sanırım, cumartesi geceden karadan avlanmaya karar verdik Erhan35, güven ve onur kardeşlerımle gerence ye yol aldık gece avı için sahil boyunca karanlıkta dolaştık dolaştık uygun bir yer için bakınırken bütün sahil kıyıları başlıklı lambalarla doluydu, bulabildiğimiz bir kıyıda sabahın erken saatlerıne kadar avlanmıştık çok heycanlı ve eğlenceli geçen bir avda kıyıya yunusların gelmesı ile av boşa çıkmıştı güneşin günü ağırtıtrdığı sırada sahide makınayla zoom yaptığımda gözlerıme inanamamıştım, koskoca izmir sahillerınde tago veanıl kardeşlerımızde aynı sahide söbelenmştik bunuda belgelemek için çekmştimm ..

Bu mesaj en son " 21-12-2009 " tarihinde saat 14:23 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
ADNAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 20-12-2009, 13:48   #2
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

taygunla anıl kardeşimin kurduğu kamp süper gözüküyo yok yok
ortam fevkalade güzel gözüküyor..
balık bahane dostluk şahane..
paylaşım için teşekkürler adnan abi..

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-12-2009, 23:12   #3
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Aynen veli ortamda güzel ama sıcak dan hemen geri dönmüştük.. dönüş yolunda balıklıovadan çiftlik çipura almıştık(parayla) onuda çekmiştim ama kanala atması çok uzun sürüyor harika espirilerle dolu ilk fırsatta atarım videoyu
Eski 21-12-2009, 11:12   #4
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Adnan abi depreştirdin yine anıları.
O gün çok güzel balık olacaktı, afedersiniz düşüncesizin biri botla ağ sermiş akşamdan ama balıkçılıkla uzaktan yakından alakası olmadığından öylesine bir hevesle o işi yapmış. Sabah bota bindi paletleri ayağına taktı botun arkasında paletleri şapadak şapadak suya vura vura ağı topladı geldi tabii balık malık yakalayamamış. Ama bizim o gün tek bir balıkla dönmemize sebep olmuştu. Hatta güzel bir anıdır benim için. Balık yemle oynamıştı oltayı çekip tekrar atacakken Anıl'a ya şu alttaki yemi düzeltiver demiştim. O yemi düzeltti, ben oltayı attım 5 dakika geçmeden paşa gelmişti hemde en alttaki iğnede.

Güven'de o gün güzel bir paşa almıştı başkada kimsede balık yoktu hatırladığım kadarıyla.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları